Icewind Dale

cRPG Corner
eRyahXa0S/Darth Wojtex
Marynarz
Marynarz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 21 sierpnia 2004, 18:44
Lokalizacja: Negative Material Plane, Fortress of Regrets (Bytom)
Kontakt:

Post autor: eRyahXa0S/Darth Wojtex »

Ja moge byc hersztem i dopakuje sobie te zastraszanie, blefowanie, itp. Paladyna raczej nie dolacze, bo paladyni nie przyjmuja kasy ;/.. zaklinacz? Czyli czarownik? Raczej bez sensu, bo i tak w zbori nie rzuce czaru.
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Przy poswieceniu 1-2 atutow w kolczudze kara wynosi 5%. No ale to zalezy od Ciebie.
trittion
Pomywacz
Posty: 51
Rejestracja: poniedziałek, 14 listopada 2005, 13:10
Lokalizacja: Mrocznej Puszczy

Post autor: trittion »

Ojoj,
Icewind Dale = gdzieś jest coś czego potrzebujemy -> droge tarasują wrogowie -> rzeźnia ->boss = pogadanka -> rzeźnia part II -> hurra! mamy przdmiot -> doświadczenie -> ojej potrzeba kolejnego przedmiotu .... itd.

A gdy jeszcze dodać, brak interakcji pomiędzy członkami drużyny, oraz straszliwą liniowość gry, to cóż więcej można dodać ... może II jest lepsza :twisted:
delur
Marynarz
Marynarz
Posty: 288
Rejestracja: wtorek, 14 czerwca 2005, 17:46

Post autor: delur »

No masz racje..Icewind Dale = siekanka
Obrazek
Obrazek
Delur słucha:
Obrazek
Obrazek
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

i co z tego? d2 to tez siekanka, q 1-4 tez siekanka, doom 1-3 siekanka, itp. (wiem, wiem, quake i doom niemozna porownac, ale... czy mnie to obchodzi?) mi sie podoba i jest swietnie, ja z tym moge zyc. w bg2 mnie troche wnerwialo, ze siekanka byla rzadko... a jak juz to bylo kilku leszczy ktorych rozwalalem 1-2 uderzeniami i super-boss (smok :D) i nad tym siedzialem z 15-30 minut... a w bg 1 mialem na koncu 6-7 lvl a w icewind dale 2 jeszcze pierwszego rozdzialu nieskonczylem i mam lvl 6 wszystkimi postaciami (poza palem, ale to asamir i ma dopasowanie levelu +1)

a wiecie co, grajcie w co chcecie :D
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Ja miałem orka barbarzyńcę z 40 siły i wielkim toporem. Za każdym razem leciało tyle obrażeń (z krytycznych jeszcze więcej), że przeciwnik rozpadał na kawałki.
SteeltH
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: wtorek, 16 sierpnia 2005, 13:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: SteeltH »

Co z tego że siekanka.. Gadać sie da zadania są, Fabuła jest ja bym sie zanudziół gdyby całosc gry szłą na rozmowe trzeba zabijac jak niechcecie to są teletubisie tetris..;p
BLACK METAL WAR MACHINE!!!
"Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką."
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Dobra siekanka musi być. Szczególnie jak kierujesz orkiem barbarzyńcą, krasnoludem wojownikiem, paladynem człowiekiem, magiem elfem, złodziejem niziołkiem i kapłanem elfem. Każda z tych postaci była tak przepakowana, że pod koniec gry odechciało mi się grać (siekanka mi się znudziła).
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

to czemu ich tak pakowales? bylo zostawic sobie jakiegos debila, ktory nic nieumie i chronic go przed smiercia (kumpel tak robi jak mu sie jakas gra nudzi :D)
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Ech no wiesz... U mnie na osiedlu jak wychodzi jakiś nowy cRPG, to wszyscy zaczynają w niego grać, a później porównujemy swoje postacie. Takie małe zawody :lol:. Ja przegrałem, byłem na drugim miejscu. Kolega miał orka z chyba 50-60 siły co najmniej :lol:.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

o lol O.o ciekawe jak tyle uzbierał?
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Z przedmiotów, co 4lvl pakował w siłę, bardzo prosto zebrać taką liczbę. Naprawdę. Ja miałem zaledwie 40 siły koło. Nie pamiętam dokładnie ile.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

no tak ale jaki miał poziom? bo z pakowania co 4 lvl to max 5 punktów do 20 poziomu bo taki jest limit
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Miał 20 ja też miałem.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

A kim ty grałeś wtedy? Bo chyba tego niepowiedziałeś.
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Orkiem barbarzyńcą. Miałem także krasnoluda wojownika, człowieka paladyna, niziołka łotrzyka, chyba elfkę kapłankę i elfkę czarodzieja albo zaklinacza.
Firekage
Pomywacz
Posty: 50
Rejestracja: środa, 18 stycznia 2006, 08:24

Post autor: Firekage »

Elo.
Ok...ok....podajcie jak kots wie jak zrobic dream team..bo nie udalo mi sie skonczyc jedynki...i zaraz zaczynam od nowa......jakie czary,jakie typy itd..ogolnie kogo stworzyc....
Pozdrol
...............Tonight I hear you whisper
Deep inside within my head
Tonight I see familiar faces
Voices of the dead calling me...............
ODPOWIEDZ