Moja szczęśliwa kostka

Kącik Gier Fabularnych
ODPOWIEDZ
Iblisiątko
Marynarz
Marynarz
Posty: 210
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 22:09
Numer GG: 19534484
Skype: arctoris
Lokalizacja: Meklemburgia
Kontakt:

Re: Moja szczęśliwa kostka

Post autor: Iblisiątko »

Targowo.Istore pisze:Moim zdaniem najważniejsze jest to,aby kostka była widoczna i nie zlewała się z tłem całej plansz. Mam kilka swoich szczęśliwych,ale nie są kolorowe. Są z reguły zwykłe,tradycyjne,czyli białe.

Nudno się gra takimi... Moim marzeniem jest posiadanie zestawów kości do każdego settingu osobno. Niestety to drogi biznes :/
Więc zbieram dokupując sobie pojedyncze sztuki, nic mnie tak nie zachwyca jak cała sakiewka wypełniona kolorowymi wzorzystymi kośćmi :D

Ostatnio dostałam ze 30 najróżniejszych rubli i kopiejek (dla niepoinformowanych to są rosyjskie monety :D), w tym niektórych z lat 80 i 70.... Strasznie mi to do Neuroshimy pasuje nie wiedzieć czemu :D
Kocham śpiewać, ku rozpaczy moich sąsiadów :D
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Moja szczęśliwa kostka

Post autor: Solarius Scorch »

Może i są nudne, ale tylko takie odpowiadają moim potrzebom. Przeważnie prowadzę w niemal kompletnej ciemności i po prostu muszę widzieć wyniki.
Poza tym białe kostki z czarnymi oczkami zwykle się tak nie ścierają.
Iblisiątko
Marynarz
Marynarz
Posty: 210
Rejestracja: czwartek, 21 kwietnia 2011, 22:09
Numer GG: 19534484
Skype: arctoris
Lokalizacja: Meklemburgia
Kontakt:

Re: Moja szczęśliwa kostka

Post autor: Iblisiątko »

Solarius Scorch pisze:Może i są nudne, ale tylko takie odpowiadają moim potrzebom. Przeważnie prowadzę w niemal kompletnej ciemności i po prostu muszę widzieć wyniki.
Poza tym białe kostki z czarnymi oczkami zwykle się tak nie ścierają.

To może wykosztuj się na fosforyzujące? *___*

Jak masz grawerowane kostki i w te wgłębienia wlany barwnik to ci się ścierają? (mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi :D )
Kocham śpiewać, ku rozpaczy moich sąsiadów :D
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Moja szczęśliwa kostka

Post autor: Solarius Scorch »

Eee, nie lubię aż takiego gadżeciarstwa na sesji. Mam ładne, białe kostki i wszystko działa. I nikt się nie śmieje :P
Targowo.Istore
Majtek
Majtek
Posty: 85
Rejestracja: wtorek, 30 listopada 2010, 11:56

Re: Moja szczęśliwa kostka

Post autor: Targowo.Istore »

Czyli widzę,że w tej sprawie mamy bardzo podobne zdanie. Kostka to kostka i już. Ważne,że mi odpowiada i przynosi szczęście. O to właśnie chodzi,a sam wygląd jest mniej istotny.
W naszym sklepie znajdziesz gry planszowe, karciane, figurkowe jak i wszelkie akcesoria do nich potrzebne.
Jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie tego czego szukacie to...wystarczy do nas napisać a my już zajmiemy się resztą.

www.targowo.istore.pl
Canaris
Majtek
Majtek
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 6 września 2007, 11:10
Numer GG: 4053357

Re: Moja szczęśliwa kostka

Post autor: Canaris »

Dwie k20tki ;) Niebieska i fioletowa, obie z białymi cyframi. Albo jakoś starte przez producenta albo ja mam fart bo wale krytyki jak z rękawa w D&D xD.
A gdy Aleksander ujrzał ogrom swego imperium , gorzko zapłakał albowiem nie było już nic do podbicia .
Obrazek
ODPOWIEDZ