Wiedźmin karcianka

Karciankowy Krąg
ODPOWIEDZ
Emilox
Szczur Lądowy
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 5 listopada 2007, 21:08
Numer GG: 9219750

Wiedźmin karcianka

Post autor: Emilox »

Słyszałem o wiedźminie karcianym chce kupić piszcie czy sie oplaca czy nie
Wnuczka leciała jak szczała. Babka szczała jak leciała.
Rathor
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 30 lipca 2005, 15:53
Numer GG: 509518
Lokalizacja: Pszów

Re: Wiedźmin karcianka

Post autor: Rathor »

Tą grę karcianą dostałem w packu z wersją PC an urodziny. Z powodów czysto sprzętowych wersja PC zbiera kurz na półce, natomiast karcianka była już kilkukrotnie grana.

Wykonanie:
Cena nie adekwatna do zawartości pudełka - za tą kasę można oczekiwać czegoś więcej - widać tutaj że Wiedźmin GC jest produktem Public Relations promującym wersję PC. Grafiki z gry umieszczone na kartach budzą mieszane uczucia. Setka kart, tekturowa postać Geralta, mieszek i tekturowe żetony oraz książka zasad - tyle otrzymujemy!

Miodność:
Gra jest prosta, zasady można opanować w 3 minuty. Można grać w dwie osoby ale szybko się wtedy nudzi z powodu ograniczeń jakie narzuca ten typ rozgrywki. Dużo "tych samych" kart. Gierka do luźnego pogrania w większym towarzystwie.

Mając do wyboru Wiedźmina CG i Cytadelę CG w podobnych cenach - kup to drugie.
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiedźmin karcianka

Post autor: Asthner »

Hmm. Z tego co czytałem, gra karciana dołączana do wersji kolekcjonerskiej Wiedźmina to nie to samo, co karcianka do kupienia w sklepach.
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Emilox
Szczur Lądowy
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 5 listopada 2007, 21:08
Numer GG: 9219750

Re: Wiedźmin karcianka

Post autor: Emilox »

Rathor dzieki za odpowiedź i chyba kupie sobie Cytadelę CG.
Wnuczka leciała jak szczała. Babka szczała jak leciała.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Wiedźmin karcianka

Post autor: Alien »

Osobiście kupiłem Wiedźmina grę karcianą ale że nie miałem z kim grać musiałem spróbować z młodszym bratem (8 lat) i nie wyszło od tego czasu (około pół roku) gra leży na półce regularnie pokrywając się coraz to nowy kurzem. Dałem 60 zł za około pół godziny zabawy. ZWyczajnie się nie opłaca lepiej kupić jakąś fajną grę PC lub film zabawa będzie parokrotnie lepsza i o wiele mniej męcząca
00088888000
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: Wiedźmin karcianka

Post autor: Blue Spirit »

no wiesz, niby dlaczego męcząca? Ja nie grałem NIGDY choć chciałem... ale zgadzam się. 60 zł to trochę dużo, fakt.
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Wiedźmin karcianka

Post autor: Alien »

naucz się wszytkich zasad, pilnuj żęby kolejka przebiegła tak jak powinna to się dowiesz :!:
00088888000
ODPOWIEDZ