cRPG o którym chcielibyscie jak najszybciej zapomniec

cRPG Corner
Lidien
Majtek
Majtek
Posty: 146
Rejestracja: czwartek, 6 lipca 2006, 15:25
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: cRPG o którym chcielibyscie jak najszybciej zapomniec

Post autor: Lidien »

Azralel ma racje. Często równierz mam taką chęć. Żeby wszystko zapomnieć i nie wiedzieć co mnie czeka.
Czyż czas jest obracającym się kołem, czy też koleina, która po nim pozostaje...
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: cRPG o którym chcielibyscie jak najszybciej zapomniec

Post autor: Pita »

e tam, tak macie chociaz co wspominac i macie wyrobiony gust. a sa jeszcze stosy dobrych RPGow i najlepiej szukac ich :P

a ja w sumie żałuje że widziałem Final Fantasy X-2 calkowity przerost formy nad trescia, zbeszczeszczenie serii (choc jakos jej nie kocham zbytnio) w oprawie rodem z Bravo i akcjami ala Aniołki Charliego. Dla mnie jedna z najgorszych gier RPG, choc obiektywnie ładna, z niezłą muzą i ciekawym systemem walki, lecz juz inne skaldniki zasysają niemilosniernie ;/
Har Har Har
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: cRPG o którym chcielibyscie jak najszybciej zapomniec

Post autor: Azrael »

Lol czytając pierwszą i druga strone tego tematu natrafiłem na nazwe gry: "Dink SmallWood" i teraz żałuje, że to zapamiętałem i chciałbym zapomnieć o tej grze. (z ciekawości co to takiego ściągnąłem)

Edit: co by nikt mnie nie posądził o piractwo- gra jest darmowa.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Venthe
Pomywacz
Posty: 22
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 21:07
Numer GG: 9104055
Lokalizacja: Z nikąd.
Kontakt:

Re: cRPG o którym chcielibyscie jak najszybciej zapomniec

Post autor: Venthe »

Seria... Gothic!
Seria... TES!

Wiecie, jak by było fajnie, grać w nie od początku, nie znając fabuły?
Pozdrawiam, Venthe
Morrowind, Gothic, Half Life 2, Fallout, ADoM, Otchlan... ...Fan :)
ASG, RPG player.
White DeVile
Pomywacz
Posty: 20
Rejestracja: niedziela, 12 sierpnia 2007, 22:22
Numer GG: 0

Re: cRPG o którym chcielibyscie jak najszybciej zapomniec

Post autor: White DeVile »

A ja bym chciał zapomnieć o ToEE (Świątynia Pierwotnego Zła), nie jestem sobie w stanie przypomnieć wszystkich szczegółów, ale ta gra bardzo źle mi się kojarzy,
zwłaszcza dlatego że jakimś sposobem udało mi się ją przejść mając wszystkie postacie na 3cim lvlu, czułem się jakbym wyeksploatował największy możliwy bug gry,
nie wiem czy to było jakieś przeoczenie autorów, że boss był tak blisko i tak łatwo się było do niego dostać i do tego ZABIĆ :lol:
Do teraz tego nie rozumiem i robiłem tak kilka razy żeby się upewnić że to co oglądałem dalej to outerko, a nie cutscenka <__<.
Ktoś coś wie na ten temat? Miał ten sam problem z grą?
Matt_92
Mat
Mat
Posty: 554
Rejestracja: sobota, 18 sierpnia 2007, 17:35
Numer GG: 6781941
Lokalizacja: Duchnice k/Pruszkowa

Re: cRPG o którym chcielibyscie jak najszybciej zapomniec

Post autor: Matt_92 »

Gothic. Grałem w jedynkę, trochę"liznąłem" dwójkę.
Żeby nikt się nie czepiał że "udaję znawcę, a gralem 5 minut":
Nie chodzi o wrażenia z gry, bo gra jest dobra- nowatorski system walki, dość ciekawa fabuła, przyzwoita grafika i muzyka, bagienne ziele :D.
Chodzi o dwóch nietolerancyjnych kolegów z klasy, fanów Gothica, którzy po usłyszeniu że Morrowind spodobał mi się bardziej (a nie że jest lepszy) niż Gothic zaczęli obrzucać serię Eldersscrolls łajnem (w internecie też znalazłem trochę bluzg na "Morka", oczywiście padających z ust (klawiatur) fanów wyzej wspomnianej serii Gothic.
I dlatego chciałbym o nim jak najszybciej zapomnieć.
A d'yaebl aep arse!
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: cRPG o którym chcielibyscie jak najszybciej zapomniec

Post autor: Alucard »

Hehe LD no to w opozycji jesteś, choć tak jak ty daleki jestem od bluzgów na gierki. Ja po prostu zakochałem się w Gothicu, ale Morka NIE POTRAFIĘ ZA CHINY LUDOWE przetrawić. Nie wiem czemu. Po prostu podobnie jak ty poochałem gierkę, tyle, że inną.

Morek... hmmm... tak. Uznaję jego potęgę, ale w ogóle mi nie siadl i chciałbym o nim zapomnieć (ale po to by za 4 lata przysiąść do niego na świerzo i odnowic nieudana znajomosć... któz wie)

Poza tym Kult Heretic Kingdom... Może się podobać niektórym, ale wdg mnie to żenujący gniot który nie wykorzystał wielu innowacyjnych i świetnych pomysłów :D
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: cRPG o którym chcielibyscie jak najszybciej zapomniec

Post autor: Sihamaah »

Etherlords1. Za przegięty poziom trudności. Kto z Was doszedł do aż 4 misji???

Poza tym - tez sie zakochałem w Gothicu. Ale tylko w pierwszym. Reszta suxx... I tyle :P
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Matt_92
Mat
Mat
Posty: 554
Rejestracja: sobota, 18 sierpnia 2007, 17:35
Numer GG: 6781941
Lokalizacja: Duchnice k/Pruszkowa

Re: cRPG o którym chcielibyscie jak najszybciej zapomniec

Post autor: Matt_92 »

Alucard pisze:Ja po prostu zakochałem się w Gothicu, ale Morka NIE POTRAFIĘ ZA CHINY LUDOWE przetrawić. Nie wiem czemu.
Prawdę powiedziawszy, mi Morrowind też niespecjalnie podchodzi, ale wystarczy że posiedzę dlużej niż pół godziny i znikam na dłużej niż pół dnia :D
A d'yaebl aep arse!
Bartold
Pomywacz
Posty: 60
Rejestracja: czwartek, 23 sierpnia 2007, 13:53
Numer GG: 7270128

Re: cRPG o którym chcielibyscie jak najszybciej zapomniec

Post autor: Bartold »

Chciałbym zapomnieć o... Morrowindzie. Nie chcę obrażać fanów, mnie się po prostu nie spodobał sposób prowadzenia gry. Za wolne dla mnie, bez wyraźnego zarysu fabularnego. Dla mnie ważniejsza od wolności jest fabuła - a do niej w Morrku nie daję rady nawet dość...
Zapomniałbym też o... Totmencie, by znowu zostać zaskoczony jego poziomem fabularnym:D

BTW Dziiiińdybrrry, mój pierwszy post :D
FSM!
Canaris
Majtek
Majtek
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 6 września 2007, 11:10
Numer GG: 4053357

Re: cRPG o którym chcielibyscie jak najszybciej zapomniec

Post autor: Canaris »

Bez wątpieni Gothic ( seria ) .
Gra tak beznadziejna że klękajcie narody . Jeszcze na dodatek są w niej prawie sami faceci . :evil:
A gdy Aleksander ujrzał ogrom swego imperium , gorzko zapłakał albowiem nie było już nic do podbicia .
Obrazek
ODPOWIEDZ