Good Story

cRPG Corner
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Good Story

Post autor: Pita »

Stary, nie chcę być złośliwy, ale mówię to jako naczelny grafoman tawerny, człowiek który nie wie co to dobry język, interpunkcja, ortografia i inne trudne wyrazy - masz zajebisty problem z językiem, szukaj jakiegoś humanisty co przepisze Ci scenario na takie, które da się czytać.
Har Har Har
Divus
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 8 sierpnia 2009, 12:56
Numer GG: 0

Re: Good Story

Post autor: Divus »

Przepraszam za mój styl pisowni, śpieszyłem się.

Czekam na wasze propozycje...
Sir_herrbatka
Mat
Mat
Posty: 518
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:51

Re: Good Story

Post autor: Sir_herrbatka »

Stary, nie chcę być złośliwy, ale mówię to jako naczelny grafoman tawerny, człowiek który nie wie co to dobry język, interpunkcja, ortografia i inne trudne wyrazy - masz za***isty problem z językiem
Jesteś dla siebie zbyt surowy.
Przepraszam za mój styl pisowni, śpieszyłem się.

Czekam na wasze propozycje...
Cóż mogę powiedzieć. Faktycznie przydałby ci się ktoś kto pomógłby napisać ci solidny scenariusz. Od siebie mogę dodać tyle, że każdy solidny jrpg (i większość dobrych rpg jako takich) ma fabułę pełną zwrotów akcji a im bardziej jest ona nieprzewidywalna i bawiąca się domysłami gracza tym lepiej.
Arch
Marynarz
Marynarz
Posty: 170
Rejestracja: sobota, 27 grudnia 2008, 17:30
Numer GG: 0

Re: Good Story

Post autor: Arch »

Aha, nawet jeśli gra będzie WYBITNA pod każdym względem nikt w nią nie zagra... nie z TAKĄ fabułą, i takim wyborem klas.

Postaraj się o coś oryginalnego, co skłoniło by gracza do poświęcenia pięciu minut, i w przeciągu tych pięciu minut zaskocz go tak, aby zdecydował się na kolejne 5... kontynuuj tak przez pierwsze pół godziny, a być może ktoś to przejdzie!

Fabuła (jeśli cie nie stać na lepszą, a nie masz nikogo do pomocy) już lepiej żeby brzmiała "Jesteś jednym z najlepszych hodowców stokrotek w kraju... aż tu nagle bum!." bo motyw z ratowaniem świata przez wybrańca jest żenujący nawet dla widzów Polsatu.
ODPOWIEDZ