Neverwinter Nights

cRPG Corner
ODPOWIEDZ
bOdziO Wolf
Marynarz
Marynarz
Posty: 207
Rejestracja: niedziela, 27 listopada 2005, 20:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz(HQ)/Gdańsk(studia)
Kontakt:

Re: Neverwinter Nights

Post autor: bOdziO Wolf »

Niestety nie powstały i nie powstaną. :(
Wycofano się z robienia dalszych części po tym jak stwierdzono, że darmowych modułów jest już pełno - najprawdopodobniej miały one jedynie zachęcić fanów do robienia własnych scenariuszy. Na oficjalnej stronie BioWare i forach parę razy już to było powiedziane.

Przyznam szczerze, że sam szukałem kontynuacji do Witch Wake, bo bardzo mi się podobał. Zwłaszcza fabularnie - walka o przetrwanie, walki sporadyczne, doświadczenie praktycznie tylko za wykonanie czynności, które popychały fabułę do przodu. Trzeba było wykazać się sprytem i wczuć się w fabułę.
Sirion
Marynarz
Marynarz
Posty: 293
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 19:47
Numer GG: 11883875
Lokalizacja: Warszawa

Re: Neverwinter Nights

Post autor: Sirion »

To szkoda :?

Naprawdę liczyłem na poznanie całej historii. Jeden z lepszych modułów jakie grałem (jeżeli nie najlepszy)
“Better to fight for something, than live for nothing”

General George S. Patton

Fortis cadere, cedere non potest
bOdziO Wolf
Marynarz
Marynarz
Posty: 207
Rejestracja: niedziela, 27 listopada 2005, 20:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz(HQ)/Gdańsk(studia)
Kontakt:

Re: Neverwinter Nights

Post autor: bOdziO Wolf »

Polecam moduł Darkness Over Dagerford na otarcie łez. Swoją drogą muszę przyznać, że autor(autorzy) mocno inspirowali się grą Baldur's Gate:

http://nwvault.ign.com/View.php?view=Mo ... il&id=5122
gregory16mix
Pomywacz
Posty: 55
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 20:57

Re: Neverwinter Nights

Post autor: gregory16mix »

Mam zamiar zagrać w ten tytuł ;) Możecie coś powiedzieć o tej grze??
Jak usunąć konto z Tawerny??
Iselor
Pomywacz
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 24 sierpnia 2006, 13:16
Lokalizacja: Łódź

Re: Neverwinter Nights

Post autor: Iselor »

Nie lubię „podstawki”. Uważam, że jest delikatnie mówiąc, przeciętna. Nie podoba mi się także drugi dodatek - Hordes of Underdark. Po prostu jest ZBYT epicki, a system D&D jest kompletnie nierealistyczny przy graniu postaciami powyżej 20 poziomu. Jedyne co lubię, to Shadows of Undrentide, który uważam za dosyć klimatyczny, przypominający troszkę Sagę Icewind Dale. Dobrze, że gra doczekała się tysięcy modów tworzonych przez graczy, wydłużają one znacznie rozgrywkę; jest wśród nich sporo perełek fabularnie znacznie przewyższających to, co stworzyli panowie z BioWare.
ODPOWIEDZ