World of Warcraft TCG

Karciankowy Krąg
ODPOWIEDZ
Bel esprit
Szczur Lądowy
Posty: 14
Rejestracja: środa, 21 lutego 2007, 13:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

World of Warcraft TCG

Post autor: Bel esprit »

Pewnego razu z rosnącym przerażeniem przeglądałem Karciankowy Krąg, aż w końcu skonstatowałem - TU NIE MA TEMATU O WoW TCG! Gdy już podniosłem się z podłogi, postanowiłem jak najszybciej załatać tą dziurę. Tak więc tutaj możecie rozmawiać o ww. karciance, podzielić się wrażeniami z gry etc.

Pozdrawiam

Nie ma tematu, bo nie ma graczy. Ale będzie miło, jak jakichś ściągniesz. :) - dop. Epyon
karolwielki
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 21 marca 2007, 20:10

Post autor: karolwielki »

Całkiem niezła kolekcjonerska karcianka. Mam kilka (ponad 100 kart) ale przestałem zbierać, bo w moim mieście nie znam osoby z którą możnaby w to zagrać :(
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Re: World of Warcraft TCG

Post autor: Zaknafein »

Cóż... Przedwczoraj miałem wątpliwą przyjemność rozegrać kilka partii w WoW tcg. Powiem wam, że nie rozumiem fenomenu tej karcianki, która poziomem nie przewyższa karcianki o Harrym Potterze, a jest przez niektórych postrzegana za lepszą od M:tG (!). Podziękowałem kumplowi za prezentacje (graliśmy jego deckami) i wyciągneliśmy talie Magicowe, na których spędziliśmy resztę wieczoru.
Czy ktoś jest w stanie mi wyjaśnić, co takiego fajnego w niej jest?
Bel esprit
Szczur Lądowy
Posty: 14
Rejestracja: środa, 21 lutego 2007, 13:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: World of Warcraft TCG

Post autor: Bel esprit »

Zaknafeinie, możesz mi powiedzieć, czego takiego dopatrzyłeś się w tejże "karciance"? Ja nie mam dużych wymagań i wystarczą mi staranna, estetyczna oprawa plastyczna i w miarę przejrzyste zasady gry.
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Re: World of Warcraft TCG

Post autor: Zaknafein »

Bardziej chodzi tu nie o to, czego się dopatrzyłem, tylko czego było mi brak.
Owszem obrazki są ładne(niektóre nawet bardzo), a zasady przejrzyste, ale nie czułem w tej grze klimatu.
Dręczy mnie natomiast pytanie: dlaczego jest tak popularna i ma tak wspaniałą opinię, mimo iż nie jest specjalnie, ponadprzeciętnie wspaniała?
Thoush
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 3 lipca 2007, 22:00
Numer GG: 5528409

Re: World of Warcraft TCG

Post autor: Thoush »

Ponieważ WoW jest tak popularną grą ? Karcianka bazuje na opinii gry komputerowej. Też miałem przyjemność zagrać w WoW TCG i bardzo mi się podoba oprawa graficzna i sam system jest bardzo fajny ale kiczowate takie troche... MtG o wiele lepsze.
Mrodnim
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: środa, 18 lipca 2007, 11:10
Numer GG: 2461120
Lokalizacja: Twisting Nether

Re: World of Warcraft TCG

Post autor: Mrodnim »

Równie dobrze można było zostawić w tym dziale tylko temat o MtG, skoro żadna inna karcianka tutaj przedstawiana nie umywa się do niej :)
"They themselves are miserable. That's why they need someone more miserable than them.Those are not human.Those are not people..."
Lilith Af
Pomywacz
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek, 31 grudnia 2007, 16:50
Numer GG: 0

Re: World of Warcraft TCG

Post autor: Lilith Af »

Ja mam takie pytanie bo ja od znajomego słyszałem że jest taka karta która przedstawia 3 ciasteczka przedstawiające jakiś ludków bez kończyn a pośród nich jest ciastko przedstawiające orka a wokół niego jest pełno jest okrószków i mam takie pytanie czy macie taką karte i jak sie nazywa i jaka jest rzadkość tej karty i z jakiego dodatku bo nie gram w WoW'a ale bardzo mi się podoba wizja tej karty (LUBIĘ ORKI)
"Jest tylko jedna droga do śmierci dla zawodowego żołnierza: od ostatniego naboju w ostatniej bitwie podczas ostatniej wojny." George Patton
Bel esprit
Szczur Lądowy
Posty: 14
Rejestracja: środa, 21 lutego 2007, 13:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: World of Warcraft TCG

Post autor: Bel esprit »

Co za opis... Jest taka strona: http://www.wowtcgdb.com; tam masz zdjęcia wszystkich kart.
Ja mam tą kartę, pochodzi ona z kolekcjonerskiego dodatku Feast of Vinter Veil - kolekcjonerski świąteczny smaczek.
Nazywa się to-to Gingerbread Cookie i jest to Rar, jak każda kartka z Feast of Vinter Veil.
Spójrz tutaj: http://www.wowtcgdb.com/carddetail.aspx?id=1157
ODPOWIEDZ