ulubiony charakter

Kącik Gier Fabularnych
ODPOWIEDZ

ulubiony charakter

praworzadny dobry
8
5%
neutralny dobry
23
13%
chaotyczny dobry
34
20%
praworzadny neutralny
7
4%
neutralny
26
15%
chaotyczny neutralny
35
20%
praworzadny zly
17
10%
neutralny zly
11
6%
chaotyczny zly
13
7%
 
Liczba głosów: 174
Tomdal
Pomywacz
Posty: 56
Rejestracja: niedziela, 22 kwietnia 2007, 19:22

Post autor: Tomdal »

Ja takżę nie potrafię grać złymi charakterami. Najwygodniej mi grać chaotycznym dobrym, ponieważ mimo skłonności do dobra czasami fajnie dla odmiany zrobić coś złego. :twisted:
Obrazek
Obrazek
Zamroczony mrrrok
Majtek
Majtek
Posty: 116
Rejestracja: środa, 28 marca 2007, 15:21
Numer GG: 7260540
Lokalizacja: Zza zadupia

Post autor: Zamroczony mrrrok »

No ostatnio to chyba praworzadny zły.... ale to dlatego ze po prostu uwielbiam podejscie do wyszystkiego Kagaina z BGI :D "Pieniądze rządzą tym swiatem dziecko i im predzej sie tego przekonasz tym lepiej dla ciebie"
Obrazek
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

dosc ciekawie prowadzi sie tez postac ktora jest przepakowana

prowadzile postac z maxymalnymi statsami ale postac miala byc madra gdyz przezyla bardzo wiele.

okropnie trudno gra sie Boga ktory musi rozwiazywac konflikty swoia madroscia anie potega ;)
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Hmmm, nie gram w ddeki bo nie lubie systemu no i świat jak dla mnie spisuje się tylko w cRPG. Jednak jakby podpinać to moje postaci są neutralne złe raczej ostatnio. Na przykład postaci z dwóch sesji ostatnimi czasy na forum - w SW przemytnik, który mysli tylko o sobie i o kasie i z sesji Zombi chłopak, dla którego ludzie to bydło i, który mysli tylko o sobie. No i pare postaci było Chaotycznych Chaotycznych - tu dla poruczenia na forum polecam Joahima Brennena z sesji... Pokemon.


ps. Elgarest na paramnezje odpisze jak coś wymyśle do realizacji zadania. Trudne cholerstwo ale mam pomysł.
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

Już tu kiedyś wspominałem, ze lubie grać postaciami neutralnymi i chaotycznymi dobrymi. To dziwne, ale jeszcze nigdy nie grałem nikim złym, choć w I części BG strasznie mi się podobała postać Xara (chyba tak się to pisze). Właściwie musiałbym spróbować, chyba ponownie zainstaluje sobie KOTORa albo Baldurka.
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Post autor: Elfin »

Tomdal.... Chaotyczny dobry nie oznacza wcale ze ma sklonnosci do czegos tam.... Dobry oznacza jak czyni (dobrze czy zle) a przedrostek chaotyczny oznacza jego podejscie do czynienia tego co sobie za cel postawil... Np.. Paladyn musi byc praworzadny, poniewaz ma twarde reguly i nie moze sie od nich uchylac.... Inny... Chaotyczny... Wolny duch.... Tak jak natura... niezalezny....
Darkon
Pomywacz
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 17:23
Lokalizacja: z Wołomina
Kontakt:

Post autor: Darkon »

Tomdal ten charakter który opisujesz to jest chaotyczny neutralny. Chaotyczny znaczy, że robi dobro bez żadnych oporów. Trudno opisać i dać przykład takiego charakteru bo podobnie mógłby się zachować każdy dobry bohater, ale poprostu chaotyczny to tyle, że czyni coś bez większych celów tak poprostu z przyczynku nagłego, coś go naszło i idzie. Ogólnie to nie lubie tego DnDowskiego nazewnictwa że praworządny neutralny i inne takie te pierdoły. Wystarczy ogólny zarys postaci i już wiadomo jak się postać zachowuje, a nie ograniczać ją nazwami. Równie dobrze nieskazitelnie czysty bohater może w końcu nie wytrzymać i polecieć na kasę.
To czego szukasz jest zbyt głęboko, żebyś mógł to znaleźć.
Saturas
Pomywacz
Posty: 39
Rejestracja: poniedziałek, 21 maja 2007, 20:26
Lokalizacja: Z Korinis

Post autor: Saturas »

Moj ulubiony charakter, ktory zawsze wybieram to chaotyczny neutralny, poniewaz chaotyczny nie namysla sie dlugo przed dzialaniem, a neutralny to, ze nie mieszam sie do wojen dobra ze złem. Ogółem ten charakter najlepiej do mnie pasuje.
"(...)Ponieważ tchórz umiera 1000 razy, a bohater tylko raz(...)"
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: ulubiony charakter

Post autor: Mekow »

Mnie bardzo podoba się charakter chaotyczny dobry, a także neutralny dobry.
Naprawdę dobrze mi się gra takimi postaciami.
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
ODPOWIEDZ