Black & White

cRPG Corner
ODPOWIEDZ
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Black & White

Post autor: Azrael »

Chodzi o jedynke i dwójkę. Uważam grę za ciekawą i pomysłową, choć.... Jedynka była lepsza od dwójki.
Temat jest stworzony do dyskutowania na temat wszystkiego związanego z tą grą,
jednak założyłem go bo mam pytanie. Miał ktoś kiedyś następujący problem?:
Po przejęciu całej wyspy ukazuje się złoty zwój, więc klikamy na niego, aby przejść do następnej krainy i... niestety w następnej krajinie otrzymujemy zupełnie innego chowańca... (z młodego wilka, stary lew :/)
Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: Black&White

Post autor: Elfin »

W jedynkę troszkę grałem.. W dwójkę ani troche... Przyznam podoba mi sie... Lekka i interesująca na swój sposób... Daje sporo możliwości.. Niestety ni jestem taki fajny :P A to dlatego, że bardziej interesowało mnie bawienie się tworzeniem nowych potworków.. :) Jak odkopie (o ile pozostaly po formacie :)) kilka gotowych, nad ktorymi tyle pracowalem to wrzuce...
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Black&White

Post autor: Azrael »

Super, nie wiedziałem, że w B&W można było tworzyć własne Chowańce....

PONAWIAM PYTANIE!
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
buek
Majtek
Majtek
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 16 listopada 2007, 17:34
Numer GG: 4102046
Lokalizacja: Kanoha

Re: Black&White

Post autor: buek »

kiedyś grałem w 1 część na znacznie słabszym kompie: duron 800 mhz, 256 mb ram i geforce 440 MX i gra mi się w ogóle nie cieła. Ostatnio gdy chciałem sobie odświeżyć tą grę, mam teraz znacznie mocniejszego kompa: intel core duo 4300 1024 mb ram i geforce 6600 a gra mi się tnie... nie czaje tego lekko
ale z tego co pamiętam to gra była spoko, najlepszy chyba był pomysł z chowańcem chociaż szkoda że dopiero w dwójce dodali coś takiego jak wojsko itp. bo w 1 same walki czarami i chowańcem były lekko nudne chociaż też miały swój klimat :)
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Black&White

Post autor: Azrael »

No to sie z tobą całkowicie nie zgodze (chyba nie grałeś w dwójkę, tym bardziej, że o tym nie wspomniałeś) wojsko w dwójce jest tylko ozdobą, i naprawdę... lepiej żeby go nie było, niż było byle jakie.


P.S Jak by ktoś miał na sprzedaż B&W to kupię!
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Qin Shi Huang
Mat
Mat
Posty: 440
Rejestracja: piątek, 2 lutego 2007, 10:58
Numer GG: 0

Re: Black&White

Post autor: Qin Shi Huang »

Zastanawiałem się nawet ostatnio z poprowadzeniem sesji w tym klimacie... myślicie że to dobry plan?
Rób swoje! rób swoje! A szczęście będzie twoje!
Bo życie to nie bajka! Nie głaszcze cię po jajkach!

Nie tłumacz się. Przyjaciele zrozumieją.
Wrogowie i tak nie uwierzą.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Black&White

Post autor: Azrael »

Hm.... ciekawy, acz dużo musiałbyś poświęcić na mechanike i raczej sesja musiała by być krótka bo rewolucje trwają krótko.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Re: Black&White

Post autor: Ardel »

Azrael666 pisze: P.S Jak by ktoś miał na sprzedaż B&W to kupię!
Może mógłbym sprzedać, tylko zależy od tego ile dasz za nią.

Oprócz tego, to jedynka na XPku mi nie łazi ;(

Latają cały czas jakieś cholerne kolorki na wszystkich teksturach możliwych
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Black & White

Post autor: Azrael »

Teraz to i ja nie kupie bo ja też mam XP'ka!
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Black & White

Post autor: Sihamaah »

Dajcie spokój, na pewno jest jakichś patch który to eliminuje... Ewentualnie stare sterowniki są potrzebne i przesunięcia w lewo w opcjach graficznych większości suwaków :) Poszukajcie!

Co do latania kolorków na teksturach - miałem taki problem we prawie wszystkich grach wykorzystujących 3D po zainstalowaniu programu XP Optimizer (odradzam). Co zrobiłem? Grałem w Icewind Dale 1 :P Gra nie wymaga 3D :) A ostatecznym lekarstwem była reinstalacja systemu :(
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Gampi
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 13 grudnia 2007, 18:15
Numer GG: 0

Re: Black & White

Post autor: Gampi »

Black & White jest super ale jedynka bo dwójka już nie trzyma klimatu ;/. Grałem w B&W1 na windowsie Xp i nie miałem żadnych problemów z teksturami ani czymkolwiek innym, może wina leży po stronie jakichś starych sterowników albo czegoś takiego.
Nynek
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 19:14
Numer GG: 0

Re: Black & White

Post autor: Nynek »

Grałem w 1 i 2 i ta pierwsza o niebo lepsza od drugiej. Raz zostawiłem mojego tygryska na 5 min samego w wiosce a kiedy wróciłem z 200 typa ocalało 20. Pamiętajcie dbajcie o chowańca!!
ODPOWIEDZ