Szczecin i okolice

ODPOWIEDZ
roll_playing
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 4 grudnia 2012, 12:59
Numer GG: 3377560

Re: Szczecin i okolice

Post autor: roll_playing »

> Szukam 2-4 graczy (doświadczonych lub nie) do Wampira Mroczne Wieki (Vampire Dark Ages), najchętniej studentów lub starszych. Miejsce - Szczecin i okolice.

Temat nadal aktualny - dla zainteresowanych kontakt przez gg: 3377560 lub mail: marek.piotr.bialkowski@gmail.com
roll_playing
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 4 grudnia 2012, 12:59
Numer GG: 3377560

Re: Szczecin i okolice

Post autor: roll_playing »

Jasiek pisze:Szturch, szturch, coś tu jeszcze żyje? Ktoś z postujących jest dalej aktualny? XD
Wampir Mroczne Wieki aktualny:
Szukam 2-4 graczy (doświadczonych lub nie) do Wampira Mroczne Wieki, najchętniej studentów lub starszych. Miejsce - Szczecin i okolice.
Kontakt pod mailem: marek.piotr.bialkowski@gmail.com, lub gg: 3377560
Jazzy Jones
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 8 stycznia 2015, 12:00
Numer GG: 1310109

Szczecin - najlepiej prawobrzeże :-)

Post autor: Jazzy Jones »

Dzień dobry !

Ja i 3 innych zapaleńców poszukujemy 1-2 osób do wspólnej gry w nasz autorski system RPG (medival fantasy). Oferujemy dobry klimat, wesołe podejście do wspólnego grania i dobrą zabawę. Poszukujemy osób ze Szczecina, najlepiej z prawobrzeża, ale wybredni nie będziemy. Jak coś proszę o kontakt przez forum lub na mejla do mnie slawomir.marczyk@gmail.com .
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Szczecin i okolice

Post autor: Alien »

Skoro tawerna wstala to moze i dla mnie dobry czas na powrot do aktywnego grania. Szukam ludzi chetnych do stworzenia druzyny, badz druzyny, która przygarnie dodatkowego gracza.
Grałem w większość systemów dostępnych na polskim rynku. Czasami moze byc kwestia edycji (np w D&D zatrzymalem sie na 3.5) i znajomości świata, która po latach mogła mi uciec z pamięci.
Nie przepadam za klimatem SF.
Wiek mój to 25 lat i najchętniej ekipa w zbliżonym wieku.
00088888000
ODPOWIEDZ