Soul Reaver / Legacy of Kain

cRPG Corner
Sergi
Bombardier
Bombardier
Posty: 836
Rejestracja: wtorek, 4 lipca 2006, 19:54
Lokalizacja: z ziem piekielnych
Kontakt:

Post autor: Sergi »

Musisz znaleśc taki "piedestał" z którego wylatuje czarny promień, wystarczy do niego podejść właczyć miecz i przeciskiem akcja napełnić miecz mocą ciemności.
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »

krucaFuks pisze:Faktycznie... ale są inne nieścisłości - np. skąd się wzięło nagle tyle wampirów? bo przecież Vorador był ostatni, a tylko Kain z sercem Janusa mógł tworzyć nowe wampiry (a przedtem Janus). Vorador nie miał takiej mocy (gdyby miał, to zatroszczył by się przedtem o przetrwanie gatunku, prawda)
Vorador prawdopodobnie mógł tworzyć wampiry (Raziel i jego "bracia" mogli...), ale całe jego potomstwo zostało wyrżnięte przez Moebiusa. Pozatym mógł ich też stworzyć Stary Kain, albo nawet i młody na potrzeby swej wojny.
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fds »

MAd Phantom pisze:Vorador prawdopodobnie mógł tworzyć wampiry (Raziel i jego "bracia" mogli...)
Chwila, chwila ... Bodajże w Soul Reaverze 2 było, że Vorador nie mógł tworzyć wampirów, tylko prastare wampiry to mogły robić i Kain, który posiadał serce ciemności (dlatego mógł).
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Hmm... musiałbym sprawdzić ;p Ale Raziel, Turelim, Dumah itp. prawie na pewno mogli ;p Zresztą wampiry z BO2 mógł stworzyć po części młody Kain, a po części Janos, zmagający się z Lordem Hyldian w swej głowie, chcąc zrobić mu opozycję :P
Lestat
Pomywacz
Posty: 70
Rejestracja: czwartek, 31 sierpnia 2006, 21:03
Lokalizacja: Neverwinter=>
Kontakt:

Post autor: Lestat »

To sobie pograłem:/ Jak włączam jakąkolwiek grę u siebie na kompie to mi ekran zaczyna wariować:/ musze go wymienić :evil:
ObrazekObrazek
http://www.f-a-e-r-u-n.blog.onet.pl -blog z moimi opowiadaniami *,...,*GiVe Me YOuR sOuL *,...,*
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

Szkoda tylko że po BO2 zaginął słuch o rasie Starożytnych (czy jakoś tak, w każdym razie chodzi o tych kolesi ze świecącymi oczami i spiczastymi wyrostkami na głowie) Wiadomo jedynie że byli oni sobie kiedyś, budowali straszliwe więzienia :D, i jeden z nich rządzi zakonem serafinów... I co z nimi dalej się stało, bo nie sądzę, by Kain wyrżnął ich co do jednego...
Obrazek

Obrazek
Sergi
Bombardier
Bombardier
Posty: 836
Rejestracja: wtorek, 4 lipca 2006, 19:54
Lokalizacja: z ziem piekielnych
Kontakt:

Post autor: Sergi »

Impostor?? Co ty gadasz?? Ci Starożytni o których mówisz to przecież Hydleni!! W każdej części jest o nich mowa (chodzi mi o części po BO2). W SR2 w ostatnim dialogu Kain o nich mówił. Natomiast w LoK:D przez cały czas o nich sie wspomina. Nawet kilka razy się z nimi spotykasz podczas gry (oczywiście nie w swoich ciałach, lub zmarłymi). :D
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Właśnie. Chyba, że chodziło mu o to, że nie pojawiają się po wydarzeniach w BO2... co też jest nie prawdą - BO2 jest chronologicznie najdalej w serii w swojej nogawce czasu ;p W linii zdarzeń z SR1 natomiast być nie mogli, bo nie mieli jak :P

btw. pozatym w BO2 Kain jednak wywalił ich wszystkich z Nosgoth (może poza Wyrocznią) poprzez zamknięcie portalu :P
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

Vae Victis!
Grałem tylko w Defiance, ale już się pogrążyłem. Fabuła jest PERFECT, walka wymiata, odzywki bohaterów rządzą... Aaaaj łaaant bloood! Bring me blood! Or taste the wrath of your god!
Stones too can lie.
Raven
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: niedziela, 26 marca 2006, 16:54
Numer GG: 2708525
Lokalizacja: myszków dolnych

Post autor: Raven »

Przyznam się sczerze, że w rpg rozgrywającym się w świecie legacy of kain. A Raziel to jedna z moich ulubionych postaci z gier PC, a Meobius czy Vorador to dla mnie najlepszy przykład bohaterów drugoplanowych :D
A ŻEBYŚCIE ŻYLI W CIEKAWYCH CZASACH... WSZYSCY... TY TEŻ CO SIĘ TAK GAPISZ... WIEM GDZIE MIESZKASZ, WIEM CO JADASZ NA KOLACJĘ, WIEM....
bulkazchlebem
Szczur Lądowy
Posty: 12
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 17:34
Lokalizacja: Toruń

Post autor: bulkazchlebem »

Moim zdaniem solą serii są jest niesamowity system walk(osobiscie mialem okazje poznac druga czesc).Niesamowitą frajdę sprawiają pełne dynamiki pojedynki, ktore przyciagaja do gry na dluzej.Mimo to mam wrażenie, ze cala seria jest niedoceniona, a szkoda.
Aby być wielkim, trzeba być kiedyś małym.
ODPOWIEDZ