Ulubiona klasa w cRPG

cRPG Corner
ODPOWIEDZ
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Właśnie zacząłem grać w Diabełko II - paladynem. Nieźle idzie, i na razie nie żałuję. Wyobrazacie sobie druzynę w Diablo II? Potęga... Ale paladyn to faktycznie urodzony przywódca - bo wygląda najładniej! Ach te błyszczące rynsztunki... To llubię. :)
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

ty sobie palem duell na CBN pograj :D jak ci sie jakas amka z kierowana strzala trafi i ma takie rzeczy jak dusk (albo inny zlom z przyspieszeniem ataku, chodzenia/biegania + bonus do zycia) to dlugo z aurami niepozyjesz (no chyba ze masz naprawde dobre rzeczy, staty, skille i sam dobrze grasz... aha i jak masz 30lvl wiecej to tez masz szanse :D:D:D)

w d2 chyba najfajniejsza jest zabojczyni na sztuki walki. rzeznia jest niesamowita.
Xardas
Pomywacz
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 19 lipca 2005, 16:34

Post autor: Xardas »

A ja uwielbiam grać........................ kapłanem :!: .
Czemu bo może leczyć i jak ktoś mu się nie spodoba to klątwe,
najlepiej jakąś wysypke (he he he he) :D :twisted: 8) :lol: :shock:
rock, rock, rock, rock i jeszcze raz rock.......
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

zależy w jakiej grze :P.. ot odkąd gram w WoW-a to ide tylko palladynem (ot taki wojownik co sam sie leczy :D )... a zazwyczaj w inne gry gram albo wojem albo łotrem... ciekawie się idzie połączeniemłotra z wojem potradi toto dobrze krwi upuścić i w razie czego otworzy cosik....
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Często gram krasnoludzkim kapłanem. Ostatnio zaczynam pogrywać Czarnym strażnikiem. Zaczynam lubić grać tym wielkim złym co wszystko by zrównał z ziemią. 8)
Egan Wolf
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 23 lipca 2005, 14:33
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Egan Wolf »

Ja w zasadzie gram tylko dwoma profesjami. Albo paladyn (BG) albo druid (jak nie ma, to mag jasności albo coś takiego). Pierwsza w BG ze względu na Karsomira!!!!, drugą zacząłem używać na sesjach (wiecie jak fajnie jak się wali w kolege z drużyny strzałą celności za podpalenie lasu?!!!! Do tego charakter dobry w neutralnej drużynie i jest się najbardziej uciążliwym członkiem drużyny :))
"Nadzieja jest jak marchew, którą zawieszają koniowi przed pyskiem, żeby zmusić go do dalszej harówki"
SteeltH
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: wtorek, 16 sierpnia 2005, 13:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: SteeltH »

JA zawsze gram Paladynem. LUbie te posyac bardziej niż maga gdyż niezytnio mne magia ręci (chodz jej efekty śa powalające). Dla mnie Paladyn to najlepsza postać lecz dla niektórych jest ona trudna w rozwoju dlatego początkujacym proponuje wojownika.
Olimp Bathory
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 24 czerwca 2005, 11:27

Post autor: Olimp Bathory »

Hmmm o_O Zależy od gry ;D
W Falloucie to zwykle postać z max na Speech, Science i troche Small Guns. Statsy to dużo na Charisma i Inteligence, potem Agility, Perception i Luck. Strenghe i Endurance... na co to komu? ;D

W BG i Nwn to zwykle zaklinacz, czasem bard. Bard + Smoczy Potomek = maszyna do zabijania :twisted:
A zaklinacz rządzi, skupić się na czarach ofensywnych, troche defensywnych, do tego jakiś kapłan i można iść siekać wrogów niczym sama Śmierć 8)

W Morrku to najcześciej mag/wojownik z alchemią :twisted:
SteeltH
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: wtorek, 16 sierpnia 2005, 13:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: SteeltH »

tROCHE CI RACJI MUSZE PRZYZNAĆ ALE I TAK UWAZAM ŻE PALADYN JEST DOBRY TAK CZY SIEAK ZZRESZTĄ KAŻDA KLASA JEST DOBRA POD WARUNKIEM ZE GRA NIĄ DOŚWIADCZONY GRACZ.
BLACK METAL WAR MACHINE!!!
"Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką."
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Zgadzam się z SteeltH'em. Tylko jeszcze trza dodać że trza lubieć odgrywać taką postać bo wtedy klimacik jest świetny!
SteeltH
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: wtorek, 16 sierpnia 2005, 13:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: SteeltH »

Ta dzięki choć raz ktoś mi racje przyznał.Trudno jest grać wojownikiem jak sie lubi grac magiem podczas patrzenia tylko na punkty życia
BLACK METAL WAR MACHINE!!!
"Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką."
PrQ
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2005, 15:41
Lokalizacja: Z miasta w którym "Gotyk (jest) na dotyk"

Post autor: PrQ »

No mi najbardziej chyba Wojownik w połączeniu z krasnoludem i dwoma toporami w rękach...
Prosiak (PrQ)
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

barbar - krasnal + 2 topory to jeszcze lepsza rzeznia :D
w icewind dale 2 dostajesz +15% szybkosci chodzenia (przez barba), na wyzszych poziomach jest jeszcze redukcja obrazen... zyc nie umierac, tylko zabijac :D
tylko troche mniej atutow, ale to nic.
PrQ
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2005, 15:41
Lokalizacja: Z miasta w którym "Gotyk (jest) na dotyk"

Post autor: PrQ »

Hmm... prawde mówisz barbarian to dobry wybór i tak urzycie atutów są znikome w grze z moim udziałem... :)
Prosiak (PrQ)
Dark_Voyager
Marynarz
Marynarz
Posty: 271
Rejestracja: piątek, 16 września 2005, 21:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Dark_Voyager »

Najczęstrzą klasą którą gram jest wojownik lub jakaś pochodna klasa związana z walką niemagiczną np. tropiciel, łowca, łucznik

Dark_Voyager
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Zauważyłem, że dużo osób lubi grać wojownikami lub wojownikopodobnymi postaciami. Poprostu nimi się łatwiej gra na początku rozwoju postaci. Magowie wymiatają dopiero na wyższych poziomach, więc są postaciami dla cierpliwych.

Także zgadzam się ze SteeltHem. Oprócz powyższych czynników kieruję się także tym, którą profesją umiem grać, albo którą mi się chce grać (bo nauczyć się zawsze można). Na przykład: lubię grać paladynem, a więc walka w zwarciu i rzucanie prostych czarów. Ale jeśli nabiorę ochoty na zaklinacza, to tez nim mogę zagrać. Pewnie za pierwszym razem źle złożę postać, ale z czasem będę nim grał coraz lepiej.
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Dark_Voyager pisze:Najczęstrzą klasą którą gram jest wojownik lub jakaś pochodna klasa związana z walką niemagiczną np. tropiciel, łowca, łucznik
Od kiedy łowca jest niemagiczny? Mi sie wydawało, ze to wojownik, który umie rzucać proste czary (vide icewind Dale2).
ODPOWIEDZ