Morrowind

cRPG Corner
wiki-yu
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 14:29
Lokalizacja: Łódzki Widzew SPN
Kontakt:

Post autor: wiki-yu »

hmm do CT jeszcze mi się dostać nie udało (ale to pewnie przez to że nie grałem złodziejem) ale byłem już w Morag Tong ale to jest dużo dziwniejsza organizacja od normalnych gildii,

a łamagami sie fajnie gra pod warunkiem że ty tworzysz postać kumplowi a kumpel tobie (najlepiej w piątek) i potem w poniedziałek (np. w szkole) porównujecie jak daleko doszliście w gł. wątku :D to jest fajna zabawa

a jak lubicie takie walki jak (po save`ie oczywiście) zaatakowanie strażników w jakimś mieście ? mój rekord to siedemnastu strażników zanim mnie zabili :D aha i wtedy byłem wojownik-wojownik ale używałem czasem kuli ognia i leczenia
"gdy na szlaku spotkasz rowerzystę, pomachaj mu on też jest człowiekiem."
podpisano: rowerzysta
Rallat
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 99
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 11:39
Numer GG: 0
Lokalizacja: Wrocław/Rybnik
Kontakt:

Post autor: Rallat »

Myślę, że przy użyciu Magicznego Tłuczka do Mięsa i kilku eliksirów mógłbyś wyrżnąć całe Vivec razem z Ebonheart. 8)
"To była wolność. Utrata całej nadziei była wolnością..."
wiki-yu
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 14:29
Lokalizacja: Łódzki Widzew SPN
Kontakt:

Post autor: wiki-yu »

wiem że bym mógł bo pożyczonym magiem wywaliłem z morrowind całą balmore, ale liczą się tylko postacie stworzone przez gracza więc podaję 17 strażników bo strażnicy oddają a nie tak jak niektóre postacie - zaczynają uciekać :/
"gdy na szlaku spotkasz rowerzystę, pomachaj mu on też jest człowiekiem."
podpisano: rowerzysta
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

no to sprobuj powtorzyc ten wyczyn zlodziejem z krotkimi ostrzami na 100 ;) jak powiesz ze ci sie udalo to dam ci 25 złotych na oryginalnego morka :)
wiki-yu
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 14:29
Lokalizacja: Łódzki Widzew SPN
Kontakt:

Post autor: wiki-yu »

hmm fajnie tyle ze teraz w morka zagram dopiero po piętnastym jak już będę jechał na wersji oryginalnej-własnej :D a i aby walczyć przy pomocy krótkich będę musiał dojść aż do momentu gry w którym ma się już brzytwę oraz opokę :D aby to w pełni wykorzystać :D hehe
no chyba że wcześniej (przed piętnastym) uda mi się dostać do jakiegoś kompa z morrkiem i złodziejem :D to porobię trochę screenów special 4 u
"gdy na szlaku spotkasz rowerzystę, pomachaj mu on też jest człowiekiem."
podpisano: rowerzysta
Tommy Tree
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 7 października 2004, 19:54
Lokalizacja: Gniezno

Morrowind jest w porządku!

Post autor: Tommy Tree »

8) Uważam, iż morrowind jest super. Rozumiecie - wielki świat, doskonały system rozwoju postaci( bardzo realistyczny) dużo questów świetne możliwości rozwoju gry przez fanów - czegóż chcieć więcej? Hmm, może założę Tamriel Lore w trpg?[/code]
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Morrowind - moja najnajnajulubiensza gra
nie przeszlam tego calego (w polowie gry padl mi dysk i sejwy z 40poziomowym bohaterem szlag trafil), nie gralam w dodatki, a i tak palam do tego miloscia prawie tak wielka, jak do chalwy i michalkow ;)

ehh, ostatni raz gralam w kwietniu :(
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
wiki-yu
Marynarz
Marynarz
Posty: 200
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 14:29
Lokalizacja: Łódzki Widzew SPN
Kontakt:

Post autor: wiki-yu »

Morrowind - moja najnajnajulubiensza gra
nie przeszlam tego calego (w polowie gry padl mi dysk i sejwy z 40poziomowym bohaterem szlag trafil), nie gralam w dodatki, a i tak palam do tego miloscia prawie tak wielka, jak do chalwy i michalkow ;)

ehh, ostatni raz gralam w kwietniu :(
_________________
"...a potem wiewiórce odpadla glówka..."
nie wiem czemu ale mam wrażenie że w kod Morrka jest wpisane -> w połowie gry zrób format
miałem taką sytuację dwa razy już z morrkiem i to w dalekich miejscach
... a i zgadzam sie w pełni Michalki i chałwa [mniam mniam]
... biedna wiewiórka, nie rób tego tylko chomikowi
"gdy na szlaku spotkasz rowerzystę, pomachaj mu on też jest człowiekiem."
podpisano: rowerzysta
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

morrrrrrrek :D a ja walczylem z Vivekiem moim krotkim ostrzem :) i musze sie pochwalic ze mu 50 % zycia zjadlem bo potem mu sie skonczyla mana i nie mogl zucac do mnie tą kulą :D dobry jestem co. A moze ktos zrobi lcos niezwyklego w tego morka.?

PS. Nie pisać o wiewiórkach bo mnie kiedyś tak przezywali (wiewióra) :P
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

ahleage pisze:Pamietam jak moim zlodzieje wypowiedzialem wojne Cammona Tong :) poszedlem na plantace Dren i pokonalem przywodce tej gildii i szybko zwialem za pomoca teleportu do balmory zeby mnie jego goryle nie dopadły :) sam nie wierzylem ze mi sie to udalo ... zrobiles kiedys cos takiego??
ja zrobilam ;> wymordowalam wszystkich zeby uwolnic niewolnikow :D (i przy okazji posprzedawac mase stuffu, bo wczesniej sciagnelam sobie z netu handlarza, ktory mial nieskonczona ilosc kaski i guara do wynajecia)
ahleage pisze:morrrrrrrek :D a ja walczylem z Vivekiem moim krotkim ostrzem :) i musze sie pochwalic ze mu 50 % zycia zjadlem bo potem mu sie skonczyla mana i nie mogl zucac do mnie tą kulą :D dobry jestem co. A moze ktos zrobi lcos niezwyklego w tego morka.?
hehe, a ja ubilam drania :D ale nic wartosciowego nie mial przy sobie ;(
pozniej musialam jednak wczytac starego sejwa, bo mi napisalo, ze gry nie skoncze...
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

No to jedziemy dalej. :) Kiedyś na poczatku gry szedlem do pewnego miasta nie pamietam jakeigo i jak to sie mi czesto zdarza zabladzilem :D i przeszedlem ze zniszczonym sztyletem chyba 2/3 mapy w szerz:D ale bylem z siebie dumny... Bez miksturek zycia ani nieczego co mi moglo pomoc tylko łuk ktorym kompletnie nie umialem strzelac ;) i pamietajcie ze to bylo gdzies na moze na 7 poziomie :D
Rashkel
Szczur Lądowy
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek, 13 września 2004, 10:03
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Rashkel »

Morrowind. Łezka mi się kręci w oku kiedy sobie przypomnę te godziny spędzone nad tą grą. Za co jednak go pokochałem.
1.Klimat - gra jest pod tym względem świetna; grają pod wieczór w pokoju, w którym panowala cisza, doslownie czułem, jakbym byl częścią tego świata (odgłosy przyrody, burze piaskowe, i te niezapomniane piesze wyprawy w góry - gdyby nie fakt, że niedawno mialem formatowany dysk i jednocześnie mam duzo nauki chętnie wróciłbym do tego świata); prócz tego muzyka, po prostu świetna i nastrojowa (często lubiłem najpierw poczekać i wysłuchać głównego utworu przed rozpoczęciem gry)
2. Questy - możliwość przyłączania śię do różnych gildii, wspinanie się po kolejnych szczeblach kariery itp. Skrótowo mówiąc, gracz mógł totalnie olać główny quest i zająć się wykonywaniem pobocznych
3. Świat - bardzo ciekawy i bogaty w szczegóły takie jak: historia, religie, polityka. Trochę ponury, ale za to go pokochałem.
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Falka pisze: hehe, a ja ubilam drania :D ale nic wartosciowego nie mial przy sobie ;(pozniej musialam jednak wczytac starego sejwa, bo mi napisalo, ze gry nie skoncze...
hehe a ja wlasnie w ten sposob zamierzam przejsc ta gre (tak poprzez zabicie Viveka :twisted: ) - nie chce mi sie wypelniac wszystkich questow po kolei.
Jedyne co mi zostalo to przestac byc wampirem (wszystko byloby w tym doskonale gdyby nie to ze nikt ze mna gadac nie chce - nawet w dzien moge chodzic i nic mi sie nie dzieje...tak gram przepakiem: breton mag ze zniszczeniem/dlugim ostrzem/ciezkim pancerzem na maxa i sprzetem takim ze glowa mala - 0 cheatow :D) zabic Viveka i isc zamienic ten krasnoludzki aretfakt ktory ma przy sobie na rekawice, ktora pozwala uzywac dwie kluczowe bronie...a potem dobic Dagoth Ura :twisted:
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

to wytęp może całą ludzkośc tey? :> to by bylo niezle... i jak ci sie to uda to podaj linka na save.. Chętnie pochodze po takiej "wyspie widmo" :)))))
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Biorą pod uwagę, że mam Błękitne znamię, 100 siły itd itp to wybicie całej wyspy nie jest takie nierealne, tylko że pancerz i broń po jakimś czasie szlag trafi a kowalem zbyt dobrym nie jestem :P
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

to ja bym mogla spokojnie wybic cala wyspe :D
moja postac, przed padem sejwow, byla na 40 poziomie, sile miala na 100, napakowane na maxa uzycie dlugiego ostrza (a moj mieczyk zadawal dodatkowe obrazenia od ognia, bom go sobie zaczarowala), a kowalstwo tez prawie na maxa mialam... i pomyslec, ze zaczelam jako elfka z lukiem ;)

a co do Viveka, nie wiem jak tam pod koniec gry jest, bo ja tylko polowe przeszlam i wtedy to go nie mozna bylo ubic. jakby ktos sie pytal, jakim cudem w polowie gry (albo wczesniej) mialam taka postac, to odpowiedz bedzie prosta - pieniazki :) lazilam po ruinach, sprzedawalam lupy wspomnianemu w ktoryms moim poprzednim poscie handlarzowi, a potem szlam sie szkolic za pieniadze :D raz na jakis czas po kilku szkoleniach dostawalam nowy poziom :D raz mi sie udalo podskoczyc o 4 poziomy za jednym zamachem (tzn. do czasu az mnie jakas tam postac nie chciala dalej szkolic)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Qest
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 9 listopada 2004, 14:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

The Elder Scrolls III Morrowind najlepszt rpg

Post autor: Qest »

The Elder Scrolls III Morrowind jest ciekawom grom jednak za malo potworów ale za to ile mozliwosci w twprzeniu Klas
ODPOWIEDZ