Dungeon Siege 2

cRPG Corner
ODPOWIEDZ
Emilox
Szczur Lądowy
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 5 listopada 2007, 21:08
Numer GG: 9219750

Dungeon Siege 2

Post autor: Emilox »

Słyszałem o Dungeon Siege 2 i zastanawiam się czy w tawernie ktoś w to grał. Jeśli tak piszcie co o tej giere sądzicie i jesli macie do piszcie porady.
Wnuczka leciała jak szczała. Babka szczała jak leciała.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Dungeon siege 2

Post autor: Force »

Przeszedłem i pod względem graficznym, przyjemności z wygrzewu oraz rozwoju i customizacji postaci jest to gra baaardzo dobra.

Niestety jest okrutnie liniowa i nadaje się do przejścia jeden raz w trybie single player. Za drugim razem potwornie mnie znudziła a i za pierwszym razem gdy widziałem te same potwory wyłażące z korytarza miałem ochotę na odrobinę wytchnienia i jakiejś głębszej tajemnicy albo wciągającej zagadki. Zagadki co prawda są i to nawet trudne ale... zwykle opierają sie na schemacie "przesuń lustro niech promień światła trafi na posążek.."

Co innego tryb multi, jeżeli masz szybki internet i oryginalną grę to DS II długo Ci się nie znudzi.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Hiro
Marynarz
Marynarz
Posty: 374
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 14:16
Numer GG: 5761430
Lokalizacja: Tam gdzie Tzeentch mówi dobranoc

Re: Dungeon siege 2

Post autor: Hiro »

Argh, musieli mi przypomnieć no musieli.

Cholera, gdzie moje DS ? Kto mi zabrał?! Gadać bo wyciągnę swój topór z szafy!

O przepraszam to wy. Nie, nie tylko szukam tego chuligana co mi moje DS trzyma. Bo teraz grać nie mogę a tak niewiele mi brakło do końca. A moim skromnym zdaniem gra jest świetna. O wiele lepsza niż to przereklamowane Titan Quest. Wciąga, dużo rąbania i dosyć ciekawy rys fabularny.
Za drugim razem potwornie mnie znudziła a i za pierwszym razem gdy widziałem te same potwory wyłażące z korytarza miałem ochotę na odrobinę wytchnienia i jakiejś głębszej tajemnicy albo wciągającej zagadki. Zagadki co prawda są i to nawet trudne ale... zwykle opierają sie na schemacie "przesuń lustro niech promień światła trafi na posążek.."
No bo to kurna H&S taki jest. Trudno, żeby tam zagadki były, jak to czysta rąbanina jest ;).
Obrazek
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Dungeon Siege 2

Post autor: Alucard »

Hmmm... mam to samo Hiro. Jak dorwe tego, co pozyczył i nie oddał to zgwałce, zabije, jeszcze raz zgwałce, sklonuje i tak do końca świata...

Co do gry to mimo wad (Liniowosc, szczątkowa oklepana fabuła, brak dialogów.) jest ona wspaniała (Diablo tez nie miało wczesniej wymienionych). Mimo, że nie dorównuje WW grze, to jest wspaniaa na nudny wieczór. I wciąga. Chociaż moim zdaniem do jednorazwego przejścia


Co innego multi...

Ogólnie to dałbym jej 5 :D Głównie za miodność. Duke Nukem 3D tez nie był ambitny ;p
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
vorador
Pomywacz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 3 marca 2008, 08:39
Numer GG: 0

Re: Dungeon Siege 2

Post autor: vorador »

Ja przeszedłem, gierka fajna bo można mieć drużynę i to jest jej największą zaletą. Ale nie jest lepsza niż Titan Quest bo on jest jednak dużo wygodniejszy w sterowaniu. Pod względem fabularnym to najbardziej rozwinięty Hack and slash i nie brakuje tam rozmów między członkami druzyny czy tez rozwinętych wątków wraz z czytaniem ksiąg lub zagadkami logicznymi. Gra warta grzechu :P.
ODPOWIEDZ