Jade Empire

cRPG Corner
Jack_Jack
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 2 marca 2007, 18:50

Post autor: Jack_Jack »

Raven pisze:Jak dla mnie jest action-rpg. Qesty są banalne, wstylu przynieś wynieś pozamiataj. Chociaż walki wyglądają wspaniale i ogólnie fajny pomysł. Grałem na Xpudełku czekam na wersję PC.
Wersja PC jest juz od 8 marca dostepna w sklepach po polsku ;)
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Przeszedłem już, pewnie przejde jeszcze drugi raz. Recenzja powoli powstaje i jeśli nie zadowoli BAZYLa to ją tu niedługo wrzuce.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Pita pisze:a d*pa bo zmiany jak sie po okazalo sa sladowe
To jest szczególnie ciekawe, bo jak napisano na pudełku grafika wersji PC "została stworzona od podstaw", a o zmianach w grafice najwięcej się mówiło. Bo zmian z rozgrywce się nie spodziewałem. Tak samo było z KOTOR-em, dużo się mówiło ileż to się zmieni, a tak naprawdę dostaliśmy nieco poprawioną grafikę i dostosowany (w miarę) do PC-ta interfejs. Ale jeśli gra dobra, to jestem w stanie to wybaczyć :)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Perzyn pisze:Przeszedłem już, pewnie przejde jeszcze drugi raz.
Ta gra na wejście ma u mnie już duży minus. Mianowicie czas rozgrywki, no chyba że grałeś 24/dobę, w co wątpię. Ech, gdzie te czasy, kiedy jedną grę można było męczyć przez pół roku?...
...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Heimdall pisze:
Perzyn pisze:Przeszedłem już, pewnie przejde jeszcze drugi raz.
Ta gra na wejście ma u mnie już duży minus. Mianowicie czas rozgrywki, no chyba że grałeś 24/dobę, w co wątpię. Ech, gdzie te czasy, kiedy jedną grę można było męczyć przez pół roku?...
Sam nie wiem;] Nawet Fallout 2 zajął mi ok. 2 tygodni... grając po 4-5h dziennie;) Ale faktycznie, jeśli Perzyn grał od wtorku, to zakładając, że grał po 3-4h dziennie daje nieco ponad 20h grania. Nawet nie tak źle, jak na dzisiejsze czasy. Niech sam skoryguje, ile mu to zajęło :P Ale coś jest nie tak, jeśli chodzi o czas rozgrywki, szczególnie, że mija się to z deklaracjami twórców. Pamiętam, jak BioWare obiecywało w KOTORze około 40 godzin, a ja, przeciągając jak się da (oczywiście w granicach przyzwoitości, czyli nie łażąc bez sensu) dobiłem do około 25 godzin. Coś jest nie tak, ale i tak to nie przebije Call of Duty, 4,5h za drugim podejściem :)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Powiedziałbym, że przejście zajęło mi około 25h +/- 5 godzin. Jest to niewątpliwie krótki czas, ale tą gre trzeba przejść minimum 2 razy (jako dobry i jako zły) no i jest jeszcze tryb Jade Master dla hardkorowców - gra się od początku postacią, która już raz przeszła, ale przeciwnicy dostają nagle podpak. Czyli z gry można nawet ze 60 godzin wyciągnąć.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Ravandil pisze:Sam nie wiem;] Nawet Fallout 2 zajął mi ok. 2 tygodni... grając po 4-5h dziennie;)
No wiesz, z tym pół roku to trochę przesadziłem. Tyle (jak nie więcej) to się dało chyba tylko z Heroesów wyciągnąć :) .
Perzyn pisze:Czyli z gry można nawet ze 60 godzin wyciągnąć.
No, czyli w sumie nie jest tak źle (jak na dzisiejsze czasy oczywiście).
...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Heimdall pisze:
Perzyn pisze:t;]Czyli z gry można nawet ze 60 godzin wyciągnąć.
No, czyli w sumie nie jest tak źle (jak na dzisiejsze czasy oczywiście).
Jeśli faktycznie byłoby to 60h to jak na dzisiejsze standardy to super. W tym czasie przy odrobinie wprawy KOTORa 2, nie gnając nawet jak szalony, można 3 razy przejść:) Ale faktem jest, że ostatnio te gry coś krótkie są... Ale cRPG ratują poziom :) Przynajmniej rzadko kiedy schodzą poniżej 10 godzin (co uważam za kpinę)... Szkoda, że mam za słabego kompa, bo przez to wszystko nabrałem ochoty na JE :)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Ravandil pisze:Szkoda, że mam za słabego kompa, bo przez to wszystko nabrałem ochoty na JE
Hm, no to ja muszę zapytać czy JE pójdzie mi na takim kompie, bo tez bym sobie chętnie pograł, a przeciez nie wyrzucę kasy w błoto.

procek Athlon 3000+
karta graf. GeForce 7300GS (128 MB)
512 RAM
...
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Pójdzie i powinno chodzić jak złoto. Na Athlonie 2000+, GF 5200 i gb ramu łazi całkiem znośnie, 512 ram to minimum więc nie bedzie źle u ciebie. Jedyny problem jaki zanotowałem na moim sprzęcie to przenikanie się tekstur na głównym bohaterze ale nikt inny o tym nie mówił ergo to zapewne przez moją krte.
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Przepraszam za post pod postem ale minęło nieco czasu od poprzedniego, a także zależy mi na oznaczeniu tematu jako posiadającego nowe posty.

Zapowiedziana przeze mnie recenzja powstała i przeszła przez BAZYLe sito. Znaleźć ją można pod adresem: http://tawerna.rpg.pl/artykul.php?id_artykul=148
Jack_Jack
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 2 marca 2007, 18:50

Post autor: Jack_Jack »

Swietna recka, Perzyn dobra robota, milo sie czytalo, az zacheca do kupna :D
Master of Pupets
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 18:26

Post autor: Master of Pupets »

Mam takie pytanie czy ktos zdobyl w grze styl zmiji?? Ja gram po raz drugi (za pierwszym razem skonczylem gre wscieklym mingiem w ok 14h :) :D ) Wracajac do stylu wydaje mi sie ze zdobyl te j****ne doktryny ale wciaz go nie mam :evil: :evil: :evil: .. Koncze 3 rozdzial(wlasciwie to juz skonczylem) na arenie byle, przeszukalem pokoj, tego weza. Jeden byl przy Gao,a ostatni po za zabojcach lotosu. I wyglada tak jakbym nie zdobyl tej doktryny z areny, ale ja ja zabralem. Help
Jack_Jack
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 2 marca 2007, 18:50

Post autor: Jack_Jack »

W internecie mozna znalezc wiele ciekawych filmikow i ujec z gierki ;)
No coz gierka na tyle wciaga, ze ludzie robia wlasne clipy :P
http://www.youtube.com/watch?v=3L0wz-_uO_c
ODPOWIEDZ