Sacred (dodatki również)

cRPG Corner
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Sacred (dodatki również)

Post autor: kajtek Raulin »

Czy graliście kiedyś w Sacred?
Bo ja zaczełem i gra bardzo mnie wciągnęła.Grafika przyjemna dla oka,fabuła dość interesująca i duża ilość przedmiotów,potworów.
Wiem że jest to H&S ale z elementami fantasy.(patrz opis forum o cRPG)

Co do rozwoju bohatera(co jest w grach tego typu ważne)to dużo różnorodnych umiejętności i sztuk walki.

Co wy sądzicie o tej grze?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 30 lipca 2007, 19:38 przez kajtek Raulin, łącznie zmieniany 1 raz.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Sacred (dodadki również)

Post autor: Ravandil »

Grałem w Sacred. I z przykrością muszę stwierdzić, że się na nim zawiodłem. Strasznie dużo wali i nieco dziwna mechanika, nie mówiąc o wkurzających niedoróbkach (patrz: "cRPG, o którym chcę jak najszybciej zapomnieć"). A najgorsze, że demo zapowiadało grę nieźle, ale pełna wersja była mozolną siekaniną. Jak dla mnie już Diablo miało więcej uroku. Nie jestem zajadłym wrogiem hack'n'slashy, ale Sacred mnie po prostu odrzucił. Tyle o nim sądze.
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: Sacred (dodadki również)

Post autor: Elfin »

Ja tez gralem. Mialem ta przyjemnosc grac mrocznym elfem... Gre uwazam za ciekawa z duza iloscia zagadek... Ogolnie bardzo podoba mi sie fabula i rozwoj postaci...
Nwo HadeS
Majtek
Majtek
Posty: 113
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 17:54
Numer GG: 1349086
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sacred (dodadki również)

Post autor: Nwo HadeS »

Gra całkiem ciekawa, dobra gdy znudzi Cię Diablo II a nie masz ochoty na nic "ambitniejszego". Jak dla mnie pozytyw.
BochN
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 14 listopada 2005, 10:50
Numer GG: 12017892
Lokalizacja: Zimny dołek zwany Jelenią Górą

Re: Sacred (dodadki również)

Post autor: BochN »

B. dobra gra, mi podobała się bardziej niż Diablo 2, sam nie wiem, diabełek odrzucił mnie gdzieś w 3 akcie a Sacreda przeszedłem wszystkimi postaciami i jakoś nigdy mi się nie nudził.
De gustibus non est disputandum, no nie?
Max Smirnov
Marynarz
Marynarz
Posty: 201
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 11:40
Numer GG: 0
Lokalizacja: Domek bez Klamek
Kontakt:

Re: Sacred (dodadki również)

Post autor: Max Smirnov »

Najbardziej podobaly mi sie tam postacie. Grafa tez niczego sobie. Przyjemnie sie w to gralo i moim zdaniem gra miala wielki potencjal, ale... ale. Jakos zabraklo troche 'tego czegos', jakiejs iskry ktora z ladnej mlocki zrobilaby gre genialna.

PS. Pisze sie 'dodatki'.... ;)
Ant
Kok
Kok
Posty: 1228
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 21:54
Numer GG: 8228852
Lokalizacja: Dziki kraj pod Rosją

Re: Sacred (dodadki również)

Post autor: Ant »

Najlepsze było to, że w dodatkach można było grać krasnoludem. Ostatnim jaki żyje, ale jak się okazało każdy kupiec miał dla niego sprzęt;)

Gra jest dobra, ale nie na dłuższe granie
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Sacred (dodadki również)

Post autor: Azrael »

A uważacie, że opłaca się ją kupić za 15 zł.? (znaczy Sacred 1 [jest dwójka?] + plus :P)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Sacred (dodadki również)

Post autor: Pita »

Azrael666 pisze:A uważacie, że opłaca się ją kupić za 15 zł.? (znaczy Sacred 1 [jest dwójka?] + plus :P)
Dwójka jest w produkcji na PC i Xboxa 360.
Har Har Har
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: Sacred (dodadki również)

Post autor: Elfin »

Czy sie oplaca?? Hehe... Jak nie kupic to sciagnac z neta... Typowe propagowanie piractwa :D ... Oplaca sie kupic gdy gra jest sensowna... A Sacred do takich sie zalicza
Zamroczony mrrrok
Majtek
Majtek
Posty: 116
Rejestracja: środa, 28 marca 2007, 15:21
Numer GG: 7260540
Lokalizacja: Zza zadupia

Re: Sacred (dodadki również)

Post autor: Zamroczony mrrrok »

O wilku mowa - mój kumpel właśnie kupił Sacreda + a że mu kompa zabrali to mi zapodał.
Grałem trochę i gra mi sie spodobała a najbardziej spodobało mi sie że jest w 2D <jupii> :)
Gram serafią - ciekawa postać tak jakby paladyn tylko kobitka ;)
Obrazek
Obrazek
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: Sacred (dodadki również)

Post autor: kajtek Raulin »

Serafia to żeński potomek anioła...:wink:

Grałem w Sacred i stwierdzam iż gra jest przeciętna.Taka średnia.Grafika nawet dobra lecz nie ma co sacred porównywać do Diablo! Diablo miał swój swoisty klimacik a Sacred? Brak (jak ktoś to zauważył wyżej)tego czegość...
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: Sacred (dodatki również)

Post autor: Elfin »

Jak juz zrzedzimy o niedociagnieciach w Sacredzie, to ja mam jedno ale porzadne... Nie mozna zaliczyc tego do niedociagniec, tylko do zamiarow tworcow, ktore mi niezbyt przypadly do gustu....
:arrow: Zdarzaja sie bugi, ktore okropnie denerwuja gracza... Oczywiscie wiem, ze sa to uroki wiekszosci starszych Erpegow, wiec nie zjezdzam zbytnio....
:arrow: Gra stworzona do typowej rebanki.... Siekac, siekac, level zdobywac, siekac i tak w kolko.... Dobre do wyzycia sie przed komputerkiem :P .... W kazdym razie zabiera to sporo klimatu...
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Sacred (dodatki również)

Post autor: Pita »

Hmmm przyznam szczerze, ze z tytułem nie obcowałem zbyt długo. Dużo bardziej ciekawi mnie druga część, którą już oficjalnie zapowiedziano na Xboxa 360 i PC. Dobrych H&S nigdy dość, a ja mam cichą nadzieje, że posiadacze obu platform będą mogli pograć razem.
Har Har Har
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Sacred (dodatki również)

Post autor: Sihamaah »

Zależy od tego, czy ktoś lubi hack&slash'e. Mnie osobiście gra dość szybko znudziła, podobnie Diablo II. Ale diabełek ma takie zalety, że ma dużo lepszy klimat, mniejsze wymagania :wink: no i lepsze sterowanie - w Sacred było jakoś trudniej trafić w przeciwnika. I postacie - niby dosyć ciekawe, oryginalne, ale na dłuższą metę te w Diablo2 były znacznie lepsze.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Sacred (dodatki również)

Post autor: Solarius Scorch »

Postacie sympatyczne, moce ciekawe. Popykałem troszkę, ale raczej do gry nie wrócę... Czegoś faktycznie zabrakło. Zwyczajnie nuży.
Sebatos
Szczur Lądowy
Posty: 16
Rejestracja: czwartek, 7 czerwca 2007, 17:30
Numer GG: 3085211
Lokalizacja: Z nie twój interes!

Re: Sacred (dodatki również)

Post autor: Sebatos »

Ja tam jakos przeszlem i mnie nie znudzilo. A porownywanie sacreda do diablo... no coz diablo to diablo jeszcze nasze wnuki bedą porównywac do niego hack&slash'e
Don't worry, don't cry, take a grass and fly!
ODPOWIEDZ