Wasze ulubione miejsca do sesji!

Kącik Gier Fabularnych
ODPOWIEDZ

Gdzie najbardziej lubicie grać?

W domu u MG
29
31%
U któregoś z Graczy
5
5%
Piwnice pełne pajęczyn i ciemności...
3
3%
Strychy z "naturalną klimą" :P
6
6%
W plenerze
9
10%
Na obozach, koloniach, wyjazdach etc
1
1%
W podróży
0
Brak głosów
Wszędzie dobrze
37
39%
inne
4
4%
 
Liczba głosów: 94
Eberk
Majtek
Majtek
Posty: 102
Rejestracja: niedziela, 25 grudnia 2005, 16:36
Numer GG: 0
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Eberk »

Ja najczęściej gram w domu u MG lub w domu któregoś z graczy. Zaznaczyłem wszędzie dobrze al gdy gra się w domu u MG jest najmniej roboty bo nie trzeba zności mebli ani podręczników. Wraz z moimi kumplami często gram w takim pomieszczeniu w piwnicy jest dość znośne. Da się tam zrobić fajną atmosferę zasłonić jedyne małe okno i zapalić świeczki a wtdy to już wszystko zależy od MG i graczy. J lubie grać w tej piwnicy bo gra się dużo ciekawiej, można poczuć klimat gry. :wink:
Obrazek

http://s13.bitefight.pl/c.php?uid=20114-kliknij a odkryjesz nowy mroczny świat

nie ma że YO!!!
makk
Tawerniany Zabójca Trolli
Tawerniany Zabójca Trolli
Posty: 425
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 23:10
Numer GG: 6386578
Lokalizacja: Łódz
Kontakt:

Post autor: makk »

Moi ulubiony miejsce no i stałym gdy bywam poza studiami jest pokój w mieszkamiu mam wygodne fotele i kupe miejsca. Na studiach też mam swój pokój i w nim najlepiej sie gra.
Obrazek Obrazek
Hope is the first step on the road to disappointment.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

arthas40 pisze:gdzie cola i chipsy walą się po wszystkich kątach i po podłodze. Dochodzi do tego wygodny fotel i można śmiało grać.
Mmmm tak jest najlepiej... Tak organicznie... ;] przede wszystkim musi być PUSTO! Ja mieszkam ze starszą więc odpada. Ale jakby wyjechała na tydzien ... Jezu, gralibyśmy chyba non stop. Teraz gramy w piwnicy gdzie woda z rur kapie nam za kołnierze. Jest troche ciasno ale przynajmniej nie ma rozpraszajacych okien (w wakacje z inna grupa mielismy problem bo pod oknami cały czas chodziły dziewczyny :) I stół przydałby sie wiekszy bo ledwo się mieścimy.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Wszędzie dobrze: D
Z kumplami długo grałem na piętrze w McDonaldzie. Fajnie, cieplutko, muzyczka w tle, ale w końcu doszliśmy do wniosku, że jednak za dużo ludzi, różnych żebraków etc. Obecnie gramy w zaprzyjaźnionym pubie na stryszku. Nikt tam nie łazi, cicho, spokojnie, to jest to :) Ale też grywało się w szkole po lekcjach, między, na okienkach etc. Graliśmy do wieczora na wycieczce szkolnej trzydniowej, a nawet w autokarze. Dobry scenariusz zrekompensuje wszystkie niedogodności :D A puste butelki (po oranżadzie of course:)) walające się po podłodze i różnych opakowań po chipsach po zakończeniu sesji - bezcenne:D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

No w wakacje dostałem propzycje grania 2 tyg non stop na zielonej trawce :D zobaczymy jak bedzie i czy organizm wytrzyma... Po porzedniej imprezie chłopaki mieli z 10 kg puszek aluminiowych...
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Visius
Majtek
Majtek
Posty: 133
Rejestracja: czwartek, 18 stycznia 2007, 14:09
Numer GG: 3705860
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Post autor: Visius »

Jak dla mnie, to można grać wszędzie gdzie się da. Byle gracze wczuli się w swoje postacie. Klimat robi dobry Mistrz Gry.
Odbyłem kilka niesamowitych sesji w pociągu, namiocie, małym pokoju z 7 graczami i wszystkie zapadły głęboko w pamięć.
Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Tez gralem w wielu dziwnych miejscach.... Najciekawiej bylo na drugim Mikonie (konwent fantasy pod namiotami), kiedy to gralismy sesje w przemoczonym namiocie polowym pelnym kaluz ;P

A ulubione miejsce? Byly dom kumpla - gralem tam wiekszosc sesji, to tez mam do tego miejsca sentyment. Szkoda, ze juz sobie tam nie pogram :(
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

W szkole na lekcjach pod nosem nauczycieli czasem gram :D
My tu cos o wielomianach a ja z kolega w pierwszej ławce eksplorujemy tunele :D
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Force ray pisze:W szkole na lekcjach pod nosem nauczycieli czasem gram :D
My tu cos o wielomianach a ja z kolega w pierwszej ławce eksplorujemy tunele :D
Heh, mnie by to nie przeszło... Moja Pani Psor z matematyki wypatrzy gościa żującego gumę w ostatniej ławce :D Prędzej na historii, bo tam udawało nam się grać w Wormsy na Nokii N-Gage na 4 graczy :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Raven
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: niedziela, 26 marca 2006, 16:54
Numer GG: 2708525
Lokalizacja: myszków dolnych

Post autor: Raven »

najlepiej to w tramwaju z kumplami, gdy pasażerowie patrzą na was jak na kretyna...
A ŻEBYŚCIE ŻYLI W CIEKAWYCH CZASACH... WSZYSCY... TY TEŻ CO SIĘ TAK GAPISZ... WIEM GDZIE MIESZKASZ, WIEM CO JADASZ NA KOLACJĘ, WIEM....
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Ja to przerabiałem, jak graliśmy w McDonaldzie, szczególnie po naszych wybuchach śmiechu i goniących za uciekającymi kostkami :D Raz podeszło do nas dwóch dzieciaków, patrzą się i pytają:
-w co gracie?
-W Warhammera.
-eee... i poszli:)

A w tramwaju i autobusie się fajnie w karty gra (szczególnie w te, w których się dużo rzuca), gdy spadają pod nogi pasażerom.
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Eberk
Majtek
Majtek
Posty: 102
Rejestracja: niedziela, 25 grudnia 2005, 16:36
Numer GG: 0
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Eberk »

Ja nigdy nie próbowałem grać w żadnym dziwnym miejscu typu pociąg autobus czy coś takeigo. Sądze że nie mógł bym sięskupić na graniu jadąc autobusem, wszyscy gapili by się na mnie jak na jakiegoś idiote, a ja siedział bym tam i uważał bymżeby mi się gdzieś k20 nie zgubiła :wink: .

Chciałbym zagrać na wycieczce jakiejś paro dniowej. Ale popierwsze na wycieczke dawno już żadną nie jechałem, a po drugie to wszyscy co ja z nimi gram jak narazie są ode nie starsi :oops: . Więc nawet jak bym jechał na wycieczke to nie miał bym z kim grać, bo moja klasa to jakoś się nie garnie do grania w RPG. Mam kilku kumpli ale sądze że nie umieli by grać w DnD. :wink:
Obrazek

http://s13.bitefight.pl/c.php?uid=20114-kliknij a odkryjesz nowy mroczny świat

nie ma że YO!!!
kaziu
Mat
Mat
Posty: 403
Rejestracja: niedziela, 19 listopada 2006, 21:36
Numer GG: 7230085
Lokalizacja: Sagan

Post autor: kaziu »

Ja głównie gram na strychu lub u mg...

Co do grania na lekcji to można samemu grać naa religi....(sprawdzone......)
na matematyce też fajnie gra się tylko czeba znależć system w którym dużo się liczy. (KC :D)[/img]
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

U mnie na religii sprawdzone są gry w kropki, ew. okręty :) Z RPG to u mnie w szkole ciężko, ponieważ bywamy bardzo głośni jak gramy, a taki hałas jest w stanie tylko zagłuszyć moja klasa na PO :D Ale fajne jest to, że jak mamy okienko zawsze można znaleźć otwartą salę (nie do pomyślenia w gimnazjum) i grać :)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Septimus Helmheid
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 16:23
Lokalizacja: Zamek Blackhill

Post autor: Septimus Helmheid »

Jak na razie bylem tylko na trzech sesjach, 2x u graczy a raz u MG. Ale przyznaje ze chetnie zagralbym w plenerze, szczegolnie w lesie po zmroku (ognisko, dobry klimat itd.) albo w piwnicy, przy swiecach i towarzyszacym sesji lekkim zapachem stechlizny i wilgoci, wiem z dziecinstwa ze daje to niezapomniane wrazenie lochow, wiec sa to najlepsze warunki na przygode w mrocznych, pelnych potworow podziemiach...
Septimus Helmheid
Arcymag z Blackhill
Prentki
Majtek
Majtek
Posty: 131
Rejestracja: środa, 25 stycznia 2006, 11:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Prentki »

Wszędzie dobrze ale u Bajarza najlepiej :D
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Post autor: kajtek Raulin »

najlepsze miejsce do sesji to DOM
ODPOWIEDZ