Warcraft III

cRPG Corner
BochN
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 14 listopada 2005, 10:50
Numer GG: 12017892
Lokalizacja: Zimny dołek zwany Jelenią Górą

Post autor: BochN »

Ano, jak na RTS'a fabuła jest świetna ale mnie bardziej powaliły filmiki, jak dotąd nie widziałem równie dobrych w żadnej grze.
De gustibus non est disputandum, no nie?
Remik
Marynarz
Marynarz
Posty: 239
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 14:37
Lokalizacja: Za( ! )pie

Post autor: Remik »

Ja grałem w Warcrafta kilka razy i stwierdzam że nawet fajna gierka.
Hose15
Bombardier
Bombardier
Posty: 899
Rejestracja: sobota, 20 maja 2006, 10:14
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Hose15 »

ale mnie bardziej powaliły filmiki, jak dotąd nie widziałem równie dobrych w żadnej grze.
Zgadzam sie z toba..Filmiki powalaja..Najbardziej podoba mi sie filmik jak Arthas wchodzi i zabija swego ojca..
A tak w ogóle to Warcraft jest fajny..Jest dużo fajnych misji..tych mniej i bardziej skomplikowanych :) Tylko minusem jest to ze jak bohaterowie gadaja na tych mini-scenkach to geba im sie rusza jak nie mowia..
Czerwona Orientalna Prawica
Renegat
Szczur Lądowy
Posty: 11
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 16:58
Numer GG: 7246010

Re: Warcraft III

Post autor: Renegat »

Wskrześmy ten temat o Warcrafcie III ! Kto z Was gra w Warcrafta poprzez battlenet ? Może by zrobić mini turniej tawerny w WaRa poprzez hamatchi ?
Obrazek
Obrazek
Lorandilas
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: czwartek, 3 lipca 2008, 13:49
Numer GG: 7785668

Re: Warcraft III

Post autor: Lorandilas »

Więc tak:
Moja przygoda z 3 częścią Rzemiosła Wojennego rozpoczęła się od obserwacji gry u sąsiadów :P
Od razu zobaczyłem co się szykuje więc pożyczyłem.Tak grałem,nie oddawałem bo bardzo mi się spodobał.
To popchnęło mnie do kupna Rządów Chaosu oraz Tronu Mrozu bodajże w "Złotej Edycji" (nie wiem czy tak się nazywało to wydanie,ale było w tych dużych pudełkach w jednym komplecie).Niebywale zauroczyło mnie wykonanie kolejnego dzieła Blizzarda.Filmiki 10/10 kto widział ten wie,dodam że w tej ocenie zawierają się też przerywniki z dialogami wypisanymi na miejscu interfejsu).Fabuła 10/10 która popychała mnie do wykonywania kolejnych misji bez wytchnienia,człowiek po prostu chciał się dowiedzieć ciągu dalszego historii.Grafika 9/10.Dźwięk 9/10.
No i jeszcze jeden powód genialności Warcrafta III. Równym mi zapaleńcem stał się mój dobry kolega z klasy.
Po prostu otaczaliśmy tą grę czcią.Więc po przejściu kampanii dodatku jak i podstawki rozpoczęły się wielkie boje na Bnecie.Potrafiliśmy siedzieć do 3 w nocy grając na zmianę potyczki xD Nadeszła wielka wprawa,przyzwoite levele (ja ok 18-19 :P).Niestety musiało nadejść znudzenie ponieważ kona się przedawniły,a nowe już nie dają tyle funu co kiedyś.
(próbowałeś kiedyś grać parę lat w jedną grę ?)

Aktualnie moja gra w W3 jest na etapie kampanii ludzi w RoC na poziomie wysokim.Ale nie wiem czy skończę.
Czekam z utęsknieniem na WarCrafta 4.
Obrazek
kaziu
Mat
Mat
Posty: 403
Rejestracja: niedziela, 19 listopada 2006, 21:36
Numer GG: 7230085
Lokalizacja: Sagan

Re: Warcraft III

Post autor: kaziu »

Gra ktoś w Dotę albo w inne AoS'y(hero defence)? Bo ja testuję Naruto Wars(tak wiem - fanboj jestem) i całkiem przyjemnie się gra.
Renegat
Szczur Lądowy
Posty: 11
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 16:58
Numer GG: 7246010

Re: Warcraft III

Post autor: Renegat »

Ja trochę gram ;) Tiny rules :twisted:
Obrazek
Obrazek
Faelirvin
Szczur Lądowy
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 21 lipca 2008, 20:08
Numer GG: 9067592

Re: Warcraft III

Post autor: Faelirvin »

Taak... Warcraft... Cudowne dziecko Blizzarda. Jak już wspominali moi poprzednicy, fabuła, filmiki, grafika (jak na tamte czasy) - miodzio. Ale czy ktoś wspominał o humorze twórców? W samej kampanii (podstawki i dodatku) jest wiele akcentów humorystycznych, chociaż mnie rozbroiły kwestie mówione przez jednostki, po dłuższym klikaniu na jakąś postać. Normalnie wymiękłem! Klikam sobie na delikwenta, zanoszę się śmiechem, a za plecami kasują mi bazę. Ha! WC3 przyniósł mi tyle radości, że nawet dzisiaj wracam do niego z sentymentu.
Battle Net? Mhm... Niczego sobie przedłużacz frajdy z tytułu.
Adamir
Marynarz
Marynarz
Posty: 329
Rejestracja: wtorek, 18 marca 2008, 19:18

Re: Warcraft III

Post autor: Adamir »

Ale czy ktoś wspominał o humorze twórców? W samej kampanii (podstawki i dodatku) jest wiele akcentów humorystycznych
Zagraj w Fallouta. :smile:
Battle Net? Mhm... Niczego sobie przedłużacz frajdy z tytułu.
IMHO Warcraft 3 to przede wszystkim gra multiplayer. Kampania single, choc bardzo dobra fabularnie po pewnym czasie zaczyna nużyc.
[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]Obrazek[/url]
Faelirvin
Szczur Lądowy
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 21 lipca 2008, 20:08
Numer GG: 9067592

Re: Warcraft III

Post autor: Faelirvin »

Nużyć... hmm. Możliwe. Kiedyś pisałem, że wiele gier jest dla mnie zbyt monotonnych i w końcu odchodzę od nich tuż przed finałem :? WCIII to tytuł, który przeszedłem nie tylko do końca, ale i kilkakrotnie. Chociaż satysfakcja z pokonania komputera jest nieporównywalnie mniejsza od rozwalenia przeciwnika z krwi i kości, który "coś" knuje i to "coś" wymyśli. A najgorsze, że nie wiadomo czym jest to "coś". Zabawa w domysły... mhm...
Allgethon
Szczur Lądowy
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 12 grudnia 2008, 13:45
Numer GG: 0

Warcraft III

Post autor: Allgethon »

Od zawsze byłem fanem Warcrafta III. Przeszedłem klilkanaście razy i jakoś nie mam zamiaru go odstawiać na półkę :!: . Kampania jest kapitalna i tryb ,,własnej gry" również przyciąga! Moim zdaniem Warcraft III jest najlepszy w swoim typie gry, tzn. połączenie strategii i RPG. Jeden minus- nie da się zrobić naprawde dużej armii, jak to w strategiach jest :? .
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Warcraft III

Post autor: Brzoza »

imho Warcraft 2 jest lepszy z powodu grafiki i klimatu gry. Grafiki - teraz wszystkie newfagi i nubki mogłyby się ze mnie śmiać że grafa jest żenująca. Kiedy grafa jest wystarczająca - oddaje klimat, którego brakuje już w Warcrafcie III (to pomału juz staje się sztampowym fantasy, choc jeszcze jest spoko) - czyli klimat bajkowy, ale za razem jakiś straszny i wynaturzony. A jaka grywalność :) !
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Warcraft III

Post autor: BAZYL »

Zgodzę się z przedmówcą - w Warcrafta 2 to czasami jeszcze teraz pogrywam, a jeśli chodzi o trójkę... Jakoś nie przypadła mi ona do gustu - pograłem trochę, ale nie skończyłem. Grafika szału nie robiła, fabuła też, a granie dla samego zabijania wrogich jednostek, to do mnie zupełnie nie pasuje...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Warcraft III

Post autor: Brzoza »

Grafika szału nie robiła
imho zbyt kanciata przez co nie pasuje do świata Warcrafta ( ten sam zarzut mam do WOW'a, który jest już konkretnym gównem)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Adamir
Marynarz
Marynarz
Posty: 329
Rejestracja: wtorek, 18 marca 2008, 19:18

Re: Warcraft III

Post autor: Adamir »

Popieram. W Warcrafta 2 pomimo prostoty chce się grać. Trójka jest lepsza fabularnie, ale nie gra się w nią tak miodnie jak w poprzedniczkę. Narobiliście mi smaku, odpalę sobie W2. :smile:
imho zbyt kanciata przez co nie pasuje do świata Warcrafta ( ten sam zarzut mam do WOW'a, który jest już konkretnym gównem)
Masz rację. Ale niedoskonałości grafiki da się przeboleć, bo WoW wciąga. Bardzo wciąga.

P.S. Warcraft 2 to abandonware?
[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]Obrazek[/url]
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Warcraft III

Post autor: Brzoza »

Ja bym grał żeby sobie chodzić po świecie przedstawionym, ja owgole bym postaci nie expił. Bo ja nie lubie grać żeby pakować, lubie grać żeby poczuć klimat.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Sirion
Marynarz
Marynarz
Posty: 293
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 19:47
Numer GG: 11883875
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warcraft III

Post autor: Sirion »

Według mnie W3 jest jednak lepszy od W2, gdyż mamy jednak 4 strony konfliktu - każda ma swoje plusy i minusy (ale ludzie i tak rządzą 8) ). Wszystko jest idealnie wyważone i żadna rasa nie jest skazana z góry na porażkę. W W2 według mnie były tylko odpowiedniki jednostek po obu stronach....
“Better to fight for something, than live for nothing”

General George S. Patton

Fortis cadere, cedere non potest
ODPOWIEDZ