Katowice, Chorzów, Sosnowiec i okolice

chojrak
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 31 sierpnia 2008, 19:03
Numer GG: 1432391

Gliwice

Post autor: chojrak »

Witam!
Szukam chetnych do gry w Gliwicach.

Sam moge mistrzowac w Dzikie Pola (sarmacka polska, szlachta itd - system malo znany, a szkoda: bo cudny), dodatkowo chetnie dolacze w roli gracza do Warhammerowej kompaniji. Inne ciekawe oferty/systemy w gruncie rzeczy tez moge przemyslec

Dysponuje wlasnym lokalem (singlowo mieszkam w kawalerce, wiec zadnych przeszkadzajacych matek ani innych ekscesow).

Kontakt preferowany: kuba.stefaniak@mensa.org.pl

Pozdrawiam
Darken
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: piątek, 25 stycznia 2008, 23:08
Numer GG: 3286156
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Gliwice

Post autor: Darken »

Witaj

Grywam w gliwicach, zresztą chyba napisałeś do mnie na maila wcześniej.

Grę którą proponuje to The Shadow of Yesterday, której opis przykładowej sesji znajdziesz tutaj:
http://www.indierpgs.fora.pl/actual-pla ... 1,314.html

Recenzję tutaj
http://www.rpg.net/reviews/archive/11/11020.phtml (dotyczy 1 edycji gry, ale wiele się nie różni).

Na Zahconie będę prezentował tą grę (prelekcja wraz z sesją), ponieważ pod koniec roku wydaje ją w polskiej wersji.

Zainteresowany?
The Shadow of Yesterday - Fantasy pełną Gębą
Po prostu DarkenMój blog o RPG, Gry online i Anime
Filip83
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek, 2 czerwca 2008, 16:56

Re: Gliwice

Post autor: Filip83 »

Uważam, że sesje prowadzone przez Jacka pod każdym względem zasługują na rekomendację. Sam niezmiernie żałuję, iż nie jestem w stanie z większą regularnością brać w nich udziału. Jacek to prowadzący, nie bójmy się użyć tego słowa, wybitny. Nie stroni od nowatorskich rozwiązań i odważnych eksperymentów, a każda rozegrana z nim sesja na długo zapada w pamięć. Do tego prawdziwy wirtuoz Skype.

Serdecznie polecam!
Darken
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: piątek, 25 stycznia 2008, 23:08
Numer GG: 3286156
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

[Gliwice, Zabrze, Katowice] Szukam graczy

Post autor: Darken »

[Cenzura]
Ostatnio zmieniony piątek, 9 stycznia 2009, 19:24 przez Darken, łącznie zmieniany 1 raz.
The Shadow of Yesterday - Fantasy pełną Gębą
Po prostu DarkenMój blog o RPG, Gry online i Anime
Gabriel-The-Cloud
Marynarz
Marynarz
Posty: 348
Rejestracja: niedziela, 5 sierpnia 2007, 21:29
Numer GG: 5181070
Lokalizacja: Gliwice/Ciemnogród

Re: Gliwice

Post autor: Gabriel-The-Cloud »

Jakiś czas temu rozpadła mi się drużyna do Monastyra, zbieram nowy team. Szukam chętnych z Gliwic bądź Knurowa - aktualnie mamy dwóch graczy i MG, potrzebujemy "czwartego do brydża", ale jak znajdzie się więcej chętnych, to też przygarniemy ;) Kontakt i pytania na PW albo GG (5181070).
Darken
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: piątek, 25 stycznia 2008, 23:08
Numer GG: 3286156
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Gliwice

Post autor: Darken »

Gabriel-The-Cloud,
chętnie z Wami zagram. Monastyr jest jedną z moich ulubionych gier, ponieważ jako jedna z niewielu konkretyzuje temat gry.
Jednak obawiam się, że mogę nie mieć czasu na grę.
Mam już jedną grupę z Katowicach, którym prowadzę mniej standardowe gry (które podobnie jak monastyr, mają zawężony temat) w Niedziele.

Ale nic nie stoi na przeszkodzie raz spróbować. Podaj jakiś termin i zobaczę, co da się zrobić.
The Shadow of Yesterday - Fantasy pełną Gębą
Po prostu DarkenMój blog o RPG, Gry online i Anime
Aorin
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 15 grudnia 2008, 20:37
Numer GG: 5645791

Re: Katowice, Chorzów, Sosnowiec i okolice

Post autor: Aorin »

Witam
Poszukuje MG na terenie podanym w temacie

Liczba graczy, jaką dysponuję zamyka się w liczbie sześciu.

Najchętniej widziane gry to D&D i Warchamer, są to jedyne gry z którymi mieliśmy styczność i to dość krótką.

Moje gg: 5645791
Darken
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: piątek, 25 stycznia 2008, 23:08
Numer GG: 3286156
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Katowice, Chorzów, Sosnowiec i okolice

Post autor: Darken »

Gliwice.

Prowadzę warhammera 1 edycję (drugą, jak wreszcie się z nią zapoznam). Neuroshima też ujdzie.
Jestem Mistrzem gry z 5 letnim doświadczeniem z różnymi systemami, nie tylko z powyższymi (Np. Monastyr, Wampir, Wilkołak, Cyberpunk, Burning Wheel).

Jak wyjdzie, to poprowadzę też Exalted oraz Klanarchię.
The Shadow of Yesterday - Fantasy pełną Gębą
Po prostu DarkenMój blog o RPG, Gry online i Anime
Littleme
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 13 kwietnia 2009, 16:47
Numer GG: 0

Re: Katowice, Chorzów, Sosnowiec i okolice

Post autor: Littleme »

Katowice.

Przyłącze się do jakiejś drużyny lub umówię na wspólną sesję. Z góry ostrzegam że mam 15,5 lat i zero doświadczenia w sejsach rpg. Nie orientuje się też w systemach, jednie trochę w dnd.Co nie zmienia faktu że uczę sie szybko, i jestem pewna, że potrafię dostosować sie do klimatu.
GG : 1131253 // prawie zawsze niewidoczna.
Paulus
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 3 lipca 2009, 13:27
Numer GG: 3836552

Szukam MG, Śląsk i Zagłębie

Post autor: Paulus »

Witam :smile:
23-letni gracz z 11-letnim doświadczeniem w RPG poszukuje grającej ekipy, która go przygarnie, po rozpadzie porpzedniej.
Do tej pory grałem w Wampira Maskaradę, Maga Wstąpienie, Wilkołaka Apokalipsę, Młotka (ale 1. ed.), Gasnące Słońca i Dzikie Pola.
Prowadziłem też jako MG Wampira i gruntownie zmodyfikowanego Wiedźmina.
Mam też pokaźną biblioteczkę podręczników do Starego Świata Mroku (Wampir - podstawka, podręcznik Sabatu, clanbook Assamitów, Mag - podstawka, cena przeznaczenia, ukryta wiedza, księga szaleństwa, księga cieni + Świat Mroku 2ed. ) oraz podręcznik do Dzikie Pola 2.ed, które chętnie udostępnię na potrzeby ekipy.
Jestem otwarty na propozycję odnośnie systemu, jeśli chodzi o czas to w grę wchodzą weekendy.
Kontakt na GG 3836552.
zia
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 22 sierpnia 2008, 20:39
Numer GG: 0

Re: Katowice, Chorzów, Sosnowiec i okolice

Post autor: zia »

Katowice, Sosnowiec , Jaworzno itp
jesli dojazd autobusem z jaworzna jest ok ( nie mam autka )
chetnie dolacze do jakiejs ekipy, preferowane gry to Mag:wstapienie i star wars d20, ale rozwaze kazda propozycje ;) ( choc cp2020 nieco mi sie przejadlo )
doswiadczenie w rpg - kolo 14 lat jako gracz i GM, ale obecnie odpoczywam i nie intresuje mnie prowadzenie, tylko gra
moge grac w dlugie kampanie, obecnie mam czas
miejsce do gry u mnie jest - Jaworzno, zaraz przy glownej drodze + miejsce na auta, mozliwosc grania nocek. moj wiek to 30 lat, ale jesli ktos jest ogarniety to nie jest dla mnie zaden problem.
kontakt najlepszy - gg 4201814
Piotr1983
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 28 października 2010, 13:02

Katowice i okolice - WFRP, D&D i inne

Post autor: Piotr1983 »

Cześć,

Mam 27 lat, studiuje na PŚ (studia III stopnia), mieszkam w Katowicach. Poszukuje ekipy do grania na terenie: Katowice-Bytom, ewentualnie Gliwice. Dawno nie grałem, ponieważ posypała się całkowicie ekipa. Jednak stary sentyment wrócił, chętnie znowu pogram. W szczególności w WFRP lub DnD. Dysponuje własnym lokum, więc z miejscem na sesje nie będzie problemu. Mogę też coś poprowadzić, ale raczej dla początkujących niż starych wyjadaczy RPG.

Fajnie jakby zebrała się ekipa powiedzmy 3 graczy i jeden MG. Najlepiej ludzie z odrobiną poczucia humoru i zamiłowaniem do RPG - lub chęcią poznania czegoś nowego :):):) W końcu, RPG to gra wyobraźni, a wyobraźnia to fundament naszej cywilizacji :):)

Mam własne podręczniki do:
- Warhammer Fantasy Role Play
- Wampir: Maskarada
- Monastyr
- i inne

Jakby ktoś był chętny niech pisze na: evilness@o2.pl lub PM.

Myślę, że wiek ani doświadczenie nie ma dużego znaczenia, jeżeli jest ochota i wola dobrej zabawy.

Pozdro
Rufuspl88
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 7 czerwca 2011, 15:00
Numer GG: 4753267
Skype: brandon8833

Re: Katowice, Chorzów, Sosnowiec i okolice

Post autor: Rufuspl88 »

Szukam chętnych do gry. Gramy w Rudzie Śląskiej.
Preferowany wiek to 18-28 ale to nie jest reguła.
Oprócz chęci wymagań żadnych.
Mistrza mamy ale chętnie przyjmiemy kogoś jeżeli chciał by pokierować.
Gramy na autorskim systemie, który ewoluował przez lata gry. Świat gry Fełdalno-fantastyczny.
W razie potrzeby możemy zmienić system ale innego nie znamy.
Kontakt tel 607-583-708.
Iwan100
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 9 września 2009, 15:56
Numer GG: 39008827

Re: Katowice, Chorzów, Sosnowiec i okolice

Post autor: Iwan100 »

Witam

Katowice, Zabrze ewnt Gliwice, dwójka graczy (24 lata) szuka MG i powrotu do przeszłości w ciekawej drużynie.
Znamy Neuro, Wampira, Wilka, Warhammera Fantasy/40k, DnD i chętnie poznamy coś jeszcze.
Moglibyśmy zacząć od lipca, przez wakacje jest lokal w Zabrzu (centrum).
kontakt: iwan100@o2.pl

Pozdro
Jarek i Maciej
Szeryf
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 22 lipca 2011, 04:03
Numer GG: 12347139

Re: Katowice, Chorzów, Sosnowiec i okolice

Post autor: Szeryf »

Hail szukam ekipy do gry w Warhammer'a D&D lub Neuroshime kiedyś pogrywałem w takowe gry ale ekipa posypała się a chciałbym wrócić do tych pięknych czasów.Okolice Katowic Dąbrowy Górniczej i Sosnowca

Kontakt gg:12347139
E-mail: Bartekcz1991@interia.pl
Szeryf
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 22 lipca 2011, 04:03
Numer GG: 12347139

Dąbrowa Górnicza,Sosnowiec,Katowice

Post autor: Szeryf »

Hail szukam ekipy do gry w Warhammer'a D&D lub Neuroshime kiedyś pogrywałem w takowe gry ale ekipa posypała się a chciałbym wrócić do tych pięknych czasów.Okolice Katowic Dąbrowy Górniczej i Sosnowca

Kontakt gg:12347139
E-mail: Bartekcz1991@interia.pl
Torton
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2011, 18:35

Re: Katowice, Chorzów, Sosnowiec i okolice

Post autor: Torton »

Witam, szukam chętnych Graczy, MG na terenie Chorzowa(bo tu mieszkam) ale mogą być też Katowice, Bytom, Siemianowice Śląskie,Świętochłowice no i ew. Gliwice. Mam 7 lat doświadczenia w graniu. M.in. Zewa, 7 th Sea, DnD i tak dalej...
Telefon: 507405086
lub email : Torton@poczta.fm
ODPOWIEDZ