Action cRPG (Hn'S)

cRPG Corner
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Space Hack PL dołączony był dokladnie do numeru pierszego ze stycznia 2005 roku :wink: . Fak faktem jak na Hack'n'Slash to gierka trzymała swój poziom i klimat. Całkiem grywalne to to było, chociaż po kilku - kilkunastu dniach powoli zaczynała już nudzić... Mimo wszystko całkiem klimatyczna siekanka, wyraznie wzorowana na sukcesie Diablo i jej populanrej następczyni...
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
Fanotherpg
Majtek
Majtek
Posty: 95
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9340933
Lokalizacja: Calisia vel Kalisz
Kontakt:

Post autor: Fanotherpg »

Diablo dobre oba przeszedłem jedynkę tylko Wojem (nie chciało mnie się drugi raz przechodzić za woooooooooooolny ruch..) dwójkę wszystkimi postaciami prócz Zabójczyni taktyki:
Paladyn aury (zwłaszcza ciernie), szarża i pchnięcie (atak tarczą..)
Barbarzyńca klasycznie zdolności wrodzone, skoki i wir..
Czarodziejka szkoła zimna i ognia z błyskawic tylko teleport...
Amazonka walkiria, krytyczne i łuk..
Nekromanta klątwy (żelazna dziewica) przyzwania i ataki duchowe (duch z kości..)
Druid wyłącznie przemiana bądź wyłącznie żywioły :)

ID'y i NWN'y to dla mnie totalne nie porozumienie połączenie H'n'S'ów z DnD osobiście uważam, że to dno.. Nie ta miksturka...

DS w miarę taki Diablo + lepsza grafa + nieco więcej towarzyszy

Sacred całkiem fajne ale nie wciągneło na dłużej

Divine/Beyonf Divinity pożądne dwie gierki całkiem mocne fabularnie :)
Zamroczony mrrrok
Majtek
Majtek
Posty: 116
Rejestracja: środa, 28 marca 2007, 15:21
Numer GG: 7260540
Lokalizacja: Zza zadupia

Post autor: Zamroczony mrrrok »

z H'n'Sow najlepszych to w Severance Blade of Darkness(super miodzio giera!! :D polecam !) dalej Dungeon Siege no i Enclave-etez fajna ale do blade sie nawet nie umywa
Obrazek
Obrazek
Lord de Bill
Pomywacz
Posty: 72
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 16:58
Numer GG: 3273175
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: Lord de Bill »

Enclave - zabawna gierka, w zeszłym tygodniu trochę pograłem. Chociaż "pograłem" to mocne słowo. Za pierwszym podejściem do niej przeszedłem całą kampanię Ciemności, a potem w Światła tak sobie zagrałem z 12 misji i mi się znudziło. Co nie zmienia faktu, że jako odstresowiacz gra przyjemna.
Nordycka Zielona Lewica
Zamroczony mrrrok
Majtek
Majtek
Posty: 116
Rejestracja: środa, 28 marca 2007, 15:21
Numer GG: 7260540
Lokalizacja: Zza zadupia

Post autor: Zamroczony mrrrok »

no na easy to bezproblemowo 8) walka polega na tym "kto wiecej razy kliknie myszką i nie zapomni o tym zeby sie ruszac" :D. A i hassasinem czy zdaze naładowac 6 strzał przed tym jak do mnie dobiegniesz :D
Obrazek
Obrazek
Lord de Bill
Pomywacz
Posty: 72
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 16:58
Numer GG: 3273175
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Post autor: Lord de Bill »

No fakt, Zabójcą było aż za łatwo. Tę Mordressę czy jak jej tam w przedostatniej misji zabiłem jednym atakiem, bo miałem akurat 3 ogniste strzały załadowane i wszystkimi trafiłem. Trochę mnie to rozbawiło. :D Fakt, tę kampanię przeszedłem na easy [byłem dość sceptycznie nastawiony i chciałem tylko zerknąć i zbyt szybko nie zginąć, nie gram w gry tego typu, nie mam doświadczenia], ale drugą wziąłem na medium i wielkiej różnicy nie zauważyłem. Sądzę, że na hard może bym napotkał jakieś problemy. Ale pewnie i tak już do niej nie wrócę :].
Nordycka Zielona Lewica
Zamroczony mrrrok
Majtek
Majtek
Posty: 116
Rejestracja: środa, 28 marca 2007, 15:21
Numer GG: 7260540
Lokalizacja: Zza zadupia

Post autor: Zamroczony mrrrok »

Dlatego też polecam Blade'a! Tam przynajmniej combosy robiłes i miałes do dyspozycji w ch** broni no i nie była taka łatwa no i długa no i.... o wiele lepsza :D
Obrazek
Obrazek
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Post autor: kajtek Raulin »

Mój ulubiony H&S to oczywiście diablo :twisted: !!!!
Przyznam że w jedynke nie grałem ale dwójka za to świetna!!!



Niech ktos powie czy Diablo to nie najlepsza gra H&S :?:
:twisted:
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

nie, DIablo to nie najlepsza H&S :oops:
Har Har Har
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Post autor: kajtek Raulin »

A jaki twoim zdaniem jest najlepszy H&S :?:
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Ja się na temat Diablo nie wypowiem, bo grałem w zbyt mało hack 'n slashy, bo móc to jakoś ocenić. Powiem tylko, że ten tym gier raczej mi nie leży. Po prostu nudzą mnie gierki, w których rozgrywka sprowadza się do klikania myszką i rozdzielania co jakiś czas expa. Jakoś tak mam, że nie pasjonuje mnie przebijanie się przez hordy potworów (w pewnym miejscu w Sacredzie szlag mnie trafił, bo jedną droga szedłem gdzieś 2 godziny). Dlatego w Diablo grałem może 2-3 dni, a potem przestałem. Wolę jednak "rasowe" cRPG i przygodówki :) Nie zmienia to jednak faktu, że doceniam wkład Diablo w rozwój gatunku i rozumiem jego "kultowość" w pewnych kręgach :) Jednak to nie są gry dla mnie.
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Hmmmm... syndrom Diablo to dziwna sprawa. Gram w jak ro ujął Ravandil "Rasowe" erpegi i gier typu siecz i rąb nie lubię. Diablo II odpaliłem z ciekawości... i skończyłem po drugim tygodniu bez jedzenia, picia, spania. Gra wciąga jak cholera. Fabuła-średnia, grafa-kiepska, muzyka-KLIMATYCZNA, filmiki-Boskie. Czyli przeciętna gra. A po mimo to grało się miodnie
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

kajtek Raulin pisze:A jaki twoim zdaniem jest najlepszy H&S :?:
Record of Lodoss War na DreamCasta :wink:
Har Har Har
Septimus Helmheid
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 16:23
Lokalizacja: Zamek Blackhill

Post autor: Septimus Helmheid »

Diablo 1
Diablo 2
Obie gry przeszedlem wszystkimi dostepnymi postaciami, tak samo dodatki. Z reszta w tym czasie nie gralem w nic innego. Przejscie tego wszystkiego zajelo mi 2 miesiace. Ale jak dochodzilem do rzeki plomieni nekromanta (ostatnia postacia jaka mi zostala...) myszka odmowila wspolpracy. A taka dobra myszka byla. W gwarancji pisali ze wytrzyma milion klikniec. Nie liczylem, ale przez 2 m-ce calodziennego grania chyba bylo wiecej.
Inna gra - MU Online - tez zabrala mi wiele tygodni. Jak na moj gust to ma lepszy multiplayer niz diablo 2. Teraz czekam na nowego kompa i kupuje World of Warcraft. I kilka myszek.
Septimus Helmheid
Arcymag z Blackhill
ODPOWIEDZ