Rasa, którą gram najchętniej...

Kącik Gier Fabularnych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Rasa, którą gram najchętniej...

Post autor: BAZYL »

Interesuje mnie jaka rasę wybieracie podczas tworzenia bohatera. Niektóre systemy proponują naprawdę dziwne i oryginalne rasy - np. reptillioni w KC - a z drugiej strony w całej swojej burzliwej RPGowej karierze w druzynie nigdy nie maiłem hobbita i tylko raz spotkałem sie z gnomem (pozdro dla Torpencja!)...

A jakimy rasami Wy gracie?
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Ja najczęściej gram kłapouchym (elfem znaczy się :D ), a to dlatego, że najbardziej lubię się wcielać w postać maga i "gościa od gadania" (dyplomaty :D - ktoś musi drużyną dowodzić i uważać by nie miała wszędzie wrogów :D ), a do tych zadań kłapouchy są zazwyczaj najlepsze (chyba że trzeba rozmawiać z krasym-ludem - wtedy może być problem... :D ). Poza tym elfy zazwyczaj mają najdłuższy żywot i są najładniejsze :D
Narmo
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 386
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 14:56
Numer GG: 5450570
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kraków
Kontakt:

Post autor: Narmo »

Własciwie to wszyscy ale najlepiej:

Krasnolud - za charakter :)
Pół-ork - za silny prawy
Elf - tu nie trzeba pisac...

oraz (nie zebym chcial kogos obrazic :twisted: )

Człowiek - okazyjnie - solidarnie :P
Ostatnio zmieniony sobota, 28 sierpnia 2004, 23:55 przez Narmo, łącznie zmieniany 1 raz.
"jestem dzbanem pełnym żywej i martwej wody, starczy, bym się lekko nachylił, a cieką ze mnie same piękne myśli, (...) tak więc właściwie nawet nie wiem, które myśli są moje i ze mnie, a które wyczytałem" B. Hrabal
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

hehe.. ja tam w warhamca pykalem Elfem Śnieżnym z netu sobie te rase sciagnalem z qmplem takze drowa mielismy w ekipie i wogle elfy kazdego odlamu :)
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

Jestem człowiekiem, ludzia odgrywam. ;)
Ale lubię też czasem brać rasę wprost przeciwną do klasy. Niziołek barbarzyńca, krasnolud mag i takie tam...
Nie lubie natomiast grać półorkami i rasami przesadnie różnymi od ludzi.
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
wiki-yu
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 14:29
Lokalizacja: Łódzki Widzew SPN
Kontakt:

Post autor: wiki-yu »

najpierw muszę nadmienić że grywam tylko w DnD 3 i w WFRP bo tak wyszło i nigdy jeszcze nie grałem człekiem czy elfem :D a więc najbardziej lubię Krasnoludów, a i czasem zdarzało mi się odgrywać Niziołka który jest bardzo fajny w DnD szczególnie gdy da mu się wojownika czy barbarzyńcę :D jest wtedy naprawdę nieźle.
"gdy na szlaku spotkasz rowerzystę, pomachaj mu on też jest człowiekiem."
podpisano: rowerzysta
eRyahXa0S/Darth Wojtex
Marynarz
Marynarz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 21 sierpnia 2004, 18:44
Lokalizacja: Negative Material Plane, Fortress of Regrets (Bytom)
Kontakt:

Post autor: eRyahXa0S/Darth Wojtex »

Ulubiona rasa to oczywiscie cien. Oczyiwsice jednak, praktycznie nie ma mozliwosci gry ta rasa, podobnie jak kornugonem lub glabrezu, wiec tak troche ujowo jest. Od biedy biore czlowieku lub pol-elfa.Okazjonalnie krasnoluda :)
Krycho
Marynarz
Marynarz
Posty: 233
Rejestracja: czwartek, 2 września 2004, 14:40
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Krycho »

Ja gram niziołkami w d&d.Pół-orki też są fajne :D
!!!Chcemy własnego tematu dla runicznej gwardii!!!
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Ja - szczerze przyznam czuje sentyment do grania reptillionem (gadzia solidarność?) Byćmoże dlatego, że dosć ciekawie można go połączyć z gwardzistą. Poza tym to bardzo sympatyczne stworzonka...
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Dziwne i mroczne. Takie nieklasyczne, oryginalne i niespotykane. Zniekształcone lub nie, pokraczne i harmonijne. Takie lubię! I, oczywiście, mroczne elfy.
Obrazek
Rashkel
Szczur Lądowy
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek, 13 września 2004, 10:03
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Rashkel »

Najczęściej lubię grać T'skrangami z Earthdawna. Prócz tego krasnoludy, orkowie wszelkiej maści, a także wszelkie oryginalne rasy.
goki
Tawerniany Emeryt
Tawerniany Emeryt
Posty: 189
Rejestracja: środa, 18 sierpnia 2004, 09:34
Numer GG: 0
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: goki »

nu a ja najbardziej krasie lubie 8) co prawda nie gram za duzo w RPG ale jak gram to przewaznie krasie :)
kra.
darkelfft

rasa BG

Post autor: darkelfft »

Grajac w Warhammera gralem Elfem wojaksem :twisted: (ale nie bylem miesem armatnim w druzynie, byl nim pewien niziolek zreszta tez wojak),
w DnD 3E zamiatalem krasnoludem (tez wojaksem). A tak przy okazji chcialbym powiedziec, ze gdy gralem elfem W wramlotku to moimi kompanami byly same krasnoludy (4).

Pozatym lubie tez grac czlowiekiem. :roll:
Faust
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 33
Rejestracja: środa, 18 sierpnia 2004, 14:36
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Faust »

Nigdy nie gram wojownikiem. Jakos tak uz wyszlo ze uwielbiam skradanie sie i ciosy w plecy wiec w kazdym systemie prawie biore zabojce tudziez innego assamite. Dla odmiany lubie odegrac gnoma wynalazce :D
Faust

See You Space Cowboy...
Faust
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 33
Rejestracja: środa, 18 sierpnia 2004, 14:36
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

cholera

Post autor: Faust »

No i zapomnialem :D Gdy juz gram zabojca to biore elfa :D Nigdy mrocznego ani dzikiego
Faust

See You Space Cowboy...
Gość

Post autor: Gość »

Człowiek, paladan, praworządny dobry.

:D

Z reguły prowadzę, ale jeśli już trafi się sesja, na której jestem graczem, a system to DnD, to gram w konfiguracji podanej powyżej:D.
następny Gość

Post autor: następny Gość »

Gram w WFRP, więc moją ulubioną postacią jest zabójca człowiek(reszta drużyny to elfy magowie :| gdyż mają lepsze cechy wejściowe, ale i tak wymiatam w drużynie wszystko i wszystkich^^).Od biedy mogę grać złodziejem niziołkiem;p.
ODPOWIEDZ