Portrety naszch postaci

Kącik Gier Fabularnych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Portrety naszch postaci

Post autor: BAZYL »

Ostatnio szukałem na własne potrzeby ciekawych obrazków postaci/ras/profesji do Kryształów Czasu i zwróciłem uwagę na podobny temat na anglojęzycznym forum. Pomysł dość ciekawy, a na pewno przydatny, więc myślę że można spróbować i u nas.

Jeśli wiec macie lub znajdziecie ciekawe grafiki przedstawiające jakieś postacie, które można wykorzystać na portrety bohaterów w RPG, to wrzucajcie i wypowiadajcie się. Na początek może ja wrzucę kilka z tych, jakie udało mi się znaleźć - może komuś się przydadzą.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: Portrety naszch postaci

Post autor: corvus »

W sumie to dobry pomysł, na pewno każdy (a przynajmniej większość) ma jakiś mały zbiór na komputerze. No i przy okazji jak nieco osób już doda swoje obrazki to będę miała troszkę mniej miejsca na dysku przez to. ;)

Na razie dam kilka bardziej związanych z fantastyką, niektóre nie są zbyt dużego formatu, ale mam nadzieję, że to nie przeszkadza - wydaje mi się, że są na tyle duże, żeby wszystko co ważne dało się zobaczyć, ale jeśli nie to zawsze mogę je wymienić na jakieś inne ze "zbioru".
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
klakierr99
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 4 października 2010, 16:31

Re: Portrety naszch postaci

Post autor: klakierr99 »

Druid człowiek wygląda ciekawie. Fajne niebieskie tło jakie lubię i kojarzy mi się z duchami.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Portrety naszch postaci

Post autor: Alien »

00088888000
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: Portrety naszch postaci

Post autor: corvus »

Właśnie mnie zastanawiało co autor wątku na podawanie adresów internetowych, bo jeśli to jest również dopuszczalne to ja mam jakieś do stron na których można by znaleźć całkiem sporo. Pytanie tylko czy lepiej dawać własne, czy po prostu wrzucać stronki?

Swoją drogą ja bym chętnie tutaj zobaczyła parę obrazków przedstawiających elfów którzy nie wyglądali by jak... stereotypowi geje. No i jeśli ktoś ma, to podrzućcie jakieś ciekawe postacie żeńskie - te zawsze było mi najtrudniej znaleźć (przede wszystkim w klimatach fantasy).
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Portrety naszch postaci

Post autor: Alien »

00088888000
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Portrety naszch postaci

Post autor: BAZYL »

Myślę że nie ma sensu wrzucać linków do stron, bardziej wartościowe będą konkretne linki do kilku konkretnych ilustracji, które spodobały się linkującemu. Trzeba oddzielić ziarno od plew - wiec zamieszczajmy tylko te najbardziej interesujące obrazki, a nie wszystkie jak leci. A propos postaci kobiecych - to kilka się znajdzie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Targowo.Istore
Majtek
Majtek
Posty: 85
Rejestracja: wtorek, 30 listopada 2010, 11:56

Re: Portrety naszch postaci

Post autor: Targowo.Istore »

Ja nigdzie nie mogę znaleźć odpowiednich obrazków do swojej postaci. Skąd je bierzecie?:)
W naszym sklepie znajdziesz gry planszowe, karciane, figurkowe jak i wszelkie akcesoria do nich potrzebne.
Jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie tego czego szukacie to...wystarczy do nas napisać a my już zajmiemy się resztą.

www.targowo.istore.pl
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Portrety naszch postaci

Post autor: Alien »

Różne strony :D wpisz w grafikach google np "rycerz"... Po przejrzeniu stu stron znajdziesz trochę fajnych grafik :)
00088888000
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: Portrety naszch postaci

Post autor: corvus »

Alien pisze:Różne strony :D wpisz w grafikach google np "rycerz"... Po przejrzeniu stu stron znajdziesz trochę fajnych grafik :)
Ja bym polecała raczej Digarta lub Deviantarta. Grafiki Google są mało precyzyjne a i tak najczęściej po wpisaniu takich fraz jak "rycerz" czy inne pokazuje większość prac z Devianta plus do tego można trafić na cycki, ludzi, psy i inne dziwne rzeczy.


Swoją drogą - przydałby się tutaj taki temat, ale z klimatycznymi obrazkami, niekoniecznie postaci.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Targowo.Istore
Majtek
Majtek
Posty: 85
Rejestracja: wtorek, 30 listopada 2010, 11:56

Re: Portrety naszch postaci

Post autor: Targowo.Istore »

Jedyne co udało mi się znaleźć to postać krasnoluda wojownika,ale jest bardzo podobna do tych w powyższych portretach,wiec nie będę już wstawiał :smile: I koncepcja tematu z kilimatycznymi obrazkami bardzo mi się podoba,warto wcielić ją w życie.
W naszym sklepie znajdziesz gry planszowe, karciane, figurkowe jak i wszelkie akcesoria do nich potrzebne.
Jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie tego czego szukacie to...wystarczy do nas napisać a my już zajmiemy się resztą.

www.targowo.istore.pl
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Portrety naszch postaci

Post autor: BAZYL »

To ja może dorzucę jeszcze kilka ciekawych wygrzebanych w sieci...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Diabeł
Marynarz
Marynarz
Posty: 303
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 14:55
Numer GG: 4382272
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Portrety naszch postaci

Post autor: Diabeł »

Jaki system, takie portrety. My grając w Wolsunga, używamy zdjęć prawdziwych aktorów, które mają pobudzić wyobraźnie "jak by oni wyglądali jako dana rasa" ;) .
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: Portrety naszch postaci

Post autor: corvus »

Dodatkowo. Ja nadal obstaję przy klimatycznych krajobrazach i obrazkach ale nie wiem co na to reszta. Sama się mogę podzielić małym zbiorem jakby co. ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ