Fable 2

cRPG Corner
RosoX
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 21 listopada 2006, 15:03
Lokalizacja: From X.S.F.Y.G.

Fable 2

Post autor: RosoX »

Z tego co widziałem na zwiastunie gra ciekawo się zapowiada. Co wy o tym sądzicie.

O to zwiastun:

http://www.fileplanet.com/163252/160000 ... igh-Res%5D

A to oficjalna strona:

http://www.fable2.com/

Jeżeli trailer sie nie ładuje można ściagnąć z oficjalnej strony.
Snikt! You call me runt.

Fani komiksów zaprzaszam - http://www.x-men.pl
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Post autor: scorez »

Hmmm... mniam... niceee... sweeeeeeeeeeet... fable 2... ssssmakowity kąsek.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Nie mam czasu na durne klikanie na ich stronach, może ktoś wie jaka jest data premiery?
Obrazek
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Post autor: Pita »

tego nie wiem nikt. Wersja na Xboxa 360 ma się ukazać ponoć w tym roku, zaś wersji an PC jeszcze nawet nie zapowiedziano
Har Har Har
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Fable 2

Post autor: Pita »

Fable 2 będzie można przechodzić w kooperacji :)


http://www.gamespot.com/news/6186622.ht ... op;title;7
Har Har Har
starcu
Majtek
Majtek
Posty: 78
Rejestracja: niedziela, 6 stycznia 2008, 13:04
Numer GG: 323029
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce.

Re: Fable 2

Post autor: starcu »

W CD-Action pisali, że na PC ma się ukazać na jesieni tego roku. :P
Hi I'm Starcu, I like you, I like RPG.

Obrazek <--- RPG we wszelakim słowa znaczeniu.
(NIE JESTEM TERRORYSTĄ!!!)
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Fable 2

Post autor: Pita »

starcu pisze:W CD-Action pisali, że na PC ma się ukazać na jesieni tego roku. :P
Szkoda, że sam Monlyenux słowem nie wspomnial o wersji PC. Jesien to data premeiry. Ale na konsoli :)
Har Har Har
Dioskias
Pomywacz
Posty: 43
Rejestracja: piątek, 21 marca 2008, 22:15
Lokalizacja: Minas Tirith
Kontakt:

Re: Fable 2

Post autor: Dioskias »

Ooooo TAaak...! :twisted: Fable 2 zapowiada się bardzo interesująco!!! :D :D :D :D
....:::Walka człowieka przeciwko władzy, jest walką pamięci przeciw zapomnieniu:::....
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Fable 2

Post autor: Tevery Best »

Już miałem napisać długi i uczony wywód odnośnie tego, na czym gram i dlaczego, ale spojrzałem sobie na temat dyskusji. I wiecie co? Powiem wprost: macie temat "PC vs konsole", więc wypad do niego. Bo to żal patrzeć, jak moderator offtopuje.

Co do Fable 2: niedawno przeszedłem jedynkę. Dobra gra, ale miałka jak piosenki Dody. Wiele mechanizmów rozgrywki jest dobrych, ale wiele też sprawia wrażenie porzuconych na pewnym etapie tworzenia. Peter obiecuje, że tym razem taka sytuacja się nie powtórzy. Cóż, pożyjemy, zobaczymy, ale mam nadzieję, że tym razem dialogi nie będą się ograniczać do "Tak/Nie".
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Fable 2

Post autor: Pita »

Mi się wydaje, że będą - taka konwencja, w końcu to tytułowe Fable a nie powieść fantasy z milionem wątków - takich na rynku gier wideo jest wystarczająco dużo. A dla Fable konkurencją jest praktycznie tylko każda trójwymiarowa Zelda.
Har Har Har
starcu
Majtek
Majtek
Posty: 78
Rejestracja: niedziela, 6 stycznia 2008, 13:04
Numer GG: 323029
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce.

Re: Fable 2

Post autor: starcu »

A jak myślicie będzie Fable 2 na ps3? Ja, że raczej nie bo przecież grę wydaje Microsoft czyli ludzie od Xbox 360. A ja akurat celuję w ps3 jako mój konsolowy środek gry :(
Hi I'm Starcu, I like you, I like RPG.

Obrazek <--- RPG we wszelakim słowa znaczeniu.
(NIE JESTEM TERRORYSTĄ!!!)
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Fable 2

Post autor: Grim »

Ten cały charakter postaci był w ogóle zdziebko głupi :evil: Można było przez całą grę być dobrym i nagle na samym końcu pobawić się w wyżynanie strażników z Gildii i różki rosną błyskawicznie :twisted:
Ale ogólnie gierka zajedwabista :). Wkurzała mnie ogólnie tylko niespójność świata ( te doładowywanie każdej planszy potrafi człowieka dobić i skrajna liniowość. I dlaczego nie możemy zdecydować o płci, ani nawet wyglądzie bohatera? Ale w Fable II ma być ponoć lepiej... Ponoć. Bo kto wie jakie obietnice Peter tym razem złamie ;/.
For Honor & BIG Money!
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Fable 2

Post autor: Pita »

Nie ma szans na Fable 2 na PS3, bowiem no cóż...grę robi wewnętrzne studio MS
Har Har Har
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Fable 2

Post autor: Solarius Scorch »

Pita pisze:Nie ma szans na Fable 2 na PS3, bowiem no cóż...grę robi wewnętrzne studio MS
A to dziwne, w końcu jedynka miała bardzo konsolowy feeling. Ale cóż.

Na marginesie: jedynce daleko było do wybitności; przede wszystkim gra była zbyt prostacka jak na pełne RPG, a znów walka była zbyt mało widowiskowa i rozbudowana jak na grę zabijacko-napadalską. Jak jednak Szelmon potwierdził, spędziłem przy tej grze sporo czasu, więc nie mogła być taka zła...
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Fable 2

Post autor: Pita »

SS umiesz czytać ze zrozumieniem, czy czytasz topic na wyrywki? PS3 to nie jedyna konsola. Fable 2 będzie na Xboxa 360 i MOŻE na PC. Tak jak Fable 1 było najpierw na Xboxa 1 pozniej na PC. Gry nie będzie na maszyny Sony bo chyba szczytem idiotyzmu byłoby wypuszczać gry na konsole konkurencji.
Har Har Har
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Fable 2

Post autor: Solarius Scorch »

Pita pisze:SS umiesz czytać ze zrozumieniem, czy czytasz topic na wyrywki? PS3 to nie jedyna konsola. Fable 2 będzie na Xboxa 360 i MOŻE na PC. Tak jak Fable 1 było najpierw na Xboxa 1 pozniej na PC. Gry nie będzie na maszyny Sony bo chyba szczytem idiotyzmu byłoby wypuszczać gry na konsole konkurencji.
O faktycznie, była mowa tylko o PS3. Nie zauważyłem. Sorry.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Fable 2

Post autor: Azrael »

Na marginesie: jedynce daleko było do wybitności; przede wszystkim gra była zbyt prostacka jak na pełne RPG, a znów walka była zbyt mało widowiskowa i rozbudowana jak na grę zabijacko-napadalską. Jak jednak Szelmon potwierdził, spędziłem przy tej grze sporo czasu, więc nie mogła być taka zła...
Fable chyba z założenia nie miało być RPG'm, ale super rozwiniętą platformówką. Kule doświadczenia? WTF!?

No i ta gra ma coś takiego iż czuć od niej konsole...
Mi się wydaje, że będą - taka konwencja, w końcu to tytułowe Fable a nie powieść fantasy z milionem wątków - takich na rynku gier wideo jest wystarczająco dużo. A dla Fable konkurencją jest praktycznie tylko każda trójwymiarowa Zelda.
Dobrych RPG nigdy za dużo.

Myślę, że Fable 2 wyjdzie na PS3 (nie jestem na swieżo w temacie może już zapowiedziano) najwyżej później niż na X360... w końcu nikt nie kupi konsoli tylko dla jednej gry (tym bardziej, że na konsole jest jeszcze "kilka tysięcy innych super tytułów, o których PC'ty nie mogą marzyć), a wielkie M też chce forsy.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
ODPOWIEDZ