Action cRPG (Hn'S)

cRPG Corner
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Akt pierwszy poziom *chyba) 8 :D do szamanów mi jeszcze dalekooooo...
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Uhuhu! Toś młody jeszcze :D ! Narazie mam paladynem poziom 10, też jestem w I-szym akcie, bo zacząłem od nowa (patrz: mój poprzedni post). I niech kloc będzie z tabą, Haer'dalis! :lol:
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Zapomniałem zapytać. Rozwój na młotki = "Święty Młot" czy zaj***ć potwora kafarem?
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Chodziło o "Swięty młot". A co do kafarów: Raz próbowałem zagrać paladynem z kafarem (jak w WarCrafcie III :D ) i nie wyszło... znowu na szamanach. Rozwalali mnie w kilka sekund czarem "Inferno" :( .
goki
Tawerniany Emeryt
Tawerniany Emeryt
Posty: 189
Rejestracja: środa, 18 sierpnia 2004, 09:34
Numer GG: 0
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: goki »

heh :) w d2 sie gra po batku :) na singlu gra robi sie szybko nudna :)
owszem hammerdin roxuje w 1.10 :) zwlaszcza jak ma dobre itemy :] (mara, hoto, enigma, ummed zaka, shako, 2xsoj, arach... etc etc :])
jest postacia ktora na hellu lajtowo radzi sobie sama :)
kra.
Niziolica
Szczur Lądowy
Posty: 16
Rejestracja: sobota, 25 grudnia 2004, 20:46
Lokalizacja: Rzeszów (Thaash'aylien)

Post autor: Niziolica »

HnS to typ gier przeznaczony do trybi multi, nie zmieni tego żaden wyrok.

Ja często grałam w Neverwinter z intencją poprawienia wszystkich błędów w kampanię. Stwierdziłam, że podstawowym jest właśnie nacisk na siekaninę w kampanii. Toteż weszłam do aurory i stworzyłam przegadany mod- dowód, że to wcale nie jest typowa rąbaninka i nie zaliczam jej do hacków. Co do Diablo...

Gra tylko i wyłącznie na odprężenie. Fakt, że do zadania każdego ciosu trzeba kliknięcia myszką tak nieraz walczył z moją wychodowaną powłoką lenia, że trudno było przełknąć tę grę przed zawodami. Jednak na miltiplayerze każda gra staje się genialna przy pobrym pinie, więc...
Koniec z tym!
Renesco

Post autor: Renesco »

Płakać mi się chce jak mówicie że IWD to nie crpg.To jest crpg gra toczy się od lokacji do lokacji ale we wszystkich tych oto lokacjach są misje poboczne.Dialogów nie ma tylu co wy Planescape ale zawsze są i możesz wybierać co chcesz powiedzieć. Zagrajcie sobie w Diablo lub Sacreda to prawdziwe hach'nslash.Ludzie nie uważajcie że hack'slash to coś gorszego.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Hn'S nie są gorsze - są prostsze, co wcale nie jest wadą. IWD, zwłaszcza 1 nie można jednak nazwać pełnokrwisty cRPG - lokacja i zakadnia poboczne to mają nawet platforówki i strategie, ale RPG ich nie nazwiesz przecież? Fakt, ze mają mechanikę i artefakty, tyle tylko, ze to tylko część (mniej istotna) RPGów. Liczą sie złóżone dialogi, możliwość wyboru, głębia postaci, rozbudowany świat i naprawdę wiele wątków pobocznych - a tego IWD nie ma... za to ma duuużo potworów dlatego jest zaliczany do Hn'S - cRPG akcji. Fakt, ze jest bardziej złożony oo Diablo nie stawia go jeszcze na poziomie Tormaenta... można rzec, ze IWD to taki Hn'S z ambicjami ;-)
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

Action RPG to dla mnie cos do odreagowania, w d2 jeszcze czasami gram, a sacred mi sie niepodoba bo mi na kompie sie tnie :(

diablo 1? niepodobal mi sie, wole 2, bo sa fajniejsze postacie i przedmioty.
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

Czasami, od czasu do czasu, jak nie mam co robić, to przechodzę Diablo 1. Pogrywam też w 2, Dungeon Siege itepe...

HnS to rodzaj gier, które dostarczają emocji ( jeżeli maja ciekawą fabułę- głównie liniową :D). Miło jest widzieć, jak postać szaleje i morduje hordy demonów, a jeszcze bardziej bossów :D. W takich grach można się odstresować (:D) po ciężkim dniu w szkole :twisted: .
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

diablo2 :D mrrrrrrrrrrrrr! zagrywalem sie w to :) mimo kiepskiej fabuły, pamietam jak pelno moich kumpli przychodzilo do szkoly i mowili o d2 o tym ktory juz poziom maja:) ogolnie.. gra legenda.
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Moim ulubionym H'n'S jest Sacred. Diablo II nie przypadło mi do gustu... Dungeon Siege... jak dla mnie 3d często tracą klimat, chociaz DS go nie zatracił. Ale jakos nigdy nie mialem ochoty... Moze jeszcze sprobuje? Widzialem jak moj brat to przeszedl, i gra fajna. Dla lubiacych siekanie i walkę druzynową - gra bardzo dobra.
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

kurcze ja mam Dungeon Siege jednak wersje ANG :( nei moge w necie znalezsc spolszczenia co jest poprostu straszne:) Do sacreda znalazlem a DS nie.. heh... moze zna ktos jakis linki :P
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

w DS tak duzo nietrzeba rozumiec zeby gierke przejsc. idziesz do kogos, on ci mowi, ze masz isc tam albo zatluc to i koniec rozumienia angielskiego.

<300 postow!>
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

no ale mi chodzi o rozwoj postaci :) bo nie chce czasem wybierac czegos co mi sie nie przyda.

=============

[CENZURA]! (sorx) sluchajcie tego gram sobie w DS jush troche sobie gram wchodze do krypt, przechodze cala krypte wychodze po drugiej stronie moja postac calkiem dobrze sobie radzi i nagle ciah! zabili mnie... ergh.. wszystko byloby dobrze gdyby nie fakt ze ostatni zapis mial miejsce w na samym poczatku krypt :(((((((((((
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

to sie nazywa pech :D
dzieci pamietajcie! trzeba czesto uzywac quick save/szybki zapis/(zwykle)F5, jak niebedziecie tego robic to skonczycie jak
dsa_costam_dalej_ale_on_ma_taka_dziwna_ksywe_ze_ ja_tego_nawet_wymowic_nieumiem
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

Hmm Diablo I & II, Baldurs Gate Dark Alliance I & II, Everquest: Champions of Norrath I &II, Untold Legends, Dark Stone - wszystkie naprawdę niezłe.

Ale dwa moje ulubione to Dungeon & Dragons: Som na Saturna i Record of Loddos War na DreamCasta.
Har Har Har
ODPOWIEDZ