Morrowind

cRPG Corner
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Qest - literówki, literówkami, ale ortografia obowiązuje...czy moderator udostępni nam kiedyś opcję - edytuj notkę, żeby poprawiać takie błędy???
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Haer'dalis pisze:Qest - literówki, literówkami, ale ortografia obowiązuje...czy moderator udostępni nam kiedyś opcję - edytuj notkę, żeby poprawiać takie błędy???
Moderator nie ma takich uprawnień, a admin jest zły!
Ostatnio zmieniony wtorek, 8 lutego 2005, 13:00 przez BAZYL, łącznie zmieniany 1 raz.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

To, że admin jest zły, wiedzą wszyscy. Co do literówek: Po co komu EDIT, skoro jest podgląd? Poza tym, jak ktoś nje ómie pisadź poprafnjie, to njech weśmie sobje suofnik ort... ord... graf... no, ten z poprafnom polshchyznom :D .

Niestety, na temat Morrowinda sie nie wypowiem, bo nie mam tej gry (A nawet jakbym miał, to mój komputer by jej nie udźwignął. Wiecie: 675MHz, 64 RAM... :mrgreen: ). Zresztą... nie samym kompem człowek zyje, tak jak nie samymi cRPG. Mogą być "papierowe" RPG :wink: .
Dzaba
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 24 lutego 2005, 18:58
Lokalizacja: z Wrocławia

Post autor: Dzaba »

A ja za pomocą "place at pc" ustawiłem 100 viveców i wszystkich zarąbałem z łuku :P (53 lvl po wszystkich odwiedzin w ruinach, sprzedania itemow u zeda (taki mod) i wycwiczenia sobie postaci w shorcie, logu, bluncie, shieldu, heavy, armorer i merchant i speechcraft na 100 i sily i zwinnosci na 100 :P)
- Przy dziku znajdujesz batonika -
Hrolf
Pomywacz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 22 marca 2005, 18:20
Lokalizacja: Daleka Północ
Kontakt:

Post autor: Hrolf »

Rashkel pisze:Morrowind. Łezka mi się kręci w oku kiedy sobie przypomnę te godziny spędzone nad tą grą.
Dokładnie. I to wyjątkowo duża łezka. Niewyobrażalny klimat, wielki świat i modów od groma. Czego chcieć więcej? Początki może trudne, ale jak się skrzydła rozwinie to idzie gładko. Wciaga jak wyjątkowo gęste bagno, zapomnieć o bożym świecie można. Jedyne co SAM moge grze zarzucić to ten przez niektórych uwielbiany, przez niektórych zbesztany system rozwoju postaci (zdecydowanie wolę ten z DnD) i to, że klimat, mimo, że jak wspomniałem jest przytłaczjący, nie sięga do pięt temu z IWD.
A więc grajcie ludziska, grajcie i niech Wam na zdrowie wyjdzie :D.
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

heh jak tak przeczytalem jakams notke o modach to przypomina mi sie moja wieeeeeeeelgachna willa ktora zyskalem dzieki internetowi. Ile ja tam skarbow mialem :) heh..
Hrolf
Pomywacz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek, 22 marca 2005, 18:20
Lokalizacja: Daleka Północ
Kontakt:

Post autor: Hrolf »

Można i tak, chociaż osobiście wolę coś mniejszego. Był taki mod "A good place to stay" bodajże, dodawał jaskinię mieszkalną w Balmorze. Nie za duża, nie za mała, a w sam raz :).
Wirus

Post autor: Wirus »

1000 poziom miałem tylko dlatego że są niedociągi np. jeżeli miałem rękawice która dodawała do siły 1% a miałem 100 to uczyłem się w sile i poziomy mi wzrastały
SteeltH
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: wtorek, 16 sierpnia 2005, 13:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: SteeltH »

Mi sie spodobał sam sposób tworzenia postaci autorzy wreszcie wnieśli co s nowego do rpgków. SAma fabuła była fajna sporo terenu do exploracji i w ogóle świetna gra.Szczerze polecam!!!
BLACK METAL WAR MACHINE!!!
"Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką."
Gość

Post autor: Gość »

Hoho, żeby to było tylko "sporo"! Jeśli ktoś miał okazję zaaplikować sobie dodatki, to terenu do zwiedzania było od cholery. Jak zacząłem w to pykać 2 lata temu, tak robię to do dzisiaj :P.
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

U qmpla (ja nie nie miałem dodatków) grałem wilkołakiem. 8) Co za klimat!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Morrowind jest super! Wielki świat, dużo questów i przedmiotów. Boska gra! Nie mogę się doczekać Oblivion'a.
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Ja nie mogę się doczekać nowego kompa... bo Oblivion mi nie ruszy :P
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Ja dokonałem aktualizacji - kostka ramu 512 + GF6600GT powinien zadziałać, ale znając rozwój komputerów, pójdzie pewnie na najniższych lub średnich detalach :( :( :(.

A z jaką bronią biegaliście w Morrowindzie?? Ja osobiście polecam Młot Stendarra z Trójcy, waży bodajże 1000, ale jaka siła drzemie w tym młocie :!: A czego Wy używaliście?

Ja skończyłem główny wątek z Młotem Stendarra (da się go ukraść z Muzeum Artefaktów z Twierdzy Smutku) i elitarną zbroją strażnika świątynnego z zaklęciami Dłoni Pani (jeden z członków Dłoni błąkał się po Twierdzy Smutku, a ja go zabiłem i zabrałem mu pancerz, bo ładnie świecił 8).
BochN
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 14 listopada 2005, 10:50
Numer GG: 12017892
Lokalizacja: Zimny dołek zwany Jelenią Górą

Post autor: BochN »

Gra jest genialna, szczególnie z dodatkami i paroma porządnymi modami.
A co do sprzętu to zazwyczaj korzystałem z błękitnego znamienia albo daedrycznej dai-katany.
De gustibus non est disputandum, no nie?
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Ja zawsze jakaś broń (jaka była najlepsza pod ręką 8)) i pawęż... W którymś momencie by się dokształcać zacząłem używać też łuku.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Ja gram (grałem) skrytobójcą, a jak on z łuku strzelał :)
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
ODPOWIEDZ