cRPG Tawerny

cRPG Corner
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: cRPG Tawerny

Post autor: Perzyn »

Czy to oznacza, że mamy kogoś kto zajmie się stroną techniczną? Bo jeśli tak to znając forum znajdzie się od groma scenarzystów/designerów, którzy będą tworzyć pomysły jakich nia dłoby Bioware zrealizować a co dpiero nasz biedny Borg. Ale już widzę tę ostatnią walkę z bossem BAZYLem (literalnie ostatnią bo nie da się go pokonać :P). I te profesje. SPAMbarzyńca, Dysortodziej, Troll, Rycerz z Ordo Moderatorum. Albo umijętności - double posting (podwaja liczbę ataków) albo Oślepiające Posty (biją ortografią tak, że cel wydłubuje sobie oczy!).
Mr.Ofca
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: czwartek, 28 lutego 2008, 18:31
Numer GG: 8533882
Lokalizacja: Szczecin

Re: cRPG Tawerny

Post autor: Mr.Ofca »

Perzyn pisze: Oślepiające Posty (biją ortografią tak, że cel wydłubuje sobie oczy!).
"Fchodzem do pokojó i widzem potfora to go bijem z miecza"
Gra stala by sie zbyt trudna i trzeba by bylo dodac opis "+18, gra zawiera przemoc" :P
dópa
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Re: cRPG Tawerny

Post autor: Kloner »

Mam pomysł. Wcielasz się w członka tajnego stowarzyszenia o nazwie MRK, a twoim zadaniem jest pokonanie wielkiego złego BAZYL'a, założyciela mrocznego zakonu TRPG. W celu jego pokonania musisz walczyć z Szalonymi Duchami i pokonać ich stwórce (MAd Phantom'a :P) i z armią krwiożerczych wiewiórek :)
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Obelix
Bombardier
Bombardier
Posty: 775
Rejestracja: środa, 7 czerwca 2006, 15:18
Numer GG: 6330570
Lokalizacja: Twoja świadomość
Kontakt:

Re: cRPG Tawerny

Post autor: Obelix »

Ja tam jakieś doświadczenie w RPGmakerach mam, ale co najwyżej jako mapmaker/scenarzysta, zresztą nic innego mi nie wychodzi XD
Psychodeliczny Łowca Żelaznych Motyli Z Planety Mars
Nyano
Mat
Mat
Posty: 589
Rejestracja: poniedziałek, 6 lutego 2006, 11:51
Numer GG: 3030068
Lokalizacja: Z ukrycia i cienia

Re: cRPG Tawerny

Post autor: Nyano »

Jeśli chodzi o RPG Makera to akurat Senhor Nyano może się pochwalić całkiem niebanalnymi osiągnięciami. Pod innym pseudonimem został kiedyś nawet wyróżniony przez społeczność bawiącą się tym czymś 'nagrodą'...
Ale błagam! Do jasnej cholery, jak to mówią: "To było dawno i nieprawda". Nie dajmy się zwariować, RPG Maker to totalne gówno.
Samo użycie RPG Makera będzie dla Tawerny większym ośmieszeniem niż historie o różowych pluszowych jaszczurach i inne takie...
Bóg na Krzyżu był tylko kolejną religią, która uczyła że miłość i morderstwo są nierozłącznie związane - że w końcu Bóg zawsze pije krew
ODPOWIEDZ