Final Fantasy

cRPG Corner
Firekage
Pomywacz
Posty: 50
Rejestracja: środa, 18 stycznia 2006, 08:24

Post autor: Firekage »

Elo.
W sumie jest mi to obojetne....zawsze jednak istnieje szansa ze a nuz siew im uda....
Pozdro.
...............Tonight I hear you whisper
Deep inside within my head
Tonight I see familiar faces
Voices of the dead calling me...............
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

HA!!!!!!!!!!! Klękajcie marne byty!!! Final Fantasy XII jako 6 gra w historii w Famistu otrzymał perfekcyjną ocenę - 40\40! To już druga gra tego teamu (po Vagrant Story) z taką oceną! AVE PS2! AVE team Vagrant!
Har Har Har
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

FFXII to ja pewnie jeszcze dlugo nie zobacze ^^ Gra pewnie fajna, ale co z tego jak se nie pogram :/
Rodic
Mat
Mat
Posty: 452
Rejestracja: piątek, 23 grudnia 2005, 17:08
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: Rodic »

Nigdy w tą grę nie grałem, ale domyślam się że jest spoko, koledzy mi ją polecają, ale jeszcze nie grałem...
Obrazek
Forum w pełni o komputerach...
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

W ogóle top cała seria Finalów jest jedną z najlepszych sag jakie kiegykolwiek wyszły. Osobiście miałem przyjemność zagrać jedynie w VIII ale to jedna z najbardziej pociśniętych gier w jakie grałem.
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

Teraz to znów musze zdobyć PS2! Naprawdę gra pokaże klasę! tERAZ TYLKO CZEKAć NA ANGLOJęZYCZNą PREMIERę. Będzie świetnie. Postaram się zrobić zapowiedź do Tawerny :twisted: .[/url]
Har Har Har
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Ja jeszcze nie grałem w ani jedną z części, jednak chętnie odrobię braki ^^ Właściwie to wolę takie RPG - w których walka podzielona jest na tury...
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

Wybierz uważnie! Bo są i części po których się zniechęcisz. A walczyć można w dwojaki sposób - albo turowy, albo tak zwane ATB (od FF7 występuje) połączenie tur i real timea. Najlepsze, że samemu się wybiera ^^
Har Har Har
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

Z ciekawostek: Final Fantasy I & II są dostępne już na telefony komórkowe, FF XII sprzedaje sie jak szalone, a Square-enix wypusciło ostatnio kolekcjonerską edycje FF X + FFX-2
Har Har Har
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

Square-enix pokazało na E3 Final Fantasy XIII
Har Har Har
Destynka
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: niedziela, 14 maja 2006, 12:13
Numer GG: 1672556
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: Destynka »

A w FF XI mogli pograć nieliczni. I jeszcze dodatek do tego wydają. Ebu! Ja kce FF. Może być online, ale mnie nie stać na to żeby płacić niewiadomo ile za miech grania :/
Ogólnie seria FF jest genialną serią, która jednak powoli zaczyna zjadać własny ogon. Zauważyliście że na PS3 nie ma zapowiedzi nowych Finali? Tylko remake FF VII, który jest jeszcze niepewny. Mam nadzieje że Square-Enix da sobie spokój z kolejnymi częściami FF i nie będzie szargać dobrego imienia tej serii, która zabrała mi z życia kilkadziesiąt godzin :D
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

SE zapowiedziało Final Fantasy XIII na ps3 WIEC O CO CHODZI?? A seria odświeża się - min. za FF12 wzieła sie ekipa od Vagrant Story. W FFXI pograc możesz za friko na prywatnych serwerach
Har Har Har
Destynka
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: niedziela, 14 maja 2006, 12:13
Numer GG: 1672556
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: Destynka »

Konkretnie chodziło mi o to że nie ma nic nowego. Systemy gry czy umiejętności sa powielane, w sumie nie ma tu najmniejszych innowacji. A tak każdy FF niósł ze sobą coś nowego. Joby, materie, GF czy inne. A tak... to nie bardzo. Pozatym jeśli zapowiedzą jeszcze jakąś gre bazującą na FF7 to ich zastrzele. Szarpią legende. W powodu zapowiedzi Crisis Core powinnam skakać z radości... Ale nie bardzo. Niby będzie Zack i historia sprzed rozpoczęcia fabuły w FF7 ale mnie to nie bardzo rajcuje. Jeśli to będzie taki sami shit jak FF7:Dirge of Cerberus to ja dziękuje.
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Coz, marketing. Tak to juz jest. W Japonii (jakby nie patrzec, glownym rynku, bo sprzedaja tam wiecej gier niz w Eu i Am razem wzietych) wszystko, co ma w nazwie FF (juz nie mowiac o czesci 7) rozchodzi sie jak swieze buleczki. Nic na to nie poradzisz.
Destynka
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: niedziela, 14 maja 2006, 12:13
Numer GG: 1672556
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Post autor: Destynka »

No tak ale robić z legendy komecyjne *ekhm* to jest nie halo :/ To mnie najbardziej martwi. No ale jakbym miała kure znoszącą złote jaja to też bym ją zmuszała żeby znosiła bez końca. Mam tylko nadzieje że to będzie coś naprawde porządnego. Oby oby...
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

FF 7 z komplikacjami - to syf i nic juz tego nie uratuje. FFXIII bedzie od tej samej ekipy wiec ciemno to widze. Ale jak bedą czesto zmieniac teamy to seria znów nabierze wigoru - czego najlepszym przykladem jest Final Fantasy XII ktory byl małą rewoltą jezeli chodzi o serie - począwszy od walk, skonczywszy na fabule. Seria bedzie taka jaka jest dzis - bardzo nierówna. A FFVII zabili dla zysków. Smutne. Ale prawdziwe.
Har Har Har
Arisu
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 22 maja 2006, 23:40

Post autor: Arisu »

Jezeli chodzi o FFXII to tutaj macie linka to mnostwa trailerow z tej gierki, jak dla mnie wygladaja mniam wypasnie, az chce sie chociaz udawac ze sie w nia gra ;) Poki co pozostaje poczekac na premiere w Polsce (mam nadzieje ze bedzie szybko) i potem napasc sklep konsolowy (ewentualnie empik lub allegro ;P) i napawac sie nowym swiatem najcudowniejszej serii swiata :->



http://www.youtube.com/results?search=f ... rch=Search
ODPOWIEDZ