RPGaDAY 2020 w sierpniu

Kącik Gier Fabularnych
ODPOWIEDZ
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

RPGaDAY 2020 w sierpniu

Post autor: scorez »

RPGaDAY

Rok 2020 zasłynie z pewnością z pandemii zbierającej żniwo, zamieszek wybuchających w krainach okcydentu, powodzi rozlewających się po miastach orientu oraz pożarów wybuchających na stepach należących do szczurów wielkości człowieka trenujących boks, noszących torebki, chodzących do góry nogami...

W tych niebezpiecznych czasach gdzie człowiek dystansuje się od siebie ważne jest kultywowanie tradycji hobbystycznej i propagowanie treści. Treści, które pomogą ludziom zachować dobry humor oraz kontent celem ulżenia w samotności izolacji.

Dlatego podczas surfowania przez odmenty internetu zwróciłem uwagę na akcję, która odbywa się już od pięciu lat, a o które do tej pory wcześniej nie widziałem. Na popularnym serwisie streamingowym dotarłem do ogłoszenia dotyczącego akcji RPGaDAY, której celem jest w moim zrozumieniu zarówno produkcja kontentu jak również czerpanie z niego pełnymi garściami wraz z dawaniem feedbacku nie pomijając oczywistości w formie najprzyjemniejszej czyli uczestnictwa w grach. Jest to swoisty challenge, w którym warto uczestniczyć.

Po głębszemu przyjżeniu się sprawie dotarłem do mapy celów na cały miesiąc autorstwa Willa Brooksa utrzymanej w czytelnym formacie labiryntu. Obrazek Tematykę dla danych dni przetłumaczyłem własnoręcznie wobec czego proszę o wyrozumiałość. Są one wyrażone w formie haseł wobec czego reszta pozostaje do interpretacji i wyobraźni osób uczestniczących.
1. Początek
2. Zmiana
3. Wątek
4. Wizja
5. Hołd
6. Knieja
7. Para
8. Ciemność
9. Światłość
10. Chęć
11. Stosy
12. Wiadomość
13. Spoczynek
14. Ogłoszenie
15. Rama
16. Dramaty
17. Komfort
18. Spotkanie
19. Wieża
20. Zbadaj
21. Napieraj
22. Rzadkość
23. Krawędź
24. Humor
25. Dźwignia
26. Dziwne
27. Przysługa
28. Zamknięcie
29. Jazda
30. Portal
31. Doświadczenie

Do meritum. Zasada zabawy jest prosta. Codziennie przez cały sierpień sprawdź mapkę i podążając za stroną cytowaną powyżej: zobacz, jak brzmi tytuł dnia, i między innymi o tym pisz, publikuj, postuj, bloguj, vloguj, podcastuj, rysuj, maluj, rzeźb, śpiewaj, tańcz... cokolwiek, o grach stołowych inspirowanych tym napisem. Zachowaj pozytywne nastawienie, pamiętaj, że zależy nam na pozytywności i integracji.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: RPGaDAY 2020 w sierpniu

Post autor: BAZYL »

Co jest nie tak z tym tematem, że ciągle go widzę w innym miejscu i ciągle jako nieprzeczytany?

Komentarz taktyczny, nie wymaga odpowiedzi ;)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Re: RPGaDAY 2020 w sierpniu

Post autor: scorez »

Miałem problem gdzie go umieścić. Jak odnosisz się do samej inicjatywy?
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: RPGaDAY 2020 w sierpniu

Post autor: BAZYL »

Jak ktoś lubi to proszę bardzo. Ja zawsze odpuszczałem - za dużo, zbyt ogólnie, zbyt typowo, na 90% tematów już pisałem - nawet jeśli każde hasło rozpatrywać bardzo szeroko. Do tego niektóre hasła wciśnięte mocno na siłę, tak jakby autorowi skończyły się pomysły... Dla mnie to zwykły łańcuszek.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
ODPOWIEDZ