Baldurs Gate Wrota Baldura

cRPG Corner
delur
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: wtorek, 14 czerwca 2005, 17:46

Post autor: delur »

A ja nie moge rozwalić Sarevoka Tazoka i tego trzeciego pomocy.
Obrazek
Obrazek
Delur słucha:
Obrazek
Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Delur - wykorzystaj niska ai baldurka - wez ukryj sie zlodziejem z lukiem i podchodz tak, zeby tylko jeden Cie widzial -> strzelasz do niego i uciekasz , a on Cie goni :) To samo zrob ze szkieletami i innym syfem co tam stoi :P Ja tak przeszedlem ta walke na ntotsc, bo byla wyjatkowo trudna (nawet kagain kp -11 nie dawal zbytnio rady ze wszystkimi)

To dziala chyba we wszystkicg grach na infinity.
Joneleth
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: sobota, 5 listopada 2005, 20:52
Kontakt:

Post autor: Joneleth »

Ewentualnie możesz przyzwać kupę mięsa armatniego i całą armie wypuścić na Sarcia, powinien zginąć dość szybko.

Inna sprawa, czy to honorowe jest... IMO - nie. 8)
Dyplomata klanu Children of Bhaal

Zapraszamy!
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Był taki czar - nienaruszalna strefa otiluka - rzucasz go na tego, kogo atakuje Seravok i sam resztą drużyny bezkarnie ciurlasz chama ;)
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Weźcie, to jest niehonorowe. Wszyscy piszą jak oszukać głupie AI. Wyjdźcie na chama i zabijcie Sarevoka jak prawdziwi mężczyźni.
Villemo
Bombardier
Bombardier
Posty: 622
Rejestracja: wtorek, 4 października 2005, 15:21

Post autor: Villemo »

BLACKSouL pisze:Weźcie, to jest niehonorowe. Wszyscy piszą jak oszukać głupie AI. Wyjdźcie na chama i zabijcie Sarevoka jak prawdziwi mężczyźni.
Ja zabiłam Sarevoka bez problemu jak prawdziw...a kobieta! :wink:
Fie fye foe fum,
I smell the blood of the asylum.
PrQ
Marynarz
Marynarz
Posty: 381
Rejestracja: czwartek, 18 sierpnia 2005, 15:41
Lokalizacja: Z miasta w którym "Gotyk (jest) na dotyk"

Post autor: PrQ »

A ja (niestety) użyłem cheatów i Sarewoka z 9 Drizztów zajechało(zabiło :D )...ale za drugim razem udało się bez szwanku(Rachu,ciachu i do piachu :roll: )...
Prosiak (PrQ)
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Jesli sa klopoty z Seravokiem to proponuje taktyke moje kolegi - mianowicie aby pokonac zakutego czarna zbroja brata, uzyl kilka zwojow i czarow na przyzwanie slabszych pomocniczych kreatur... Tak okolo 50 dodatkowych jednostek sie pojawilo na czas dzialania czaru.. A chyba nie musze mowic co sie dzieje ze jedna jednostka, w ktora celuje 50 malych kusz/mieczy/czy innego rodzaju broni prawda? :twisted:
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
Belath_Nunescu
Marynarz
Marynarz
Posty: 385
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 11:21
Lokalizacja: Tam, gdzie słońce świeci inaczej
Kontakt:

Post autor: Belath_Nunescu »

Ja tam nie miałem problemu z Sarevokiem...(tak czy siak w 2 też był) :P W jednyke nie grałem. sam niewiem dlaczego...Ale od Baldura II to poprostu nie można się oderwać...ja nie mogłem przestać w to grać...Raz za razem przechodziłem, a i teraz co jakiś czas wracam do starego dobrego BG...Ech...
Thaevis
Marynarz
Marynarz
Posty: 302
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 09:31
Lokalizacja: Chorzów City Crew
Kontakt:

Post autor: Thaevis »

Ja przeszedłem Baldura własnie w ten sposób: podszedłem ostrożnie tak żeby Tylko Saverok wyrwał się na mnie i bezlitośnie zaciukałem go wszystkimi :)
"Jeśli słowa wypowiada się z należytą pasją, a bogowie akurat się nudzą, bywa, że cały wszechświat przeformatowuje się wokół owych słów. Słowa zawsze miały moc odmieniania świata."
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

Szkoda, że seria upadła. Zostały po niej jedynie prostackie action-erpegowate BG: Dark Alliance na konsole....
Szkoda ta gra zasługiwała na coś więcej. Choć coraz więcej mówi się o tym, że odrodzi się jako pełnokrwisty RPG na PS3. Oby.
Har Har Har
Thaevis
Marynarz
Marynarz
Posty: 302
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 09:31
Lokalizacja: Chorzów City Crew
Kontakt:

Post autor: Thaevis »

A ja mam nadziej że Baldur's Gate odrodzi się na PC na polu swojej chwały a nie na konsolach gdzie spotkała go porażka :)
"Jeśli słowa wypowiada się z należytą pasją, a bogowie akurat się nudzą, bywa, że cały wszechświat przeformatowuje się wokół owych słów. Słowa zawsze miały moc odmieniania świata."
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

W sumie nie tyle porażka co całkowita zmiana typu gry. Bo jako slasher BG: Dark Aliance jest doskonałe, jako rpg tragiczne. A przypuszczalnie odrodzi się prędzej na PS3 bo tam przyniesie kilkukrotnie wyższe zyski... Cóż - life is brutal.
Har Har Har
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Seria Wrót krwawego boga się już raczej nie odrodzi.. Z tego względu, iż przecież miała już ona swój koniec w dodatku do drugiej części! Zatem osobiście uważam iż by był to nie trafiony pomysł... Natomiast inna gra w realiach Zapomnianych Krain była by całkiem miła. Tak typu Neverwinter Nights :)
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

niby mogli by zrobic gre, ktora pokazuje historie z bg1+2, ale z perspektywy innej osoby (np. jakiegos ZLEGO!). moglo by byc fajne, ale sam niewiem...

mogl by wyjsc z tego hit, a moze byc kaszanka...
Thaevis
Marynarz
Marynarz
Posty: 302
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 09:31
Lokalizacja: Chorzów City Crew
Kontakt:

Post autor: Thaevis »

Lary to byłby niewypał bo jak zakończyć historię tego złego ?? Co najwyżej mógłby wylądować pod mieczem jednego z bohaterów z BG :)
To już prędzej mogliby wydać RPG który opowiada o tych czasach kiedy bogowie chodzili po ziemi :) czyli przed wydarzeniami z BG1
"Jeśli słowa wypowiada się z należytą pasją, a bogowie akurat się nudzą, bywa, że cały wszechświat przeformatowuje się wokół owych słów. Słowa zawsze miały moc odmieniania świata."
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

no to moglo by byc niezle, gracz byl by kimstam kto zabil baldurana, to by bylo niezle musze powiedziec...
ODPOWIEDZ