...my jesteśmy bohatery - JA, TY I BOO!...

cRPG Corner
ODPOWIEDZ
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: krucaFuks »

Z Tormenta to najlepszy był Nordom :P - postać niewątpliwie nietuzinkowa, hihi. Dla mnie powiew świeżości. Oczywiście jeszcze lepsza była Niesława (mmmm... Niesława...) ale to już z zupełnie innych powodów :D

Ogólnie to postaci z Tormenta były genialne, dużo lepsze niż w baldursach. Zero sztampy, no i te ich wszystkie tajemnice - właśnie dzięki ich odkrywaniu (i możliwości rozmowy z postaciami!) nabierały głebi. W końcu co to za "drużyna", która rozmawia z sobą tylko na zasadzie: uwaga, firebalka leci... rzuć extra leczenie... itp. No dobra, jakieś tam gadki były w baldursach, ale w porównaniu z Tormentem, to jakaś cienka ta zupa była.
Obrazek Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Squall, krol chamstwa wymiata (ale tylko za chamstwo :P)
Poza tym bardzo lubie wymienionego wyzej Magusa (ktory jest postacia dosc tragiczna, szczegolnie jak sie go usmierci :P), Vincenta (bardzo mroczny pan) :P
Ze zwyklych cRPG to ciezko cos wybrac. Bardzo lubie Biffa Niedouczonego :P Poza tym to moja vampirella Viconia :) No i Widz, ktory tez jest calkiem fajna postacia.

No i last but not least: Butz (za fajne imie :))
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

w tormencie Ignus byl swietny! piroman, psychopata, jednym slowem... JA!
a teksty mial niezle. najbardziej mi w pamieci utkwil jeden: "Podpalic?" :twisted:
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

Bezimienny, Squall (to fakt - król whatever), Kid, Sephiroth
Har Har Har
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Kurde, tak to jest jak sa klopoty z serwerem :/ No nic, mam nadzieje ze MAd to szybko posprzata :)
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Moi ulubieńcy:

Irenicus ze względu na swoją osobowość i to, że był czarodziejem :) w dodatku wygnańcem.

Bezimienny ze względu na oryginalność - super klimat, super wygląd.

Morte ze względu na to, że... Nie był kompletnym bohaterem (sama czaszka) :D.

[Temat dubluje się z już istniejącym - dop. MAd Phantom]
Belath_Nunescu
Marynarz
Marynarz
Posty: 385
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 11:21
Lokalizacja: Tam, gdzie słońce świeci inaczej
Kontakt:

Post autor: Belath_Nunescu »

1. Edwin :D
2. Xardas (szkoda tylko, że grać nim nie można :( )
3. Boo & Minsc (orginalny to ja nie jestem w tym punkcie, ale cóż, teksty pana Wielkiego z wielkim ciałem i wieloma zakamarkami, gdzie Boo mógł sie chować, są bardzo przyjazne!)
"One day the sun will shine on you
Turn all your tears to laughter
One day you dreams may all come true
One day the sun will shine on you..."
Thaevis
Marynarz
Marynarz
Posty: 302
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 09:31
Lokalizacja: Chorzów City Crew
Kontakt:

Post autor: Thaevis »

Cóż w BG1 minsc wymiatał tekstami :) ale w BG2 był już jak odgrzewany kotlet :) osobiście najbardziej lubiałem Korgana ( fenomenalne rozmowy z Mazzy :P) ,Viconie za rozbudowany romans i Edwina ( świetne teksty, podejście do życia tego bohatera :)) na zakończenie powiem:
"Edwin to, Edwin tamto..niech ktoś da wreszcie tej małpie banana !!"
:)
"Jeśli słowa wypowiada się z należytą pasją, a bogowie akurat się nudzą, bywa, że cały wszechświat przeformatowuje się wokół owych słów. Słowa zawsze miały moc odmieniania świata."
Gość

Post autor: Gość »

Prawda...Edwin ma fajne podejście do życia :D
Gość

Post autor: Gość »

Edwin byl zadufanym w sobie magiem i pewnie dzięki temu stal się tak dobry w sztuce magicznej. Podobał mi się to, że raz na jakiś czas lewitował. Nie dawalo mu to możliwości do przechodzenia przez rzeki, ale sam fakt cieszy.

Jan z pewnością mial fajne teksty, ale to Imoen, tak niedoceniana w powyższych postach, miala tekst, ktory mnie zawsze rozbrajał- ''Jestem chętna i gotowa", brzmi dwuznacznie.

Moim ulubionym Bn-em jest w BG Valygar (łowca, który ukrywa się przed przeszlością) i Linu la'Neral w Newerwinter (lubię ją za niezdarność, która dodawala jej uroku)
Destynka
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: niedziela, 14 maja 2006, 12:13
Numer GG: 1672556
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: Destynka »

Hmmm tak się skupiacie na BG. A moją ulubioną postacią z RPG jest... *chwila napięcia* Zell z FF8. Za tatuaż na twarzy i zajefajne texty :P Pozatym z BG uwielbiam Sarevoka i jego głos i Jaheire i jej kłótnie z innym członkami drużyny. Albo jej reakcje jak się zabijało jakieś leśne stworzonko :P
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Destynka pisze:Pozatym z BG uwielbiam Sarevoka i jego głos i Jaheire i jej kłótnie z innym członkami drużyny. Albo jej reakcje jak się zabijało jakieś leśne stworzonko :P
Nie powinno się zabijać leśnych stworzonek, więc jakiekolwiek były reakcje Jaheiry, były on jak najbardziej na miejscu ;)

A tak serio, to nie pamiętam tego motywu :/ Może dlatego, że zawsze jestem w grach praworządna dobra i zwierzątek nie zabijam ;)

Sarevok też był fajny, szkoda, że nie grałam nim długo (znudziłam się, jeżeli chodzi o gry, to bywam niewierna i przerzucam się na inne dość szybko).
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Destynka
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: niedziela, 14 maja 2006, 12:13
Numer GG: 1672556
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: Destynka »

Ogólnie Jaheira dziwnie reagowała na cokolwiek co było sprzeczne z naturą :D Jak sie zabijało niewinnych ludzi też fajne hasła leciały. Niestety żadnego nie przytocze, bo ich poprostu niepamiętam. A granie złymi jest ciekawsze ^^
WaRdOg
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: piątek, 26 maja 2006, 10:06

Post autor: WaRdOg »

moimi ulubionymi postaciami są naturalnie: Minsc i Boo :D , Jaheira, troche sztywniacka ale i tak barwna z niej postać, Jan Jansen - jest niesamowity te jego historie o wujach i żepie wypowiadane w najcięższych nawet chwilach (tych trzech postaci nigdy nie wyrzucam z drużyny :) ). Jest też Sarevok i ten palladyn Kelrond czy jakoś tak, Kelrond jest troche nudny ale zato w dodatku prowadzi z Sarevokiem fajne rozmowy dotyczące zła i dobra. Uwielbiam te ich spory :D Za to kocham BG2


Aha zapomniałem wspomnieć jeszcze o gadającym mieczu zapomniałem jak się nazywał L...cośtam. Niestety nie miał zbyt bogatego wachlaża gadek ale niektóre z nich są zajebiste np. "Mój dziadek (czy wójek nie pamiętam) to Rembajmistrz +12" albo "Dzieci podnieście rączki które chce umrzeć pierwsze hehehe" :lol:
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

Zaprawdę Minsc i Boo są dobrzy. U mnie na sławetnym pierwszym miejscu. (nie wiem czemu, ale Boo kojarzył mi sie zawsze z tym małym, żółtym czymś wrzeszczącym Pika, Pika) A na drugim miejscu mam Cassidy`ego z Fallout 2. Z jednego krótkiego powodu- "Tata dał mi imię po postaci z przedwojennego komiksu. Podobno to też był kawał skurczybyka." (dla niekumatych "Kaznodzieja")
Obrazek

Obrazek
Remik
Marynarz
Marynarz
Posty: 239
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 14:37
Lokalizacja: Za( ! )pie

Post autor: Remik »

Mins i Boo są bezkonkurencyjni. fajny jest Haer,dalis z tym swoim "mój kruku"
Belath_Nunescu
Marynarz
Marynarz
Posty: 385
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 11:21
Lokalizacja: Tam, gdzie słońce świeci inaczej
Kontakt:

Post autor: Belath_Nunescu »

Mi tam bardziej sie podoba: "Jestem bardziej gotów niż choża dziewka przyjacielu" :D
"One day the sun will shine on you
Turn all your tears to laughter
One day you dreams may all come true
One day the sun will shine on you..."
ODPOWIEDZ