Borderlands

cRPG Corner
ODPOWIEDZ
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Borderlands

Post autor: Pita »

Gra ktoś? Bardzo dobry diablowiec FPP na PC, PS3 i XO ze świetną koperacją i masą zadań. Właśnie ogrywam wersje, którą dostałem do recenzji dla tawerny i muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem Nie jest to na pewno genialna gra, ale w swojej klasie bardzo się sprawdza - strzelanie, zbieranie, jeżdżenie... Obok STALKERa to wg mnie z nowszych gier RPG-FPP osadzonych w klimatach sci-ficiton najciekawsza pozycja. Do tego spore inspiracje Falloutem, Mad Maxem a nawet co niego dla fanów Counter-Strike ;)
Har Har Har
Zachajew
Szczur Lądowy
Posty: 19
Rejestracja: środa, 14 lipca 2010, 17:11

Re: Borderlands

Post autor: Zachajew »

Nie gram ale dużo słyszałem i czytałem o tej grze.
Łączy wszystko najlepsze z FPS'ów a jednocześnie ma klimat mrocznych otchłani "Diablo".
No i oczywiście dobry RPG.
Historię piszą zwycięscy.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Borderlands

Post autor: BAZYL »

Ta gra była dla mnie totalnym szokiem, oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Ot taka strzelanka, dziejąca się postapokaliptycznej planecie, trochę falloutowa. Problem w tym, że nie posiada nawet szczątkowej fabuły - chodzi się i strzela, wykonując coraz to nowe zadania, co więcej po kilku takich kursach wiadomo skąd, gdzie i jacy przeciwnicy wyskakują. Tylko że do tej gry wciąż się wraca, chce się grać, grać i grać. Do tego urzekła mnie komiksowa grafika. Zresztą zachęcam też do przeczytania recenzji.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
ODPOWIEDZ