Anhalor

cRPG Corner
Temporal
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: sobota, 31 marca 2007, 14:49

Re: Anhalor

Post autor: Temporal »

Wiecej kolorow i plynniejsze animacje :]
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Anhalor

Post autor: Azrael »

Czy ja wiem? Moim zdaniem... no sorki, ale jeśli coś miało by z tego być to tylko jako MMO (skoro Tibi się udało).
Rozumiem, że gra będzie darmowa, ale... no niby jak wymyślisz super fabułe i stworzysz świetną muzyke, to ktoś w to będzie grał.

Rozumiem, że to hobby, ale ja na twoim miejscu z takimi umiejętnościami przyłączyłbym się do jakiejś grup (nawet na TRPG reklamowali taką jedną) i razem z nimi tworzył. Wtedy są szanse, że z pracy będzie coś więcej niż filmik na YT i 3/4 graczy.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: Anhalor

Post autor: kajtek Raulin »

Rozumiem, że to hobby, ale ja na twoim miejscu z takimi umiejętnościami przyłączyłbym się do jakiejś grup (nawet na TRPG reklamowali taką jedną) i razem z nimi tworzył. Wtedy są szanse, że z pracy będzie coś więcej niż filmik na YT i 3/4 graczy.
Widać,że nie zajrzałeś na stronę.Temporal tworzy w grupie.

Co do tych 3/4 graczy to...ANhalora zna cała Polska Scena Klikowa więc nie będzie to 3/4 graczy.

Pomędziłem,pomędziłem.
Co do Anhalora:
Nie muszę już chyba słodzić.Zazdroszcze tylko umiejętności w MMF 2. :smile:
Temporal
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: sobota, 31 marca 2007, 14:49

Re: Anhalor

Post autor: Temporal »

Po co mam robic kolejna Tibie? Wlasnie moim zdaniem to nie warto robic czegos co jest kazdy woly orginal niz klon. Ja dlatego robie cos innnego czego nie ma wtedy mam szanse ze ktos w to zagra poniewaz nie mam konkurencji w takim rodzaju gry. MMORPG mamy wysyp i tak ludzie graja w klika najpopularniejszych. A takich prawdziwych cRPG z przygoda bez glupiego i bezsensowengo expienia na stworkach? Znamy wielkie hity no ale to komercyjne gierki a takich do sciagniecia z sieci rpgow to chyba nam brakuje co nie? Ja poprostu chce trafic do innego grona ludzi do tych co maja dosc expienia na mobach i okradaniu kumpli. No i nie wszyscy patrza na najnowasza 3d grafe sa tacy co graja w stare 256 kolorowe gry bo przynajmniej w nich bylo to cos a dzisiejsze cRPG to juz sa innne. Moze super hitu nie zrobie ale jesli uda mi sie zrobic troche popularnego freeware to czemu nie? Grafika i animacje jakies normy spelniaja nie kluja w oczy i trzymaja sie takiego poziomu jak w diablo 2.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Anhalor

Post autor: Azrael »

Grafika i animacje jakies normy spelniaja nie kluja w oczy i trzymaja sie takiego poziomu jak w diablo 2.
No właśnie z filmiku jaki widziałem wywnioskowałem, że będzie to takie gorsze Diablo... czyli expienie w pojedynke.
Ale skoro tak nie będzie i zrobisz fabułe, dialogi itp.itd...
Rozumiem, że gra będzie darmowa, ale... no niby jak wymyślisz super fabułe (...) to ktoś w to będzie grał.
...to rzeczywiście nawet sam w to zagram.

Wlasnie moim zdaniem to nie warto robic czegos co jest kazdy woly orginal niz klon. Ja dlatego robie cos innnego czego nie ma wtedy mam szanse ze ktos w to zagra poniewaz nie mam konkurencji w takim rodzaju gry.
Naprwadę myślisz, że twoja gra jest oryginalna? I pod jakim względem? (to, że jest w rzucie izometrycznym sie nie liczy)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: Anhalor

Post autor: kajtek Raulin »

Naprwadę myślisz, że twoja gra jest oryginalna? I pod jakim względem? (to, że jest w rzucie izometrycznym sie nie liczy)
W jakiej grze masz Anhalora i CoB'a? ;-)

Temp stworzył swój świat i stara się aby był oryginalny.
Moim zdaniem... no sorki, ale jeśli coś miało by z tego być to tylko jako MMO (skoro Tibi się udało).
Tibia to syf.Jak by to powiedział fds "ssie i jest grafomańska". :smile:
Po co robić Tibię 2? Nie lepiej stworzyć świat od zera z mocną,zgraną,szybko robiąca grę(pozdro oldboy ! :D ) grupą?

Tyle...
Temporal
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: sobota, 31 marca 2007, 14:49

Re: Anhalor

Post autor: Temporal »

Naprwadę myślisz, że twoja gra jest oryginalna? I pod jakim względem? (to, że jest w rzucie izometrycznym sie nie liczy)
Hmm nie bede wciskal kitow ze to bedzie super hicior mega nowe rozwiazania ale nie chce napewno klonowac jakiego tytulu. Chodzi mi o to ze nie jest tak ze nagralem sie w diablo badz baldura i zrobi wlasna wersje tych gier. Narazie to jest silnik a nie czysta gra wiec jakos nie mam czym sie narazie chwalic ale moim zamiarem jest zrobienie gry w wlasnym uniwersum i z wlasnym system (to akurat juz widac w silniku). Nie ma tu kolejnej gry opartej na DnD oraz swiecie z goblinami i orcami (hmm podstawa tych wszystkich swiatow). Moj swiat ma wlasne stworzenia wlasna historie. Tez chce podejsc troche inczej do mojej gry i chce wrescie nadac wartosc monecie. W wiekszosci rpgow to zloto jest nic nie warte przeciec wystarczy pozbierac kilka gratow i je wymienic na to co chcemy. Tutaj bedzie tak ze kasa to kasa i tylko dzieki niej bedziemy mogli sobie pozwolic na zakupy. Troche inne podejscie do many gdzie nieregeneruje nam sie od tak po kilku sekundach. Nieglosze jakis tam super innowacji ale nie chce robic klona gdzie odpalamy gre i mamy diablo tylko z inna grafa z mniejsza iloscia bajerow i tyle. Tak samo chce obalic te dziwne zasady dzieki ktorym mag nie moze uzywac mieczy a wojownik nie potrafi sie nuaczyc puscic choc malego czara.

Dobra po co ja to pisze? I tak z gory bede zjechany no ale jakies tam swoje slabe argumenty przedstwilem :P.
Fanotherpg
Majtek
Majtek
Posty: 95
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9340933
Lokalizacja: Calisia vel Kalisz
Kontakt:

Re: Anhalor

Post autor: Fanotherpg »

Oby nie wyszło ci z tego ograniczone Diablo jak w T1 i T2...
Obrazek
arthil
Majtek
Majtek
Posty: 112
Rejestracja: środa, 13 lutego 2008, 17:48
Numer GG: 6026651
Lokalizacja: 36 Ophiuchi B

Re: Anhalor

Post autor: arthil »

Tak samo chce obalic te dziwne zasady dzieki ktorym mag nie moze uzywac mieczy a wojownik nie potrafi sie nuaczyc puscic choc malego czara.
Jak dla mnie akurat wydaje się to być oczywiste. Magia jest darem dostępnym tylko dla wybrańców. Dlatego nie dziw, że nie każdy chłop czy woj się nią posługuje. A magię tak jak i każdy inny talent trzeba szlifować, dlatego takiemu magowi pozostaje nie wiele czasu. Więc musi używać kija z którego obsługą by sobie nawet chłop poradził. Zwróć uwagę, że w wielu grach jest to możliwe(przynajmniej w jedną stronę), np: Diablo, Gothic. Jednak w większości przypadków jest to nieopłacalne.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Anhalor

Post autor: Azrael »

Ja nie znam gry w której mag posługiwałby się tylko i wyłącznie magią... a w przeciwną strone to jednak troche nie logiczne. Jakby każdy mógł, to nie było by magów.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Temporal
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: sobota, 31 marca 2007, 14:49

Re: Anhalor

Post autor: Temporal »

No ale widzicie, te normy ktos ustalil, a czemu by z nich nie_zrezygnowac? U mnie po_prostu mag bedzie lepszy we wladaniu magią, ale jesli poswięci czas na szlifowanie umiejetnosci walki, to bedzie tez umial machac mieczem. To samo ma byc z wojownikiem, ktory bedzie dostawal mniej many na kazdy lvl, ale czasami bedzie mogl sobie pozwolic puscic jakiegos czara. Po_prostu dana klasa zna sie na czyms lepiej, ale nie oznacza to, ze mag musi byc jakims anemikiem, ktory nie potrafi podniesć miecza.
ODPOWIEDZ