Gwiezdne Wojny - Gry

cRPG Corner
cwany-lis
Majtek
Majtek
Posty: 81
Rejestracja: czwartek, 24 marca 2005, 14:11
Numer GG: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: cwany-lis »

Polecam - sam na xboxie przeszedłem ją kilka razy, TAKI klimat 8) na pececie też próbowałem bo ma bardzo niskie wymagania - na moim laptopie chodzi jak dziki rex.

A z konsolowych tytułów miło jeszcze wspominam Clone Wars - traktującą o pierwszych dwóch miesiącach tego konfliktu [strzelanka z użyciem pojazdów] i Jango Fett : Bounty Hunter - tpp o tym jak to Dooku zwebrował tego łowce a on sam przedtem ubił kilku typów z pod ciemnej gwiazdy.

Z kolei gra na podstawie Zemsty Sithów była strasznie słaba - kiepski system walk, słabe poziomy, tylko dla porypanych pożądnie fanów czyli dla mnie :mrgreen:
Obrazek
Dioskias
Pomywacz
Posty: 43
Rejestracja: piątek, 21 marca 2008, 22:15
Lokalizacja: Minas Tirith
Kontakt:

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Dioskias »

Uwielbiam Gwiezdne Wojny jestem ich fanem.... :D :D :D Najlepsza część gry to Star Wars: Knight of the old Republic oraz Star Wars Knight of the old Republic II The Sith Lord Według mnie kotor jest najlepszy!!!! :D :D :D :D :D :D
....:::Walka człowieka przeciwko władzy, jest walką pamięci przeciw zapomnieniu:::....
Eriol Velcrow
Marynarz
Marynarz
Posty: 367
Rejestracja: poniedziałek, 17 grudnia 2007, 18:05
Lokalizacja: Kopenhaga
Kontakt:

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Eriol Velcrow »

Dioskias pisze:Jestem wielkim fanem Gwiezdnych Wojen i powiem jedno..! Najlepszą gra jaka z tej serii wyszła to Jedi Knight Jedi Academy a szczególnie przez neta. A wy co o niej sądzicie????
Dioskias pisze:Uwielbiam Gwiezdne Wojny jestem ich fanem.... :D :D :D Najlepsza część gry to Star Wars: Knight of the old Republic oraz Star Wars Knight of the old Republic II The Sith Lord Według mnie kotor jest najlepszy!!!! :D :D :D :D :D :D
I wszystko jasne. Rozumiem, że można zmieniać zdanie no ale... ;)
There is no emotion; there is peace.
There is no ignorance; there is knowledge.
There is no passion; there is serenity.
There is no chaos; there is harmony.
There is no death; there is the Force.



Zdjęcia
starcu
Majtek
Majtek
Posty: 78
Rejestracja: niedziela, 6 stycznia 2008, 13:04
Numer GG: 323029
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce.

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: starcu »

Może rozdwojenie jaźni jedna połówka lubi tą a druga ma inne zdanie.
Hi I'm Starcu, I like you, I like RPG.

Obrazek <--- RPG we wszelakim słowa znaczeniu.
(NIE JESTEM TERRORYSTĄ!!!)
Renegat
Szczur Lądowy
Posty: 11
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 16:58
Numer GG: 7246010

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Renegat »

Ja osobiście miałem zamiar kupić sobie star wars: galaxies (nie wiem czy dobrze napisałem :? , w każdym bądz razie chodzi mi o tego star warsa przez neta ^^), ale ze względu na abonament zrezygnowałem na koszt CSa. Wie ktoś, coś może o jakichś dobrych prywatnych serverach do tej gry ?
Obrazek
Obrazek
Vistim
Majtek
Majtek
Posty: 135
Rejestracja: czwartek, 24 maja 2007, 08:28
Numer GG: 0
Lokalizacja: Hell called Earth...

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Vistim »

Primo: wszelkiej maści prywatne serwery do MMO ssą (IMHO).
Secundo: SWG to jedno z mniej udanych MMO, w jakie grałem i nawet fakt, że jest to SW nie przekonał mnie do dłuższej gry.
Tertio: Abonamenty w MMO nie są drogie (nie pamiętam aktualnie ile kosztuje abonament w Galaxies, ale nie był on chyba droższy od opłat w innych MMO), zarobienie ok. 60 zł to jeden dzień pracy. I nie trzeba być pełnoletnim.
Without compassion...
Eriol Velcrow
Marynarz
Marynarz
Posty: 367
Rejestracja: poniedziałek, 17 grudnia 2007, 18:05
Lokalizacja: Kopenhaga
Kontakt:

Re: Gwiezdne Wojny - Gry

Post autor: Eriol Velcrow »

No i czekamy na Old Republic. Zapowiada się w końcu MMO będące naprawdę dobrym RPG... no ale pożyjemy zobaczymy ;)
There is no emotion; there is peace.
There is no ignorance; there is knowledge.
There is no passion; there is serenity.
There is no chaos; there is harmony.
There is no death; there is the Force.



Zdjęcia
ODPOWIEDZ