Polećcie mi karciankę

Karciankowy Krąg
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Re: Polećcie mi karciankę

Post autor: Asthner »

Ludzie... Minimalna ilość wysiłku i M:tG to żyła złota. Grać wystarczy na poziomie średnim, żeby orientować się w środowisku. A potem wystarczy tylko cierpliwość i nieco uporu - resztę odwali za Was wolny rynek. Handel nie jest trudny, jeśli się chce go sensownie uprawiać (mnie się nie chciało nigdy, toteż na M:tG nie zarabiałem - ale też nigdy mi na zarabianiu na nim nie zależało, skoro i kasy wielkiej w tym nie topiłem).
Ale denerwują mnie te marudzenia, że coś jest olaboga-za-drogie...
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Misiek
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 13 września 2007, 08:25
Numer GG: 7515577

Re: Polećcie mi karciankę

Post autor: Misiek »

Wychodzę z założenia, że jak coś jest droższe to jest też dopracowane. Jednak ze swojej strony polecam Veto, Szlachecką Grę Karcianą. W Tawernie 99 była jej recenzja.
Azuma Karami
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: czwartek, 24 stycznia 2008, 10:00
Numer GG: 0
Lokalizacja: Przedsionek Piekła

Re: Polećcie mi karciankę

Post autor: Azuma Karami »

Asthner. Mówisz że M:TG to żyła złota. Zgadzam się, ale Jacek chciał karcianke po polsku a Magic jest w pięciu językach, ale nie w polskim. Co do reszty to zgadzam się w zupełności.
Jeśli kochasz to całym sercem, jeśli nienawidzisz to z całej duszy, jeśli walczysz to z całych sił, jeśli umierasz to nie pozwól by poszło to na marne.
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Re: Polećcie mi karciankę

Post autor: Asthner »

Ależ ja się odnosiłem tylko do dopisku Epyona, który sugeruje, że w M:tG zarabia się na nagrodach. ;)
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Re: Polećcie mi karciankę

Post autor: Epyon »

Imho temat stał się wylęgarnią spamu wszelakiego - bądź co bądź został założony kupę czasu temu, a do tej pory ciężko pracujący na +1 na liczniku górnicy wciąż go odkopują.

Wniosek - zamykam.
Obrazek
Zablokowany