Dragon Age

cRPG Corner
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Dragon Age

Post autor: BAZYL »

Nie zrozum mnie źle - ja pisałem, że Dragon Age 2 jest rozczarowaniem roku. Jedynka ujdzie w tłoku... A co do wątku, to pozwolę sobie mieć skrajnie odmienne zdanie - DA2 nie ma fabuły, ma same wątki poboczne.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Diabeł
Marynarz
Marynarz
Posty: 303
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 14:55
Numer GG: 4382272
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Dragon Age

Post autor: Diabeł »

DA jest średniakiem, a nazywaniem go przez twórców duchowym spadkobiercą BG, jest kalaniem dobrego imienia BG. Grę skończyłem raz, nawet nie myślałem o ponownym uruchamianiu. Nie myślałem też o tym, by kupować dwójkę. Gdyby nie moja niechęć do piracenia, to może bym zagrał. Ale chyba po prostu poczekam, aż ta gra będzie warta swojej ceny. Czyli jakieś 30 zł ;) .
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Dragon Age

Post autor: Pita »

15 zł. Góra. Ja żałuję czasu, który poświęciłem na ściąganie dema tego czegoś. Zresztą szkoda mi czasu na pisanie o tej grze xD. Są lepsze ;)
Har Har Har
necron1501
Mat
Mat
Posty: 448
Rejestracja: poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:42
Numer GG: 10328396

Re: Dragon Age

Post autor: necron1501 »

Rzeczywiście, Dragon Age nie był/jest jakimś fenomenem, ale w DA 2 podobał mi się sposób opowiadania historii. Może fabuła nie jest zbyt odkrywcza, ale ogólnie sposób opowiadania prze Varrika jest nawet nawet :)
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ