Warszawa i okolice

Ariet
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 13 listopada 2012, 16:36
Numer GG: 40236064

Re: Warszawa i okolice

Post autor: Ariet »

Poszukuje drużyny w Warszawie (jestem z Pragi, 20 minut do centrum) . Jestem póki co dostępna cały czas prócz piątkowych wieczorów. Mam 20 lat i jestem zielona w te klocki ale szybko łapie. Moje jedyne doświadczenie to cRPG i przeczytanie podręcznika do wfrp więc ten system wolałabym na początku. Poza tym system i klimat dowolny. SF tak samo jak fantasy.
Kontakt: aria_shinra@tlen.pl
Gg: 40236064
Selm
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 19 listopada 2012, 21:30

Re: Warszawa i okolice

Post autor: Selm »

Tak jak w temacie, chętnie przyłączyłbym się do jakiejś grupy grającej w papierowe role playe w Warszawie. Od dawna już nie grałem, mam jednak doświadczenie z drugą edycją Warhammera Fantasy, liznąłem też D'n'D, bogowie wiedzą której edycji. Kilkakrotnie samemu GM-owałem, teraz jestem zainteresowany byciem zwykłym, biednym, małym graczem ^^. Najchętniej pograłbym w starego, dobrego Młotka, ew. inny system fantasy. Mam czas w większość wieczorów. Nazywam się Michał, ale możecie mówić mi Misiek, jestę studentę. Najchętniej dołączyłbym do jakiejś nowej grupy, ale jak się nie ma co się lubi... ^^. Mieszkam na Pradze Południe.

Można mnie złapać pod adresem michal.szklarski@gmail.com

EDIT: Ogłoszenie wciąż aktualne!
Ostatnio zmieniony piątek, 8 marca 2013, 17:58 przez Selm, łącznie zmieniany 1 raz.
alsvithe
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 18 grudnia 2012, 22:38

Re: Warszawa i okolice

Post autor: alsvithe »

Hej, kilka miesiecy temu przeprowadzilam sie pod Warszawe i przyznam, ze troche z braku starych znajomych przy moim boku z checia zakrecilabym sie w jakims milym RPGowym towarzystwie. Nie gralam w sumie juz od dobrych 6 lat, ciagle sobie powtarzam ze czas znalezc ekipe i mysle, ze to jest wlasnie ten moment :) kiedy gralam, to byly to standardowo - D&D, troche Warhammera, przez chwile nawet Wiedzmin, ale z checia pogram we wszystko - bardzo lubie np. klimat Steampunku i swiata postnuklearnego. mam 20 lat, mieszkam w Piastowie (tuz obok Ursusa) i z przyjemnoscia dolacze do jakiejs grupy :) kontakt: alsvithe@gmail.com

Update:
znalazłam grupę :) Wielkie dzieki wszystkim :)
Ostatnio zmieniony środa, 20 lutego 2013, 15:26 przez alsvithe, łącznie zmieniany 1 raz.
Frytas
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 20 lutego 2013, 09:00
Numer GG: 12972890

Re: Warszawa i okolice

Post autor: Frytas »

Witam,
od października przeprowadziłem sie do Warszawy i szukam ludzi z którymi mogłbym pograć.
Interesuje mnie w zasadzie wszystko, najchetniej D&D, Warmłotek, Fallout PnP, Star Wars..
Moja lokalizacja to Praga Południe, a wiek 20 lat :D

meil: frytas93@gmail.com
XeLz
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 13 marca 2013, 23:38
Numer GG: 1234570

Re: Warszawa i okolice

Post autor: XeLz »

Witam,
poszukuje druzyny najchętniej D&D ale inne też poznam. Jestem dyspozycyjny raczej we wszystkich porach z małymi wyjątkami.
Wiek 24lata, Bielany
juliette
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 14 marca 2013, 18:49

[Warszawa] MG oferuje się - WoD, D&D

Post autor: juliette »

Szukam drużyny dla kórej mogłabym być MG, mam doświadczenie w prowadzeniu gry w WoD (Wampir i Mag) i D&D (z 5 lat), ale może być też Warhammer, z tym, że słabiej znam (grałam tylko trochę i krótko).

Poza tym mogę też być zwykłym graczem jeśli kogoś takiego szukacie do czegokolwiek w klimatach fantasy lub sci-fi, choć wolę sci-fi (tylko nie Neuroshimę :P).
Kiba
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 26 lipca 2012, 11:49

Re: Warszawa i okolice

Post autor: Kiba »

Witam MG z długoletnim stażem poszukuje drużyny. Nie wybrzydzam jeśli chodzi o świat i mechanikę, chętnie poprowadzę w każdym universum. Piszcie na priv.
Zed666
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 11 października 2012, 23:28

Re: Warszawa i okolice

Post autor: Zed666 »

Witam.

Poszukujemy dodatkowej osoby do drużyny. Grywamy w tygodniu od około 17 do 21-22 zwykle w Paradox Cafe lub okolicach.

Obecnie gramy w WFRP 2 ale co jakiś czas zmieniamy system (wcześniej był Fallout). MG zmienia się co kilka przygód żeby wszyscy mogli pograć, ale raczej trzymamy się 1 drużyny.

Wskazane aby nowy gracz/MG miał jakieś doświadczenie z RPG i był zainteresowany graniem regularnie przez dłuższy czas.

Jeśli ktoś jest zainteresowany piszcie na p.sklodowski@gmail.com

Pozdrawiam
Zed
seo666
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 27 października 2013, 17:56

Re: Warszawa i okolice

Post autor: seo666 »

Witam poszukuję graczy
jestem samotnym graczem po rozpadnie drużyny. mam spore doświadczenie w Warhammera II, i mniejsze w parę innych systemów.

Proszę o kontakt osoby zainteresowane na maila : bk201seo@gmail.com

pozdrawiam
Zbik
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 29 stycznia 2014, 16:13

Re: Warszawa i okolice

Post autor: Zbik »

Szukam grupy grającej w Amber DRPG
Gracz dyspozycyjny (w granicach rozsądku), 26 letni ze sporą ilością systemów na koncie, tak mistrz gry jak i gracz, w tym wypadku mający ochotę zagrać i poznać nowy system.
kontakt: bartek1337@op.pl
Selm
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 19 listopada 2012, 21:30

Re: Warszawa i okolice

Post autor: Selm »

(Niemalże kopiuj-wklej swojego posta sprzed półtora roku. Bywa!)

Heyoo! Nazywam się Michał, ale mówcie mi Misiek, i jestem 24-letnim studentem lingwistyki. Chętnie przyłączyłbym się do grupy grającej w papierowe role playe w Warszawie. Od dawna nie grałem, lecz mam doświadczenie z drugą edycją Warhammera Fantasy, liznąłem też D'n'D, bogowie wiedzą której edycji. Kilkakrotnie samemu GM-owałem, teraz jestem zainteresowany byciem zwykłym, biednym, małym graczem ^^. Najchętniej pograłbym w starego, dobrego Młotka, chętnie bym też spróbował czegoś innego, np. Mitologii C'thulhu. Mam czas w większość wieczorów. Jestem fanem małych, 2-4 osobowych grup, plus GM. Mogę grać "na żywca" lub przez Skype czy inny program.

Pisz śmiało, PM bądź na mój adres mailowy; michal.szklarski@gmail.com.

...

Ad trochę jak na portalach randkowych...
Zed666
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 11 października 2012, 23:28

Re: Warszawa i okolice

Post autor: Zed666 »

Witam,

Poszukujemy jednego lub dwóch graczy do drużyny. Puki co mamy 3 osoby (2 graczy plus MG). Gramy zwykle raz w tygodniu od 16-17. Mile widziane osoby, które nie tylko zagrają ale i poprowadzą. Zainteresowani piszcie na maila lub priv. Gramy w różne systemy (m.in: Warhammer 2ed, fallout PnP, Fate, Star wars: Edge of The Empire).

Pozdrawiam
Zed
Sigurd
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 19 listopada 2014, 14:22

Re: Warszawa i okolice

Post autor: Sigurd »

Witam!
W imieniu swoim i Spółdzielni Dom Qltury (ul.Burakowska 12) zapraszam na cotygodniowe (niedzielne) Spotkanie z Grami Fabularnymi ( ang. Role playing games ) prowadzone przez Macieja Milacha –Mistrza Gry z wieloletnim doświadczeniem, redaktora wydawanego w latach 90-tych Fanzinu K6.
Zamierzamy stworzyć w Spółdzielni Dom Qultury miejsce przyjazne graczom RPG. W tej chwili sesje rozgrywane są w niewielkiej sali z płonącym kominkiem, jeśli jednak uda się zebrać odpowiednią ilość chętnych mamy do dyspozycji także dwa pięta i klimatyczną czarną piwnicę.
Zapraszam graczy doświadczonych i tych zupełnie zielonych.

Grałeś w komputerowe gry RPG takie jak Wiedźmin, Baldurd’s Gate, lubisz książki Sapkowskiego, Lovecrafta, Tolkiena i chciałbyś wcielić się w ulubionych bohaterów filmowych i literackich? RPG to wymyślona 35 lat temu w USA gra towarzyska (na pograniczu teatru i gry planszowej) dziejąca się w wyobraźni. Gracze odgrywają fantastycznych bohaterów (wojowników, złodziei, magów) tworzonych za pomocą rzutów kostkami. Interakcje między herosami i postaciami zamieszkującymi świat opowiadany przez Mistrza Gry tworzą jedyną w swoim rodzaju epicką sagę o drużynie poszukiwaczy przygód. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych cotygodniowymi sesjami w światach fantasy, postapokalipsy i innych na kolejne spotkanie w niedzielę od 15-tej do późna w nocy.

Listopad -sesje wg. zasad z uproszczonej 4 edycji D&D wg. własnego settingu. Przewidywane scenariusze z przewagą storytellingu, zaburzenia nienaturalnej (bo niewystępującej w życiu) równowagi między odgrywanymi postaciami/ profesjami. Spowoduje to niewątpliwie emocjonalne napięcia między postaciami i przyczyni się do większej autentyczności psychologicznej, której zwykle brakuje w grach. Przykładem takiego "zaburzenia" może być wprowadzenie postaci z naszego świata (np. naukowca przeniesionego do innego wymiaru), który dopiero na pewnym poziomie doświadczenia wybiera sobie klasę postaci. Może natomiast i powinien korzystać z wiedzy naukowej wyniesionej z naszego świata, posiadając odpowiednie umiejętności- coś jak Dwukwiat ze świata Dysku Pratchetta. Nie będzie to jednak parodia fantasy, tylko całkiem serio prowadzona przygoda, w której gracz i postać z naszego świata będzie musiała wykazać się inteligencją i humorem. Korzystamy z uproszczonych zasad D&D, żeby uniknąć niepotrzebnych komplikacji i tracenia czasu na wertowanie tabelek, a skupić się na wspólnym tworzeniu ciekawej i nieszablonowej opowieści. Z tego samego powodu świat gry jest ciągle odkrywany, raczej oparty na pewnych sprawdzonych stereotypach fantasy elastycznie modyfikowanych i wspólnie dopowiadanych (przez graczy i MG) w trakcie scenariusza. Daje to Mistrzowie Gry duże możliwości improwizacji i zaskakiwania graczy.

Grudzień- Sesje w uniwersum Metro 2033 Władimira Głuchowskiego wg. zasad Savage Worlds
https://www.facebook.com/events/704217789674121/
pozdrawiam
Maciej Milach
ODPOWIEDZ