Katowice, Chorzów, Sosnowiec i okolice

Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Katowice, Chorzów, Sosnowiec i okolice

Post autor: Craw »

To i ja się wypowiem. Chciałbym stworzyć nową drużynę, najfajniej byłoby miec do tego mistrza gry, ale od biedy mogę poprowadzić L5K.
Do gry pisałbym się ja (doświadczenie kilkuletnie, aczkolwiek dawno już nie grałem) oraz moja girlfriend, którą w takie zabawy chcę wprowadzić. Na razie ma jako-takie doświadczenie z planszówkami.
Miejsce to Katowice. Miejscówa by była.
Najfajniej byłoby pograć w Warmłotka albo DDki. Jak kto zaitneresowany, pisać PW.
Bard KD
Szczur Lądowy
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 14 kwietnia 2011, 18:51
Numer GG: 9146883

Re: Katowice, Chorzów, Sosnowiec i okolice

Post autor: Bard KD »

Szukacie drużyny w woj. śląskim? Spróbujcie zatem przyjść na jedną imprez Kuźni Dram, ekspertów od larpowych horrorów, opowieści niesamowitych, surrealistycznych dram, makabresek, a czasem nawet i scenariuszy splatterpunkowych. Zajadli wrogowie Banalności! :)

Kontakt: larp@kuzniadram.org
KUŹNIA DRAM
LARPY. I GRANIE Z OGNIEM
Ignus
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 27 sierpnia 2013, 21:23
Numer GG: 45561863

Re: Gliwice

Post autor: Ignus »

Witam wszystkich !

Stary temat bo z 2008 roku, ale nie chciałem zaśmiecać forum.

Szukam osób chętnych na sesje RPG :) mogę prowadzić bądź grać. Najchętniej Dzikie Pola, Monastyr, Wampir, D&D (nie prowadze D&D) lub inne systemy.

Ogólnie Gliwice i Okolice

proszę o kontakt
wans89@o2.pl
kom. 603616887
gg. 45561863
Nantes
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 8 lutego 2014, 18:34

Re: Katowice, Chorzów, Sosnowiec i okolice

Post autor: Nantes »

Szukam drużyny do gry w okolicach Katowic-Chorzowa-Bytomia-Glwic (dojazd to nie problem, byle by był fun :D). Jestem zupełnie zielony ale bardzo chciałbym się wreście na własnej skórze przekonać czy na prawdę jest to tak taka super zabawa :)

Dane kontaktowe:
Denis lat 20 Piekary Śląskie
email: osiordenis@gmail.com
tel: 501460848
Fantomas
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 12 lutego 2014, 16:09

Re: Katowice, Chorzów, Sosnowiec i okolice

Post autor: Fantomas »

Będzin [Syberka, blisko M1 zaraz przy trasie z Katowic do Częstochowy]

Jestem Mistrzem Gry od wielu lat. Posiadam swoją ekipę ale postanowiłem bardziej rozwinąć horyzonty. Dlatego szukam nowej ekipy graczy do system nWoD.
Jeżeli chcesz dopiero rozpocząć przygodę z RPGami to z wielką chęcią Ciebie przyjmę pod swoje skrzydła.

Mile widziane: entuzjastyczne podejście, wyrozumiałość dla nowych graczy jeżeli się pojawią, wyjście na browar jak będzie okazja.
Warunek: możliwość regularnego granie raz na dwa tygodnie. Wiek 20+

kontakt: 730013990
Riwer
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 24 sierpnia 2008, 15:03
Numer GG: 8600754

Re: Katowice, Chorzów, Sosnowiec i okolice

Post autor: Riwer »

Witam po raz drugi....
Od mojego posta w 2008 roku zmieniło się prawie wszystko. Wszystko z wyjątkiem gry, prowadzę dalej i wszelakie dobre dusze zapraszam do gry. Zagrajmy w Warhammera. W Katowicach.
maku7777@wp.pl
ODPOWIEDZ