Gadżety gracza - czyli nerdostwo pełną gębą

cRPG Corner
ODPOWIEDZ
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Gadżety gracza - czyli nerdostwo pełną gębą

Post autor: Pita »

Jako, że nikt kto gra hardcorowo - normalny nie jest, zapewne zauważyliście, że wraz z postępami w nerdowieniu otaczacie się gadzętami najróżniejszej maści.

Pytam zatem - czy zbieracie figurki, komiksy, ciuchy, ołówki, nalepki, dmuchane lale i prześcieradła związane z grami?

Osobiście przyznam, że w swoim geekowstwie posiadam kilka pozycji, których nigdy nie rozpakowałem - stoją tak i grzecznie grzeją półeczkę. Zawsze chciałem też mieć maskotkę Crasha, Donkey Konga, Jaka i Daxtera. Od niedawna poluje na bryloki do kluczy, i jakiś fajny t-shirt. Oraz wall-scrolle ma się rozumieć.

Niestety jeśli chodzi o ciuchy tematyczne poza gównianą koszulką Microsoft, i Playstation 2 udało mi się wyrwać zaledwie jeden, fajny okołotematyczny t-shirt:

allegro.pl/search.php?string=kakkoii&category=1454

Co prawda pasowałoby bardziej mangowcą, ale... Jest niezły ;) Mam nadzieję, że z czasem będzie można kupić z projektem własnego wzoru. Koszulka jest dobra, nieźle leży, świetnie wykonana.

allegro.pl/item697522908_crash_bandicoot_lis_z_... tutaj za to rarytasik, fajniusi Crash Bandicoot ;p

Wiem jak ten temat wygląda. Ale nie wierze, że nie ma tutaj fanów figurkowców, planszówek, artworków z gier. Dzielcie się tym co macie, podsyłajcie ciekawe linki.
Har Har Har
Thurs
Mat
Mat
Posty: 470
Rejestracja: sobota, 15 grudnia 2007, 09:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: poza zasięgiem

Re: Gadżety gracza - czyli nerdostwo pełną gębą ;)

Post autor: Thurs »

A ja mam miecz, taki "prawdziwy" półtorak. Kiedyś będzie wisiał na ścianie po paru przeróbkach i udoskonaleniach. :)
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: Gadżety gracza - czyli nerdostwo pełną gębą ;)

Post autor: Blue Spirit »

Figurka wiedźmaka z tej takiej wielkiej edycji co wyszła nie dawno, t-shirt z gothica, sporo mapek dołączanych z rpg-ami, kilka figurek z LOTR. No i będzie figura Ezia ;)
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Gadżety gracza - czyli nerdostwo pełną gębą ;)

Post autor: Sihamaah »

Na rynku w moim mieście były koszulki z Civilization IV :lol: Jestem fanem, ale bez przesady...
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Odium
Majtek
Majtek
Posty: 91
Rejestracja: środa, 6 sierpnia 2008, 23:51
Numer GG: 8941160
Lokalizacja: Szen-Berk
Kontakt:

Re: Gadżety gracza - czyli nerdostwo pełną gębą

Post autor: Odium »

U mnie na ścianie wisi mapa Gothic 3 (tak, tak, zgadza się. Z kolekcjonerskiej :) ), wiedźmina, oraz regularnie aktualizowane plakaty z CD-A. Biednie u mnie, jeśli o gadżety chodzi.
Obrazek
,,Pijcie jak Polacy ale bądźcie równie dzielni jak oni" - Napoleon Bonaparte
necron1501
Mat
Mat
Posty: 448
Rejestracja: poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:42
Numer GG: 10328396

Re: Gadżety gracza - czyli nerdostwo pełną gębą

Post autor: necron1501 »

U mnie parę plakatów, koszulka z wiedźmaka i Frontlines'a, breloczek z wiedźmina(i reszta z kolekcjonerki). Edycja kolekcjonerska z neverwinter nights 2 i to chyba wszystko... Jak se przypomnę to napisze :D
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ