W co teraz gracie?

cRPG Corner
ODPOWIEDZ
Hrolf
Pomywacz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 22 marca 2005, 18:20
Lokalizacja: Daleka Północ
Kontakt:

Post autor: Hrolf »

1) Icewind Dale II
2) Morrowind
3) Heroes III (się pyka do dzisiaj :D)
4) Baldur's Gate (dopiero się pyka :oops: )

Chyba muszę jeszcze wspomnieć o Demise, chociaż ten nie przyadł mi specjalnie do gustu, dlatego pewnie niedłgo wyląduje gdzieś w ciemnym kącie :).
Kubus666
Szczur Lądowy
Posty: 18
Rejestracja: sobota, 30 kwietnia 2005, 14:32
Lokalizacja: Międzyrzecz
Kontakt:

Post autor: Kubus666 »

Niedawno zacząłem grać w MMORPG Conquer (nawiasem mówiąc bardzo fajna giera), a tak to czasami gram w Gothic II: Noc Kruka. Już 3 raz... hehe
:twisted:
Fear me not but fear my hell
Man made me so I could kill
Praise me in the name of war
I destroy both rich and poor
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

Hm... jakby sie ak zastanowić do dla przeciętnego gracza znalazło by sie pare girerek, ale że ja jestem nieprzeciętny (i od niedawna mam neta w domy :lol:) boje się zagrzać mjejsce przy x2 bo ie chce (znowu) stracić miesuiąca z życia a tak na razie to katuje Tibie. Ale mając coś z normalnego gracza zatuje ludzi o Republic Commando.. podobno świetna gierka.... :
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
Buncur
Szczur Lądowy
Posty: 19
Rejestracja: sobota, 18 czerwca 2005, 16:51
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Buncur »

Ja pocinam w Fallout 2. Przeszedłem te grę kilkadziesiąt razy i wiem o niej totalnie wszystko (bez kitu). Szkoda tylko, że życia sporo upłynęło, a ja tylko grałem:/
tru dis fild of distrakszyn ju did not dezert mi maj brader in arms
Narin\Angel
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 2 czerwca 2005, 20:54
Numer GG: 0

Post autor: Narin\Angel »

No oczywiscie Diablo 2! MI sie to chyba nigdy nie znudzi chociaż już przeszłam pierwszą wersje razem z Hellfirem!!! :) sasasa a tak poza tym to oczywiscie Heroes 3! (duzy plus ze jak wszystko przejdziesz to mozesz tworzyc własne mapki ;) ) No i mam ostatnio fascynacje Sacared!!! Cos bombastycznego! Ale nie wiem czy ktos słyszał o Disciplise 2 - powrót Geodena![Powrót Geodety? ;-p nie mogłem się powstrzymać ;-p - dop. MAd Phantom ] Pewnie tak :) Jestem tym poprostu zauroczona bo takiej klimy jak tam długo już nie widziałam!!!
delur
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: wtorek, 14 czerwca 2005, 17:46

Post autor: delur »

1.Diablo - beznadziejna prymitywna 'klikanka'....
2.Heroes 3 - genial
3.Sacred - super gra!! zwlaszcza na necie!! wymiatara :)
4.Disciples - spoko gierka spedzilem przy niej pare godzin :)
Obrazek
Obrazek
Delur słucha:
Obrazek
Obrazek
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Ostatni raz gralam w... hmm.... OMG! Nie gralam w nic na kompie od pol roku!

BTW. HoMMIII - RLZ; D2 - nawet przyjemna gra, neiwymagajaca myslenia; Sacred i Disciples - nie znam (ale zaraz wygooglam;))
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Narin\Angel
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 2 czerwca 2005, 20:54
Numer GG: 0

Post autor: Narin\Angel »

Czy mi się wydaje czy ja dostałam dopa?! Co to ma znaczyć?! :) hehe Tak poza tym chciałam dopisać że Magiczny Miecz jest świetny gram w to od kiedy skończyłam 9 lat - gra stara ale jara jak to się mówi :)

PS a ten powrót Geodena...mmmm....co za super giera ...a ta klima...mmmmm....;P
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

delur pisze:1.Diablo - beznadziejna prymitywna 'klikanka'....
3.Sacred - super gra!! zwlaszcza na necie!! wymiatara :)
A Sacred, to prymitywna klikanka nie jest...wcale :P Panie odeskortuj mnie do Zapizdowa Wielkowiejskiego, ano pamiętoj by wybić wszystko co się rusza po drodze, ino się nie zawrocojcie bo się bestie respawnują jak pokręcone i nos zabiją, ino roz...
Ewentualnie bardziej bezpośrednio: idź zabij to a to, a skarb dostaniesz...lub: skarb jest tu, a tu, ale potężne bestyje go strzegą, więc je ukatrup (ino roz!)
Urok to ma jak skarpetka piłkarza po meczu, a błędy w stylu: kapitan straży mówiący do wampirzycy (w wampirzej postaci, żeby nie było): "Szlachetna rycerko...", po prostu rozwalają...Nah...to ja wolę "prymitywną klikankę Diablo" (i Diablo 2). Jak mi za pierwszym razem Butcher wyskoczył z okrzykiem "Fresh meat!" to myślałem, że wyskoczę ze skóry, takie wrażenie bydlak na mnie zrobił (a jaka była radocha jak za pierwszym razem pokonałem Andariel :D).
A Sacred? Smoki są potężne...tak potężne, że mój wcale nie tak bardzo przypakowany mag bojowy ziewał na ich widok, gdy po raz n-ty załatwiał je combosem: petryfikacja + rój meteorytów x3 (notabene używanym też na wszystkich innych bossach).
Ostatni raz gralam w... hmm.... OMG! Nie gralam w nic na kompie od pol roku!
Falka, nie kłam! A tamta gra o dinozaurze na Maca, to co? Pies?
delur
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: wtorek, 14 czerwca 2005, 17:46

Post autor: delur »

ale mi jakos Sacred sie nie znudzil...chociaz...racja ze to sa gry na rownym poziomie, ale jednak Sacred mi sie bardziej podoba chociaz w Diablo gralem dluzej(kilka postaci na 70-singiel)....i tak BG2 rlz i koniec :P
Obrazek
Obrazek
Delur słucha:
Obrazek
Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

A ja w przerwach pomiedzy nauka (sesja :/) gram sobie w icewinda I.
delur
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: wtorek, 14 czerwca 2005, 17:46

Post autor: delur »

a wlasnie co do Icewinda i Baldura...czy da sie przejsc Icewind'y, Baldur'y i Neverwinter'y ta sama postacia? czy ktos wie moze w jakiej kolejnosci sie to przechodzi?
Obrazek
Obrazek
Delur słucha:
Obrazek
Obrazek
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

delur pisze:ale mi jakos Sacred sie nie znudzil...chociaz...racja ze to sa gry na rownym poziomie, ale jednak Sacred mi sie bardziej podoba chociaz w Diablo gralem dluzej(kilka postaci na 70-singiel)....i tak BG2 rlz i koniec :P
tez w d2 sie na singlu niegra jak sie ma 70lvl. jak juz ten 70+ lvl masz to bierzesz kompa pod pache i do kumpla niesiesz, a najlepiej jest jak sie gra na cbn, bo cheaterow niema i fajne towarzystwo jest (no moze poza kilkoma tysiacami noobow, lamerow i zlodzieji...
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

delur pisze:a wlasnie co do Icewinda i Baldura...czy da sie przejsc Icewind'y, Baldur'y i Neverwinter'y ta sama postacia? czy ktos wie moze w jakiej kolejnosci sie to przechodzi?
Baldura 1 i 2 jak najbardziej. Pozostałych gier nie. Początkowo planowano opcję importu postaci z BG2 do NVN, ale projekt ten zarzucono. Wydarzenia z serii ID mają miejsce zaś na długo przed tymi z BG (AFAIK), więc import postaci nie miałby sensu.
hotaru

Post autor: hotaru »

Skończyłam właśnie Fable, a teraz ff6
KraveN
Pomywacz
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 5 lipca 2005, 12:45
Kontakt:

Post autor: KraveN »

Co do transportu postaci z BG II (ech!) do NWN (ECH!). Wyobraź sobie to bohater Wrót Baldura miasta chyba na drugim krańcu Feurunu (jak coś to poprawcie) przybywa do Neverwinter. Oczywiście jest już Bogiem. Ludzie z Black Isle i Biowar'u musieliby zmienić fabułe, kto by sie nie bał Boga Mordu.
Taka Aribeth to by naszemu była za podnóżek. :D

Co do gier. Widze tu niebezpieczny wzrost zainteresowania grami "made in China". Trza was tu ogniem i mieczykiem na wiare prawdziwą nawrócić. :D
Tak na serio to nie mam nic przeciwko FF-om, nie grałem w żadnego, ale się naglądałęm co do techniki itp. itd. głównie u kumpli. I przypomina mi coś a'la Heroes, Etherlords I i II, głównie za sprawą techniki walki.
Do rzeczy filary mojej giercowej religi:
(Bez miejsc bo klasyfikowanie to herezja :D )
Baldur's Gate II (niestety nie dane mi było grać w Tron) - 3 razy

Neverwinter Nigths (+ Hordy) - 1 raz NWN, 1 raz HoU

KotOR I - 10 razy :D KotOR II - 2 razy :(

Gothic I + II + Noc Kruka (nie pamietam ile razy)


Jeszcze kilka gierek poza filarami ktore przypadły do gustu:
Diablo II, HoMMII, HoMMIII, HoMMIV, Sacred, Etherlords, Risk Your Life,
RYL II, World of Warcraft, Elder Srolls III: Morrowind

Ufff... troche tego jest. PS. Liczby po grach określają ilość przejść :D
Niech nam żyje Jasio kiep, ten typ co wymyślił Piwo, Piwo, Piwo !

Amrug- s 8 z 8 m 4 Hp: 100/100 U: Latanie, Targowanie się E: miecz krótki, 2x łuk krótki, 2x pszeszywanica D 250 L 0 Pn 5
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Wsumie (jak dla mnie to dużo) było tak (ilość przejść całych gier):

- Morrowind - wątek główny
- Heroes III - niezliczona ilość plansz i ilości ich przejścia
- Neverwinter Nights + oba dodatki - podam w latach.... 2 lata single 1 multi
- IceWind Dale - 2 razy
- IceWind Dale 2 - 1 raz
- Baldur - 2 razy

P.S.
Na jakich serwerach gracie w NwN?
ODPOWIEDZ