Gry cRPG na komórkę

cRPG Corner
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Gry cRPG na komórkę

Post autor: Sihamaah »

Ostatnio grałem w NFS: Underground, Assassin Creed i wszystkich Prince of Persia dotychczasowych. Wszystkie gry świetne, choć AC i PoP b. podobne :)

Ciekawi mnie, czy przyjmujecie do zinu minirecenzje owych (w sensie paczek takich). Mogę kiedy przysiąść i napisać, ot chwila roboty.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Avitto
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 29 września 2007, 15:25
Numer GG: 0
Lokalizacja: Północna Kraina Betonu

Re: Gry cRPG na komórkę

Post autor: Avitto »

Oprócz wyżej wymienionych dopiszę do 'polecam':The Witcher, Cyberpunk(kilka wątków do ściągnięcia) i God of War. We wszystkich kilkanaście plansz, wszystkie platformowe z kilkoma tabelkami dla zabawy :> a tak zupełnie z powietrza dorzucę jeszcze Bikini Volleyball, komórkową wersję gry an Xbox'a.
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Re: Gry cRPG na komórkę

Post autor: Ardel »

A ja szczęśliwy, ze będę mógł sobie pograć w nietnącego się G3 (na kompie to masakra) na komie (ach, to ten sam Gothic, klimat, grafika i grywalność 'sic') i tu mam kochany sarkastyczny świat. G3: The Beginning tnie mi się na komórce! Gdzie sprawiedliwość na świecie? :cry:
Lorandilas
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek, 3 lipca 2008, 13:49
Numer GG: 7785668

Re: Gry cRPG na komórkę

Post autor: Lorandilas »

Baldur's Gate jest na komórke.
Diablo 3 też ma być. :D
Obrazek
Mr.Ofca
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: czwartek, 28 lutego 2008, 18:31
Numer GG: 8533882
Lokalizacja: Szczecin

Re: Gry cRPG na komórkę

Post autor: Mr.Ofca »

Mowilista ze G3 the begining fajne, to siciagnalem i zagralem (a nawet przeszedlem). Gra beznadziejna do granic. Jedyna zaleta to taka, ze mozna w nia grac jak juz calkowicie nie masz co innego do roboty, czyli w poczekalni urzedu itd. Grafika co najwyzej srednia. Nie chce 3d, ale dwuwymiarowa tez mozna zrobic bardzo fajna. Tu im nie wyszlo.

Fabula. OMG. Kto to pisal? Juz nie chodzi mi o sam watek ktory jest beznadziejny. Teksty sa w najlepszych momentach kiepskie i w dodatku nie trzeba sie wysilac nad odpowiedzia. KAZDA odpowiedz ustawiona najwyzej jest najlepsza. Gre da sie wiec przejsc przyjmujac zadania poprzez ciagle klinie w "5" i pozniej sprawdzac w dzienniku.

Spolszczenie. Arghhh. Rozumiem ze przyjeli kogos kto nigdy nie gral w gothica, dlatego "Padlinozerce" zamiast scierwojada mu wybacze. Ale kogos kto ma zerowy zwiazek z fantastyka? "Odumarli"??? WTF? Zawsze i wszedzie bylo "nieumarli". Tego nie wolno zmieniac. Napotykajac grupke "Odumrali" myslalem ze spotkam jakies dziwne zombie czy cos w ten desen. A tu zwykle szkielety!!!

Po tej grze calkowicie zrazilem sie do gier na komorek. Skoro wy nazywacie to "cos" dobra gra, to nie chce sobie wyobrazac jaka jest ta zla.
dópa
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Re: Gry cRPG na komórkę

Post autor: laRy »

ja moze nie na komorke, ale na ppc (pocket pc z windows mobile 2003) mam kilka gier + emulatory i jestem szczesliwy. stare ff, pocket heroes, ruscy kombinuja zrobic fallouta (juz w bete 2 gralem i niezle, ale jeszcze troche potrwa zeby byla full wersja). fajnie jest pograc w pociagu w starego chrono trigger czy cos w tym stylu :D
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Gry cRPG na komórkę

Post autor: Azrael »

Jedyna zaleta to taka, ze mozna w nia grac jak juz calkowicie nie masz co innego do roboty, czyli w poczekalni urzedu itd
Przecież do tego służą gry na komórkę :D

Nie grałem w G3, więc się nie wypowiem, ale z pewnością można się dobrze bawić na komóraku.
W tej chwili grywam ze znajomymi w Pes'a, oraz (choć mi się akurat ta gra nie podoba) w Epos'a... naprawdę fajne na autobus/przerwę/ławeczkę. W miarę podobał mi się AC, bardzo podobał mi się Splinter Cell i właśnie zamieniam ściągną Metal Gear Acid.

http://www.gamestar.pl/news/123538.html - polecam, choć sprzed roku
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
ODPOWIEDZ