The Witcher

cRPG Corner

Czy interesuje cię gra Wiedźmin?

Czas głosowania minął środa, 23 maja 2007, 18:46

Tak, nawet bardzo
22
67%
Nom :)
4
12%
Trochę
5
15%
Nie, nie interesuje mnie to
2
6%
 
Liczba głosów: 33
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: The Witcher

Post autor: Force »

Co prawda filmik ładny (szczególnie początek) ale bez dziwności sie nie obyło.
Zgodnie z tym co mnie uczyli na fizyce cios Wiedźmina pod koniec na dachu jest nie możliwy.
Dwa że ten kombos z łańcuchem im nie wyszedł :P Chociaż sam kręcący się i podskakujący łańcuch był świetny.
No i czekam czekam na Wiedźmina.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Kali from Neo-Dżungla
Majtek
Majtek
Posty: 119
Rejestracja: czwartek, 17 maja 2007, 17:27
Numer GG: 6489564
Lokalizacja: z internetu

Re: The Witcher

Post autor: Kali from Neo-Dżungla »

Force dlaczego uważasz że tan cios bylby niemożliwy? Co cie na fizyce uczyli? A nie wziąłeś pod uwagę że to w końcu wiedźmin a on może wszystko.
No łańcuch był genialny. cikawe czy w grze bedzie bo na oficjalnej stranie w ekwipunku go nie znajdziemy...
WolfTeam... warto chociaż zobaczyć...
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: The Witcher

Post autor: Force »

Bo jego ręka wygląda jakby trafiła w ścianę z litego betonu a powinna polecieć dalej : ) Dobra dobra to jest wiedzmińi może wszystko... i tak tego nie zobaczę bo mam 256 MB RAMu
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Kali from Neo-Dżungla
Majtek
Majtek
Posty: 119
Rejestracja: czwartek, 17 maja 2007, 17:27
Numer GG: 6489564
Lokalizacja: z internetu

Re: The Witcher

Post autor: Kali from Neo-Dżungla »

uuu no to niezbyt... ale kumpel gdzieś tam wyczaił 1Gb ramu za 130 zł wiec trochę zbierania i jest git. bo podobno wiedźmin nie ma mieć tak wielkich wymagań. 1Gb starczy i karta 128 też powinna dać radę.
WolfTeam... warto chociaż zobaczyć...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: The Witcher

Post autor: BAZYL »

Force pisze:Zgodnie z tym co mnie uczyli na fizyce cios Wiedźmina pod koniec na dachu jest nie możliwy.
Zgodnie z tym co mnie uczyli na biologi to strzygi nie istnieją... Force, daruj! ;-) Takie teksty zostaw antyfanom i przeczytaj dokładnie opowiadanie "Wiedźmin" na podstawie którego zrealizowano filmik...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
sir_mik
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 22 września 2007, 02:08
Numer GG: 0

Re: The Witcher

Post autor: sir_mik »

Jeżeli szukacie nowych informacji o grze, to może zainteresuje Was nasz beta test do gry...
http://www.gaminator.pl/newsy/zapowiedz ... tcher.html
Jeżeli macie jakieś szczegółowe pytania, to walcie - posiedziałem trochę nad gierką i może będę znać odpowiedz :)

Jeżeli chodzi o wymagania, to będzie ciężko - beta się potrafiła przyciąć na 2x 8800 gts :/ Ale podobno "normalna" wersja ma działać lux nawet na czymś dużo słabszym, zobaczymy :)
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: The Witcher

Post autor: Elfin »

Oh.. Taak.. Czekamy na Wiedzmina.. Premiera niestety dopiero 26 Pazdziernika a wiec trzy dni przed miomi urodzinami :) Widzieliscie juz na elkanderze intro do gry?? Jesli nie to klikajcie tu
Co do wymagan o slyszalem ze takie kosmiczne nie sa :wink: .... Ponoc na 2.5 GHz gra powinna na srednich detalach isc calkiem plynnie z karta graficzna GeForce 7300 GT ... A wiec da sie grac.. Zamowienia na Edycje kolekcjonerska i na sama gre na Allegro juz sa od konca Sierpnia, co swiadczy o popularnosci... Zdaje mi sie ze nikt sie nie zaiwedzie, a na pewno nie fani... :P
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: The Witcher

Post autor: Sihamaah »

Elfin, ten filmik istniał już na YT dwa tygodnie... To ma być niby oficjalne wydanie studia CDPR? Coś mi się zdaje, że trzeba zgłosić adminom YT że użytkownik CDPROJECTRED łamie regulamin, podszywając się pod tą firmę...
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: The Witcher

Post autor: Sihamaah »

Wiem, post pod postem... Ale musicie to zobaczyć!:
http://gry.wp.pl/core.html?x=igtv,492

Wiem, wiem - rozdzielczość do bani... Ale pokazuje, jaką grą jest wiedźmin. Napisy po polsku. A sama gra... Na podstawie filmiku, póki co, dla mnie - 4++/6 dla tej gry... Niestety. Ale i tak raczej kupię ;)
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: The Witcher

Post autor: Force »

BAZYL pisze:Zgodnie z tym co mnie uczyli na biologi to strzygi nie istnieją... Force, daruj! Takie teksty zostaw antyfanom i przeczytaj dokładnie opowiadanie "Wiedźmin" na podstawie którego zrealizowano filmik...
Filmik cudo to do czegos trzeba sie uczepic :P
A przeczytam, przeczytam jak skończe Wędrowycza. A na wiedzmina czekam może kumpel da mi pograć...
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: The Witcher

Post autor: Sihamaah »

Ej... Chciałem się właśnie pochwalić, że przeczytałem Ostatnie Życzenie... My God! Ja wcześniej czytałem trylogię - świetna. Ale te opowiadania... Dawno nie czytałem czegoś równie bogatego, interesującego... Cytat z książki:
"Cóż, nie znam się na tym, być może umiejętność swobodnego przeskakiwania od wzruszającej liryki do obscenicznego świństwa to właśnie jest talent". No, może w przypadku książki to proza, nie liryka... Ale fragment mi świetnie pasuje do Ostatniego Życzenia :P

Tym bardziej czekam na grę... Ahhh :D
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Kali from Neo-Dżungla
Majtek
Majtek
Posty: 119
Rejestracja: czwartek, 17 maja 2007, 17:27
Numer GG: 6489564
Lokalizacja: z internetu

Re: The Witcher

Post autor: Kali from Neo-Dżungla »

z filmików na YT jak patrze i oglądam to sie zastanawiam czy to na pewno bedzie mialo niekosmiczne wymagania :( ta gra to cudo! po prostu piękno! Ta szybkość walki, plynnosc ruchów i sama postac Geralta... ach mozna sie tak rozplywac i rozplywac a kasy zaczyna powoli brakowac w portfelu licealisty... a od mamusi przeciez żulić nie bede... se mozna pomarzyc...
WolfTeam... warto chociaż zobaczyć...
lukaszs
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: niedziela, 8 lipca 2007, 16:51
Numer GG: 323029
Lokalizacja: Dąbrowice

Re: The Witcher

Post autor: lukaszs »

Gierka zdobędzie swiatową sławę to pewne. Ja może w nią zainwestuję jeszcze nie wiem. Jak oglądałem filmiki to mi dech zaparło (to rozmycie po ciosie miecza :D ). Animacja wrogów super, trochę szwankuje u ludzi w miastach.
. <- ta kropka mówi wszystko
Stanly
Szczur Lądowy
Posty: 13
Rejestracja: piątek, 14 września 2007, 03:25
Numer GG: 0

Re: The Witcher

Post autor: Stanly »

No to teraz coś dosyć zaskakującego. Nasz Geralt odrzucił propozycje udziału w kolejnych częściach gry, oraz stwierdził że nie wystąpi też w żadnym kolejnym filmie. Zdecydował się ... śladem sławnego aktora Arnolda Schwarzeneggera zabrać się za politykę!! Tak oto od jakiegoś czasu na ulicach naszych miast możemy oglądać bilbordy i plakaty wyborcze o takiej treści (http://www.gram.pl/GeraltKampania):
Obrazek Obrazek Obrazek
Dodatkowo fani, oraz wierni wyborcy Geralta codziennie rozpowszechniają plakaty własnego autorstwa, możemy je znaleźć pod tym adresem: http://www.gram.pl/galeria.asp?id=821

Co o tym sądzicie ? Będziecie na niego głosować ? :]
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: The Witcher

Post autor: Tevery Best »

Najciekawsza inicjatywa okresu wyborów w Polsce... Zagłosowałbym, gdybym miał dowodzik. Ale nie mam, więc pozostaje mi tylko podwędzić rodzicom :P. Ale na poważnie - stronka wyszła bardzo śmiesznie, a może dzięki temu jakiś odsetek odwiedzających duszy rupę na wybory?
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: The Witcher

Post autor: Force »

Zagłosować to ty nigdy nie bedziesz mógł ale... Ale partię miłośników Gerala możesz jak bedziesz dorosły zalegalizować : )

Duma rozpiera jak sie patrzy na ten wątek. Okazuję się że są jeszcze gry poza Painkillerem które mogą iść z Polski na eksport :P
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Re: The Witcher

Post autor: Perzyn »

Mam, grałem, jestem w 3 rozdziale. Chcę mocniejszy komputer. Gra wgniata w fotel klimatem i mnóstwem smaczków. Do tego fakt, że nie została ugrzeczniona na siłę (choć w drugą stronę też nie przegięto - przekleństwa, seks czy przemoc są zrealizowane ze smakiem). Nic tylko pomarzyć o sprzęcie na którym będzie zawsze płynnie działać. Cóż, jest na co oszczędzać. Polecam, zwłaszcza miłośnikom prozy A.S.
ODPOWIEDZ