Strona 1 z 1

Galeria postaci

: czwartek, 24 czerwca 2010, 15:26
autor: Solarius Scorch
Czas na małe badania rynku. ;)

Czy bylibyście zainteresowani zrobieniem na IRSie galerii postaci? Byłby to kącik, w którym każdy zarejestrowany użytkownik mógłby umieszczać postacie, którymi gra w RPG, a inni mogliby je oglądać, komentować itp. Znalazłoby się miejsce na wpis o historii, portret itd., być może też dla statystyk. Przecież poświęcacie sporo czasu na wymyślanie swoich bohaterów, ich wyglądu, nawyków czy sposobu mówienia, dlaczego jedynymi odbiorcami Waszego trudu ma być Wasza drużyna? Poza tym takie dostępne do wglądu postacie mogłyby służyć jako bank pomysłów na NPCów innym Mistrzom Gry.

Czekam na Wasze głosy i opinie.

Re: Galeria postaci

: czwartek, 24 czerwca 2010, 20:26
autor: Sirion
Według mnie fajny pomysł ;) Zawsze warto się pochwalić swoim 'dziełem' i na pewno takie karty były by inspiracją i zachętą dla mniej doświadczonych graczy. Chociaż jednak spotkanie na jakiejkolwiek sesji prowadzonej na forum wymyślonej przez siebie postaci było by dziwne... :P

Re: Galeria postaci

: poniedziałek, 28 czerwca 2010, 14:46
autor: mone0
Fajna sprawa, gdy będę miał wystarczająco motywacji, by zrobić artworki postaci przeze mnie stworzonych to chętnie się z nimi podzielę. Mogę też wygrzebać jakieś postacie (BN-ów), z Magii i Miecza, by nie były powielane pomysły.
Jak co to daj znać Solarius.

Re: Galeria postaci

: poniedziałek, 28 czerwca 2010, 23:23
autor: Solarius Scorch
Dzięki za odezwę! Piszcie tutaj dalsze wyrazy poparcia, aby było widać że zapotrzebowanie jest duże.

Zaznaczam jednak, że przyjmować będziemy tylko postacie własne użytkowników, nie przepisane z innych źródeł.