Władca pierścieni

Karciankowy Krąg
ODPOWIEDZ
Krycho
Marynarz
Marynarz
Posty: 233
Rejestracja: czwartek, 2 września 2004, 14:40
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Władca pierścieni

Post autor: Krycho »

Jeśli jest ktoś, ktokolwiek kto gra może se spokojnie pogadać o gierce...
!!!Chcemy własnego tematu dla runicznej gwardii!!!
Mintor
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 24 maja 2005, 21:36

Post autor: Mintor »

Witam. Bardzo chetnie podyskutuje na temat tej zacnej karcianki :D :D :D
Czym grasz ja mam Kraszki/Uruk trakers...
Jarlaxle
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 21
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 17:42
Kontakt:

LotR TCG - zajebista gra :D

Post autor: Jarlaxle »

ja zlozylem deck na trusty z gandalfem "kolorowym" (shirefolk) i reszta. Potem przerobilem go, zeby dzialal pod Rohan i gralo sie dobrze. Nastepnie dokupilem nowe rzeczy do Rohanu, kiedy wyszedl RotK, i gralo sie gorzej :P. Najlepsze moje miniony w historii to Southroni z RotKa z threatami... zajebista zabawa! Szukam tylko "Seasoned Leader" (mam jedno, slyszalem, ze karta nie do zdobycia). Ma ktos? :]

A, swoja droga, naprawde podobaja mi sie kolejne edycje (shadows, etc.). Musze zaczac grac w wakacje.

Na turnieje wpadajcie do Bielska-Bialej. Tam jest najlepsza gra i najwiecej osob :].
Gość

Post autor: Gość »

Trochę daleko z pod karpacia.... Sauthroni na tritach?? Na czym to polega bo pierwsze słysze z powrotu króla mało mam kart, jakoś odrazu na szadoła przeskoczyłem :D :D :D
Gość

Post autor: Gość »

Zapomniałem sie zalogowac :p A teraz mi się nie chce Pozdro Mintor
Jarlaxle
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 21
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 17:42
Kontakt:

Southroni...

Post autor: Jarlaxle »

na treatach, tak właśnie. Jest pare fajnych kart, np. condition - http://lotrtcg.fanhq.com/TCG/Card.aspx? ... ardID=3861, który korzysta z tego, co dodaje z kolei ten condition: http://lotrtcg.fanhq.com/TCG/Card.aspx? ... ardID=3872


Kolejna wybitna karta! - http://lotrtcg.fanhq.com/TCG/Card.aspx? ... ardID=3873

Dodajmy do tego kilka minionów mających bonusy z threatów i mamy silny shadow.
Jarlaxle
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 21
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 17:42
Kontakt:

W ogóle...

Post autor: Jarlaxle »

Oglądam sobie nowe karty z Expanded Middle-Earth deluxe draft box (z Elladanem, Elrohirem i innymi postaciami, których nie było w filmie) i z Bloodlines (nowy, ostatni set z bloku War of the Ring) i... umieram z tęsknoty do tej wybitnej karcianki.

Jak pojadę z powrotem do Bielska, to od razu biorę się za nadrabianie strat w mojej kolekcji i wychrzaniam na turniej :D.
Gość

Post autor: Gość »

Proszę Was o pomoc, dopiero zaczynam przygodę z tą karcianką ( i wogołe z karciankami) i nie rozumiem jednej rzeczy: W instrukcji jest napisane o tym, że gracze dzielą się na graczy wolnych ludów i graczy cienia, w takim razie po co graczom wolnych ludów karty cienia i na odwrót? Nie mogę znaleźć o tym nic w instrukcji, za udzieloną pomoc z góry dziękuje.
Jarlaxle
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 21
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 17:42
Kontakt:

Post autor: Jarlaxle »

Każdy Gracz gra kartami Cienia i kartami Wolnych Ludów. Wykorzystuje np. 33 karty Cienia i tyle samo (33!) kart Wolnych Ludów + Powiernika Pierścienia i Pierścień. Gracze zmieniają się turami. Przez 1 turę jeden gracz przechodzi dwa sajty, dostaje łupnia od przeciwnika, który co sajt wysypuje mu na stół 2 Uruki, a później, po zakończeniu tury zamieniają się.
Nefrit
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 5 maja 2007, 18:04
Lokalizacja: Mount Doom

Post autor: Nefrit »

Ja mam małomrokowe krasnoludy i southrons :D:D Bardzo dobrze się tym gra :D:D
Obrazek
Lilith Af
Pomywacz
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek, 31 grudnia 2007, 16:50
Numer GG: 0

Re: Władca pierścieni

Post autor: Lilith Af »

A w to jeszcze się gra ??? gdzie można kupić boosterki bo ja nigdzie nie widziałem gra w to ktoś w ogóle???
"Jest tylko jedna droga do śmierci dla zawodowego żołnierza: od ostatniego naboju w ostatniej bitwie podczas ostatniej wojny." George Patton
xNefrit
Szczur Lądowy
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 1 stycznia 2008, 18:16
Numer GG: 0

Re: Władca pierścieni

Post autor: xNefrit »

No więc podstawkę i boosterki można kupić tu: ISA.pl albo na allegro tu.
Poza tym polecam sklep internetowy mojego znajomego OKAN.

Poza tym zapraszam na to forum -> tu dowiesz się wszystkich zasad a także ludzie pomogą ci złożyć deck :D no i to tyle.
Obrazek
ODPOWIEDZ