The Witcher

cRPG Corner
ODPOWIEDZ

Czy interesuje cię gra Wiedźmin?

Czas głosowania minął środa, 23 maja 2007, 18:46

Tak, nawet bardzo
22
67%
Nom :)
4
12%
Trochę
5
15%
Nie, nie interesuje mnie to
2
6%
 
Liczba głosów: 33
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: The Witcher

Post autor: Alien »

Wie ktoś gdzie można dostać brakujące pliki z pre-downloadera? Szukam na necie, ale ciężko, a sam program wywala od razu po włączeniu.

Dobra CDP namieszało trochę i pre-downloader nie działa. z tej strony trzeba ściągnąć nowego Downloadera. Żeby nie było za wesoło- oczywiście serwery tak zawalone, że pozostałe 0,5 GB jest akutalnie niemożliwe do pobrania. Cóż trzeba czekać ;) Nie będę za bardzo narzekał bo i tak jestem pełen podziwu za wypuszczenie tego dodatku za darmo :)) Wielki plus za to dla CDP
00088888000
Diabeł
Marynarz
Marynarz
Posty: 303
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 14:55
Numer GG: 4382272
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: The Witcher

Post autor: Diabeł »

Z edycją rozszerzoną wieśka jeden było podobnie. Choć w wersji PC jakoś strasznie dużo nie dochodzi, bo sporo zdążyło dojść w patchu 2.0. Teraz w ogóle gram na poziomie Mrocznym. Nie jest źle, w końcu muszę myśleć w walkach a nie ciągle Quen i szybkie ciosy ;) .
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: The Witcher

Post autor: Alien »

Serio? Na mrocznym? Niedawno przechodziłem grę w wersji najnowszej przed edycją rozszerzoną na tym poziomie trudności i gra dalej wydawała mi się za łatwa. Walka z draugiem, bez żadnych eliksirów i innych wspomagaczy za drugą próbą :roll: Turlanie się to jedyna słuszna droga w tej grze ;)

Moja próba ściągnięcia EE udała się, ale żeby nie było za wesoło to w czasie instalacji wywaliło błędy ( z tego co czytałem, bardzo popularne) i tyle. I oczywiście wiedźmin do reinstalacji :| Cóż wiedźmin leci na półkę i zagram w edycję rozszerzoną w wakacje.
Irytujące jest to, że to nie pierwsza taka wpadka CDP. Premiera dwójki....
00088888000
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: The Witcher

Post autor: Pita »

A nie macie wersji Steam/back-upa z GOG.com? Nie lepiej byłoby Wam tak zaciągnąć?
Har Har Har
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: The Witcher

Post autor: Alien »

Kupiłem w dzień premiery edycję pudełkową, nie bawiłem się nigdy w gry w postacie elektronicznej ( Steam itd) jestem ze starszych lat i nie ogarniam co się teraz dzieje ;) Po prostu CDP udostępniło pliki które w czasie instalacji wywalają błąd. Z innych forów wynika, że błąd jest w losowym pliku i ściąganie pojedynczych plików raz jeszcze nie pomaga. Trzeba czekać jak w dzień premiery aż to dojdzie do ładu i składu, i wyjedzie kilka patchy do EE.
00088888000
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: The Witcher

Post autor: Pita »

Nie ważne jaką masz edycje - masz prawo do backupa na GOG.com, gdzie po prostu dostajesz od razu rozszerzoną edycję z dodatkami za fakt posiadania wersji oryginalnej. Tak zapewne łatwiej ściągniesz, a warto się zarejstrować bo mają trochę darmowych gier i niskie ceny.
Har Har Har
Diabeł
Marynarz
Marynarz
Posty: 303
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 14:55
Numer GG: 4382272
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: The Witcher

Post autor: Diabeł »

Alien pisze:Serio? Na mrocznym? Niedawno przechodziłem grę w wersji najnowszej przed edycją rozszerzoną na tym poziomie trudności i gra dalej wydawała mi się za łatwa. Walka z draugiem, bez żadnych eliksirów i innych wspomagaczy za drugą próbą :roll: Turlanie się to jedyna słuszna droga w tej grze ;)
Ale w Wiedźminie nie stanowi problemu walka z jednym przeciwnikiem tylko z wieloma. Gdy przechodziłem pierwszy raz grę, smoka pokonałem stojąc w miejscu i rzucając ciągle Quen. A jak mi zaspamowało w pierwszym akcie 20 nekkerami naraz, to spieprzałem aż miło. Jak masz 1 przeciwnika, to zawsze go zamęczysz, nie ważne jak silny by był. Jak walczysz z grupą w której cios od jednej postaci zabiera ci 1/4 hp, to się robi gorąco nawet z głupim wypadem do przodu i naładowanym quen... ;) (swoją drogą, mocno go uwalili, nie powiem.. xD)

Ja EE zainstalowałem, dociągnąłem tylko 2 party i poszło. A jak masz problemy, to tak jak mówi Pita, ściągaj z GOGa odrazu wersje EE i tyle. Jak masz oryginał to masz prawo ;) .
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: The Witcher

Post autor: Alien »

Dobra dzięki za rady :) Spróbuję ściągnąć raz jeszcze party, które nie działają, jak się nie uda to trzeba będzie skorzystać z tego GOG.com. Mam nadzieję że nie będę po raz kolejny ściągać 10 GB. :roll:
00088888000
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: The Witcher

Post autor: Pita »

Będziesz musiał bodajże 20 ;)

http://www.gog.com/en/witcher2/backup/
Har Har Har
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: The Witcher

Post autor: Wevewolf »

Mam inny problem- mam oryginał, jednakże mój net jest za wolny abym ściągał 10gb (wersje rozszerzoną)
Ponieważ jednak do uruchomienia pierwszej podstawowej wersji wiedźmina II trzeba ponoć ściągnąc jedynie 50 mb, co już nie jest problemem, postanowiłem tak właśnie zrobić, nie ściągać rozszerzenia, tylko grać na podstawce.
A oto mój kłopot: Po instalacji gry na dysku twardym, w procesie aktywizacji Wiedźmin automatycznie chce updatetować gre do edycji rozszerzonej. Dokładnie wygląda to tak: Klikam na ikonę wiedźmina na pulpicie, pojawia się okno gdzie jestem proszony wpisać kod aktywujący. Co ciekawe, nieważne co tam wstukam, instalator się uruchamia i pojawia się okno powitalne "witamy w instalacji wersji rozszerzonej". Jak to ominąć? Byłbym cholernie wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Podkreślam: instalacja samej gry na dysku twardym przebiegła bez problemu.
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: The Witcher

Post autor: Alien »

Ściągam z GOG.com. Łącznie 16 gb, na szczęście ładna prędkość- ponad 700kb/s więc tragicznie nie jest :) Jeszcze dzisiaj powinienem dać radę całą grę ściągnąć na dysk. Jeśli nie będzie działać to się strasznie wścieknę:)
00088888000
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: The Witcher

Post autor: Alien »

Wczoraj siedziałem do 3 i wygląda na to że na darmo. W tym momencie gra jest niby elegancko zainstalowana, odpalam launcher, pojawia się głowa wilka i nic. :mad: :mad:
00088888000
ODPOWIEDZ