Fable

cRPG Corner
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Fable

Post autor: Szelmon »

Pita pisze:O Fable pisalem jak pisalem przy uzasadnieniu bo chcialem ten cholerny znaczek wywalczyc.

Hmmm, koloryzowales i naciagales prawde (nawet bardzo), by osiagnac wlasne cele (sam bym sie tej praktyki nie powstydzil :D )Jakby zielony "znaczek recenzenta" nie wystarczyl. Nieladnie. ;)
Pita pisze:Choc moze faktycznie i Fable obiektywnie naprawde na znaczek nie zaslugiwało.
Nie moze, tylko na pewno nie zaslugiwalo, skoro wszyscy redaktorzy (oprocz Ciebie), ktorzy w te gre grali wyrazili stanowczy sprzeciw.
Pita pisze:nic mnie w sumie na forum (poza sporów z Tobą ) nie trzyma.
Skoro spory ze mna Cie w trzymaja na forum, to obiecuje sie spierac wiecej i zacieklej niz dotychczas :D A skoro przestaniesz byc redaktorem i modem, to pewnie powroci Twoj "agresywny" styl wypowiedzi. Bedziemy mogli maly flejmik kultywowac. ;)
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Fable

Post autor: BAZYL »

Cerwony znaczek jest właśnie po to, żeby wyrazić zdanie większej grupy niż jednego recenzenta. Choć osobiście uważam Fable za grę świetną, to teraz, gdy już w nią grałem sam byłbym przeciwny wystawiania czerwonego znaczka. Ale to moze wynikać bardziej z tego, zę ja wolę gry w stylu Fallouta - gdzie jest dużo fabuły i interakcji ze światem.

A zielony znaczek i tak nie trafia sie każdemu.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Fable

Post autor: Solarius Scorch »

Pita pisze:O Fable pisalem jak pisalem przy uzasadnieniu bo chcialem ten cholerny znaczek wywalczyc. Tak samo jak chcialbym (jesli zostałbym) dla Beyond Good & Evil.
Oooo, Beyond Good & Evil... Cudo. Moim zdaniem zupełnie inny poziom niż Fable. Fable, choć przyjemne, wydaje mi się jednak grą poronioną - za dużo pomysłów "miało być, a nie ma". W proównaniu Beyond Good & Evil jest grą doskonałą, gdyż doskonale spełnia własne założenia; nie wydaje mi się, aby coś tam było niedorobione czy też coś się zwyczajnie nie udało (choć nie skończyłem jej, kupiłem uszkodzoną używaną płytę na PS2).
Dlatego też poczułem, jak serce mi się łamie, kiedy wczoraj zobaczyłem Beyond Good & Evil w wersji na PC w sklepie spożywczym za 9.99 E... Ale cóż, przynajmniej się zaopatrzyłem :)
lukaszs
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: niedziela, 8 lipca 2007, 16:51
Numer GG: 323029
Lokalizacja: Dąbrowice

Re: Fable

Post autor: lukaszs »

Kocham Fable, najlepsze jest to, że gość się starzeje.
. <- ta kropka mówi wszystko
lukaszs
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: niedziela, 8 lipca 2007, 16:51
Numer GG: 323029
Lokalizacja: Dąbrowice

Re: Fable

Post autor: lukaszs »

Na jesień 2008 Peter Molyneux zapowiedział już Fable 2. :D
. <- ta kropka mówi wszystko
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Fable

Post autor: Pita »

O tym wiemy już od dawna. Pozostaje czekać i mieć nadzieję, że gra wymiecie jeszcze bardziej niż jedynka. Szczególnie podoba mi się motyw z psem. Akurat co jak co, ale Xowi szykuje się bardzo dobry line-up RPGów na rok 2008. I jak dla mnie Fable 2 jest prawdziwym must-have na przyszły rok.
Har Har Har
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Fable

Post autor: Szelmon »

To jedynka wymiotla? No prosze, nie wiedzialem xD
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Fable

Post autor: Pita »

Szelmon pisze:To jedynka wymiotla? No prosze, nie wiedzialem xD
to jak ja o tym, że TESy są ciekawe ;p
Har Har Har
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Fable

Post autor: Szelmon »

Heh, nie do konca xD
Mam nadzieje, ze w dwojce choc dziesiata czasc obietnic zostanie spelniona.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Fable

Post autor: Pita »

Szelmon pisze:Heh, nie do konca xD
Mam nadzieje, ze w dwojce choc dziesiata czasc obietnic zostanie spelniona.
Peter mało obiecuje teraz, a co obiecuje popiera dowodami...powinno być dobrze ;)
Har Har Har
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Fable

Post autor: Alucard »

Oby. Pograłbym sobie w coś leciutkiego, spokojnego i tak miłego dla oka jak Fable :D
W sumie z fabla jest jak z piękna blondyną... Na całe życie miłość to nie jest, ale kilka nocy można mile spędzić ;)
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Emilox
Szczur Lądowy
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 5 listopada 2007, 21:08
Numer GG: 9219750

Re: Fable

Post autor: Emilox »

pewnie fable 2 bedzie dobra gra tak jak zapomniane opowiesci heheh
Wnuczka leciała jak szczała. Babka szczała jak leciała.
lukaszs
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: niedziela, 8 lipca 2007, 16:51
Numer GG: 323029
Lokalizacja: Dąbrowice

Re: Fable

Post autor: lukaszs »

Będzie jeszcze lepsza :D Zgadzam się, że pies jako towarzysz to dobry pomysł. A i jeszcze do wyboru będzie płeć postaci.
. <- ta kropka mówi wszystko
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Fable

Post autor: Szelmon »

WOW!!! Plec postaci do wyboru! REWOLUCJA! Musze miec ta gre! I jeszcze pies, kolejna rewolucja LOL
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Fable

Post autor: Pita »

akurat pies (jeżeli byś tak łaskawie obejrzał jakieś filmy z Fable 2 i poczytał o nim, ale co ja wymagam od człowieka który lubi gry dla księgowych ;p :lol: ) to może być rewolucja. A co najmniej bardzo zajebisty patent
Har Har Har
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Fable

Post autor: Szelmon »

No skoro gry o stopniu komplikacji przewyzszajacym ten w kangurku kao to gry dla ksiegowych, to tak lubie takie gry ;P

"Pies, to przeciez pieees.
Nic tu dodac
nic tu ujac
nic okadzic
Pies, to tylko pieees.
To jest dobre
To jest madre
Jubileuuusz!"
xD
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Fable

Post autor: Pita »

Szelmon pisze:No skoro gry o stopniu komplikacji przewyzszajacym ten w kangurku kao to gry dla ksiegowych, to tak lubie takie gry ;P
bujaj się
Szelmon pisze: "Pies, to przeciez pieees.
Nic tu dodac
nic tu ujac
nic okadzic
Pies, to tylko pieees.
To jest dobre
To jest madre
Jubileuuusz!"
xD
i wyjdź

Wytłumaczę to najprościej jak potrafię - dotychczas najlepiej psa odwzorowało Nintendodogs na DSa. Fable ma możliwość pobicia psów nintendo, a dodatkowo pies ma się okazać naszym pomocnikiem i istotą do której naprawdę się przywiążemy. Na filamch wygląda to bardzo ok, to ciekawa i miła odmiana od innych gier RPG i jak dla mnie do Fablowego kliamtu pasuje i to bardzo, ponieważ nie gryzie się z kreacją przedstawionego świata, jest pocieszne i lekko komiksowe. Pies ma posiadać wiele zastosowań, przy okazji być też takim bardziej rozwiniętym pokemonem i tadam - jednak nowością w gatunku, biorac pod uwagę, że jego zachowanie i reakcje na poczynania gracza mają zostać zasymlowane w niespotykanej dotychczas skali.
Har Har Har
ODPOWIEDZ