"zwykły" temat o Wiedźminie ;o)

Kącik Gier Fabularnych
ODPOWIEDZ
GnomesYo
Szczur Lądowy
Posty: 11
Rejestracja: czwartek, 30 grudnia 2004, 21:31
Lokalizacja: Czechowice- Dziedzice, ziemie Slaskie

"zwykły" temat o Wiedźminie ;o)

Post autor: GnomesYo »

W imię WIELKIEGO KLANU MĘDRCÓW, złożonego z samych gnomów, które podstępnie i przebiegle rządzą światem, które kierują władcami i wielkimi tego świata, ogłaszam co następuje:
Pieprzycie głupoty że aż nam mleko na królewskich stołach kwaśnieje. Że niby D&D jest systemem wszechczasów!? :x Kłamstwa, wierutne kłamstwa i herezje! Przeklinamy was (nie mamy do was szacunku) w imię Kreve! Wiedźmin i Mistrz AS na prezydenta!!! Zwolennicy Wiedźmina wszystkich krajów łączcie się! :wink:

Podpisano
WIELKI KLAN MĘDRCÓW :twisted:
Rzepa rulez!!!
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

narkotyki szkodza zdrowiu :!: :!: niebierz tyle... :D
a jak niebierzesz to idz do psychiatry :D:D:D

a co do wiedzmina to nawet fajny system, ale nieprzesadzajmy... neuroshima jest lepsza :!: :D
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

KTO powiedzial, ze DnD jest najlepszym systemem?!? Co za bluznierstwa?!? Na stos z nim! Wszyscy wiedza, ze nie Wiedzmin, a KC rzadza! ;)

<czepiactwo>
A tak serio, to nie widze najmniejszego powodu, zeby zaczynac temat o tym, ktory system jest najlepszy, bo to kwestia gustu, a jak wiadomo, o gustach sie nie dyskusuje.

Zamknie ktos ten temat, czy mam zaczac molestowac BAZIA o to? :>
</czepiactwo>
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Tylko BAZYL, borg i Darky mogą zamknąć ten temat... bo nie ma tu moderatora ustawionego ;-p

Ale fakt, nadaje się to tylko do zamknięcia, tudzież przemianowania na "zwykły" temat o Wiedźminie.

A jeżli ktoś chce pogadać o tym co jest najlepsze to jest już do tego odpowiednie miejsce (nawet jest ankieta ;-p)
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: "zwykły" temat o Wiedźminie ;o)

Post autor: BAZYL »

GnomesYo pisze: Wiedźmin i Mistrz AS na prezydenta!!! Zwolennicy Wiedźmina wszystkich krajów łączcie się! :wink:

Podpisano
WIELKI KLAN MĘDRCÓW :twisted:
Wielki Klan zapomniał wspomnieć o łączeniu się wszystkich fanów filmu Wiedźmin razem z Klanem ;-)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Widłak
Pomywacz
Posty: 49
Rejestracja: środa, 30 marca 2005, 19:27
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Widłak »

Falka pisze:Zamknie ktos ten temat, czy mam zaczac molestowac BAZIA o to? :>
Molestuj! Molestuj! Niech się chłopak w końcu trochę rozerwie :wink:

A tak na poważnie, post założyciela tego wątku wymaga sprostowania.

GnomesYo napisał:
Że niby D&D jest systemem wszechczasów!? Kłamstwa, wierutne kłamstwa i herezje!
Oczywiście, że D&D nie jest najlepszym systemem wszechczasów. Wszyscy dobrze wiedzą, że najlepsze jest AD&D. :twisted:
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Bluznisz! Ani D&D, ani AD&D nie sa systemami wszechczasow! Oba suxxuja (i dlatego ostanio kupilam podrecznik :>)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Szarik
Szczur Lądowy
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2005, 09:59
Numer GG: 2197747
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa

Post autor: Szarik »

Tak apropos dowiedziałem się wczoraj z Faktów na TVN, że dwda owczarki naszego <baczność> prezydenta <spocznij> Aleksandra K. wabią się Ciri i Falka :) Nie widaomo czy się śmiać czy płakać
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Ani sie smiac, ani plakac... Po prostu mordowac ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

Ale to świadczy że nasz <ironia> ukochany </ironia> prezydent czyta... a przynajmniej umie czytać... coż za postępy w jego edukacji. No cóż ale dalczego zapadły mu akurat te dwie (jakże znane postaci) w pamięć to już wnikać nie należy bo... sie wsiąknie :wink: (a tak OT to o ile mi sie dobrze obiło o uszy to bodaj któryś z naszych <ironia> kochanych</ironia> polityków bądź sam prezydent na wykształcenie średnie :shock: , to tak mi sie skojarzyło i stwierdziłem że to jest warte opublikowania, a jak sie myle to poprawcie mnie. A co 8) )
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Przecierz poslanka Renia B. zdala rok temu mature. Dzieki temu dokonaniu zawyza srednia wyksztalcenia w partii
milosz500
Pomywacz
Posty: 24
Rejestracja: niedziela, 9 października 2005, 13:08
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Kontakt:

Post autor: milosz500 »

WIEDŹMIN I AS SĄ THE BEST I ŻADNE ZAFAJDANE D&D TEGO NIE ZMIENI :!: :!: :!: :!: NIE CHCĘ OBRAŻAĆ GRACZY D&D ALE NICH SOBIE ZAGRAJĄ W WGW TO D&D WYŻUCĄ DO ŚMIECI (conajmniej).
Kto jest the beściak :?: Patrz mój avatar :P


[Za ten post mógłbym wystawić ze 4 różne ostrzeżenia... nie chce mi się... po prostu, przy nastepnym wybryku dostaniesz BANa... i tyle. - dop. MAd Phantom]
Szukam gracza w WGW ze Środay Wlkp. proszę o kontakt
milosz500@o2.pl
gg.6993567
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Piszę to zawsze więc i teraz gdyż trzeba napiszę znowu. W kwestii gusta jako tako się nie mówi więc pisanie "AAAAAAAAA ...... (w kropki wpisać cokolwiek) jest the best a wasze XXX to gówno" itp. jest bez sensu... Nie mówię że tak nie robię ale staram się to ograniczać i jak już to napisałem ogólnie dlaczego w moim mniemaniu Warhammer jest lepszy i co spowodowało że D&D stał się popularniejszy. Czasami się zdarza że tak robię ale teraz wyrażam skruchę i naprawdę respektuję D&D ale mam inne odczucia co do tego systemu chociaż może tak nie wyglądać. :roll:
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Post autor: Seth »

No i ze zwykłego wyszedł niezwykły temat... bo wiedźmin, wiedźminem ale przerodził się w rozmowę o gustach... ja na przykład od wiedźmiaka wolę władcę pierścieni mimo że to nie gra RPG(chyba że ktoś się uprze- można improwizowac :wink: ) Do milosza- raczej nie WYŻUCĄ podręczników do kosza bo to nadal D&D 8) :wink: debeściaku...
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
milosz500
Pomywacz
Posty: 24
Rejestracja: niedziela, 9 października 2005, 13:08
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Kontakt:

Post autor: milosz500 »

Ja równierz myślę, że Tolkien jest guru fantazy i Władca przebija o głowę wszystko, ale WGW jest wśród GPR jak Władca pierścieni wśród fimów fantazy. :D
Szukam gracza w WGW ze Środay Wlkp. proszę o kontakt
milosz500@o2.pl
gg.6993567
Aznar eap Gaur
Pomywacz
Posty: 46
Rejestracja: piątek, 27 lutego 2009, 11:07
Numer GG: 13133386

Re: "zwykły" temat o Wiedźminie ;o)

Post autor: Aznar eap Gaur »

Podpisuje się dwoma rękoma i nogami Wiedźmin GW !!! Rullez!!
,,Podrzuć własne marzenia swoim wrogom, może zginą przy ich realizacji.''
ODPOWIEDZ