Tibia Corner Reaktywacja...

cRPG Corner
Remik
Marynarz
Marynarz
Posty: 239
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 14:37
Lokalizacja: Za( ! )pie

Post autor: Remik »

Nigdy nie grałem w tibie i nie mam zamiaru grać
Zamroczony mrrrok
Majtek
Majtek
Posty: 116
Rejestracja: środa, 28 marca 2007, 15:21
Numer GG: 7260540
Lokalizacja: Zza zadupia

Post autor: Zamroczony mrrrok »

Dobrze prawisz panie...

[Ostrzegam, że jedenolinijkowe posty będą kasowane - to spam łamiący regulamin - dop. FLK]
Obrazek
Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Tibia Corner Reaktywacja..

Post autor: Craw »

Moze nie jest to bezposrednio zwiazane z Tibia, ale jakos sie tam laczy ;)
dobreprogramy.pl pisze:Oszustwa nastolatków na Allegro

Policja zatrzymała trzech gimnazjalistów podejrzanych o oszustwa na Allegro. Nastolatkowie początkowo na swoich kontach, a później na kontach bezprawnie przejętych od innych Internautów urządzali aukcje sprzedając wirtualne pieniądze wykorzystywane w jednej z gier sieciowych.

Policja szukała oszustów oferujących do sprzedaży na internetowych aukcjach wirtualne pieniądze wykorzystywane w popularnej wśród internatów grze Tibia. Jak ustalili policjanci w wielu transakcjach sprzedający nie dostarczali sprzedanych "karatów" narażając swoich klientów na straty.

Zatrzymano trzech gimnazjalistów z Braniewa. Wg ustaleń, to oni najpierw na swoich kontach, a później na kontach podstępnie przejętych od innych Internautów organizowali aukcje nie wywiązując się z zawieranych umów. Na pomysł takiego zarabiania pieniędzy wpadł 16-letni Przemek, wymyślając także jak przejmować konta innych osób. Gimnazjaliści włamywali się do obcych komputerów nie zabezpieczonych przed dostępem osób niepowołanych i wyszukiwali tam informacji o loginie i haśle dostępu do konta, korzystając z niego.

Jak szacuje policja w ciągu dwóch miesięcy każdy z zatrzymanych mógł w ten sposób zarobić nawet 6 tys. zł. Funkcjonariusze ustalają wszystkich poszkodowanych i wysokość poniesionych przez nich strat. W ustaleniu i zatrzymaniu sprawców pomagali pracownicy Działu Bezpieczeństwa portalu Allegro.

O losie nieletnich zadecyduje sąd rodzinny.
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: Tibia Corner Reaktywacja..

Post autor: Elfin »

Oo.. A mi ta reaktywacja przypomniala ze ja rowniez swego czasu gralem w tibie.. Ba nawet dzieki niej przypomnialem sobie Acc i haslo :D i zaczynam grac po trochu.. Ale nie maniakalnie.. Wszystko ma granice.. Pozdro dla Tibijczykow z Candii :p

PS A co do posta Crawa :arrow: Tez to czytalem :D
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: Tibia Corner Reaktywacja..

Post autor: kajtek Raulin »

Ja gram na Candii ^^
Powiedz jaki nick...u mnie tak samo...zaczełem grać...ale 30 minut dziennie...taka nuda że trzeba w Tibie grać...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Tibia Corner Reaktywacja..

Post autor: Ravandil »

kajtek Raulin pisze:Ja gram na Candii ^^
Powiedz jaki nick...u mnie tak samo...zaczełem grać...ale 30 minut dziennie...taka nuda że trzeba w Tibie grać...
To nie wyobrażam sobie, jak bardzo musiałeś się nudzić żeby w to grać. Tak paskudnej grafiki i trywialnej rozgrywki dawno nie widziałem. Ale co kto lubi :P

@Craw - jakoś mnie to nie dziwi :P Tyle się słyszało o kupowaniu kont w Tibii, więc czemu nie zarobić na tym robiąc ludzi w wała? A że w Tibię grają raczej średnio rozgarnięci ludzie (w większości chodzi o tych 11,12-latków podniecających się nowym itemem), to i czemu ma się nie udać? Dobrze się stało - może na przyszłość nie będą cwaniaczyć ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: Tibia Corner Reaktywacja..

Post autor: kajtek Raulin »

jak bardzo
Oj,bardzo! :)
Mój gracz wyjechał i nie mam z kim grać więc wiesz...
Taaka nuda...a co do tych gości-hakero-złodziejo-allegrowiczów-tibijczyków to żal d()pe ściska kiedy to młodzi ludzie kradną...
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Tibia Corner Reaktywacja..

Post autor: Sihamaah »

Lepiej nie cwaniaczyć. Policja złapała ostatnio trzech kumpli, którzy sprzedawali na Allegro nieistniejące itemy i postacie :P I do paki... Hahahahaha! :D

Jak mi nie wierzycie poszukajcie w necie.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Re: Tibia Corner Reaktywacja..

Post autor: Elfin »

Sihamaah.... Nie mozemy Ci nie wierzyc, bo to trwa juz od jakiegos czasu... Sa ludzie uczciwi i sa niieuczciwi ;p .. Prosty podzial ale jednak... A jezeli chcecie to posluchajcie sobie


:arrow:Tutaj :D
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Tibia Corner Reaktywacja..

Post autor: Azrael »

Ja swego czasu grałem w Tibie nawet miesiąc...
Dlaczego? Było to jeszcze za czasów, gdy ludzie nie myśleli tylko o tym jak zdobyć więcej forsy bądź chain armor.
Ja, traktowałem tą gre (pewnie niektórzy stwierdzą, że to źle) jak rozbudowany czat.
A znacie czat z lepszą grafiką? Znacie czat z muzyką? Znacie czat w którym możesz "coś" zrobić osobie która cie wyzywa? Chyba nie.
Z Tibijskimi przyjaciółmi (założyliśmy klan, a ja nie przyjmowałem chamów z manią na punkcie GP i noobów), więc jakoś nam się współ istniało.
Choć gre bym rzucił pierwszego/drugiego dnia żal mi było opuszczać klan i ludzi (musze się pochwalić) których przyjąłem, a jako zachęte do przyłączenia się dawałem złoto i podpowiedzi.

(LOL wszyscy myśleli, że ja taki dobry jestem i łazili za mną, a ja chciałem tylko powiększyć liczebność klanu :P)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Tibia Corner Reaktywacja..

Post autor: Tevery Best »

Oj, Azrael, chyba kitujesz.
Azrael666 pisze:A znacie czat z lepszą grafiką? Znacie czat z muzyką? Znacie czat w którym możesz "coś" zrobić osobie która cie wyzywa? Chyba nie.
Z tego co słyszałem, w Tibii nie ma muzyki... Chyba, że cię opacznie zrozumiałem. Ale mi się wydaje, że to jakiś kant... Tak samo nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek mówił o czasach, kiedy w Tibii nie było tak, jak jest, ale to już inna historia, heh.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Tibia Corner Reaktywacja..

Post autor: Azrael »

W tibi nie ma muzyki. Napisałem "Znacie czat z muzyką?" - gdyż wiele osób marudzi, że w tibi jej nie ma. :/ (wiem, troche pokręciłem)

Być może czasów w tibi lepszych nie było, lecz z pewnością było mniej PK i innych ******
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Tibia Corner Reaktywacja..

Post autor: Sihamaah »

Tak każdy jeździ po tej Tibii...

Może podajcie jakąś sensowną alternatywę, w której - tak jak w Tibii:

-można spotkać wielu graczy
-grać rzeczywiście MMO, a nie tak jak np. w Guild Wars
-grać bez lagów

I to, czego Tibia nie ma:
-sensowne walki
-muzyka i dźwięk

(sorry za chaos ale się spieszę)
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
jokemaster
Marynarz
Marynarz
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 15:33
Numer GG: 4340922
Lokalizacja: Big Village
Kontakt:

Re: Tibia Corner Reaktywacja..

Post autor: jokemaster »

Sihamaah pisze:Tak każdy jeździ po tej Tibii...

Może podajcie jakąś sensowną alternatywę, w której - tak jak w Tibii:
-można spotkać wielu graczy
-grać rzeczywiście MMO, a nie tak jak np. w Guild Wars
-grać bez lagów
Tibia to bardziej MMOH&S . A odpowiadając na twoje pytanie jest masę takich gier z porządną grafiką i ciekawszym gameplayem jak np : MU onile czy Ragnarok.
This is it, here I stand
I’m the light of the world, I feel grand
Got this love I can feel
And I know yes for sure it is real
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Tibia Corner Reaktywacja..

Post autor: Phoven »

Sihamaah pisze:Tak każdy jeździ po tej Tibii...

Może podajcie jakąś sensowną alternatywę, w której - tak jak w Tibii:

-można spotkać wielu graczy
-grać rzeczywiście MMO, a nie tak jak np. w Guild Wars
-grać bez lagów

I to, czego Tibia nie ma:
-sensowne walki
-muzyka i dźwięk

(sorry za chaos ale się spieszę)
A słyszałeś kiedyś o czymś takim jak UO? To jedyny MMORPG który wciągnął mnie na dłużej niż niż miesiąc ;P Zresztą, darmowych MMORPGów jest od groma i jeszcze troche - tyle, ze mnie one wujek obchodzą. Popytaj np. Ouz - kiedyś, jak pamiętam zmieniała MMORPGi jak rękawiczki więc nieco zorientowana bardziej powinna być ;)
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Tibia Corner Reaktywacja..

Post autor: Azrael »

jokemaster pisze:
Tibia to bardziej MMOH&S . A odpowiadając na twoje pytanie jest masę takich gier z porządną grafiką i ciekawszym gameplayem jak np : MU onile czy Ragnarok.
Mu online to H&S jakich mało!!!

Lineage 2 - nie jest tak drogi jak WoW, a jest świetny.

Zresztą spójrzcie pod mój post :(:(:(
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Pita
Tawerniany Berserk
Tawerniany Berserk
Posty: 1044
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 14:17
Numer GG: 9350651

Re: Tibia Corner Reaktywacja..

Post autor: Pita »

OSTRZEGAM - posty jednozdaniowe, bezsensowny spam, offtop, prowokacje typu "Tibia ssie bo ssie", nagrodzę kasowaniem i postaram się o kary dla ich autorów. Macie tamaty o innych MMORPGach to w nich sobie piszcie o Lineage itd. A jeśli ktoś nie lubi Tibi to nie musi o tym nam pisac 20 razy w prostacki sposób. Dziękuje - Wasz Ukochany Mod Pita :)
Har Har Har
ODPOWIEDZ