Tibia Corner Reaktywacja...

cRPG Corner
Skorpinor
Pomywacz
Posty: 61
Rejestracja: sobota, 22 stycznia 2005, 20:38
Lokalizacja: z RG
Kontakt:

Post autor: Skorpinor »

Tibia żadzi !! Ale Polacy są do d*py 95% polaków jakich spotkałem to nooby które trapują i kradną.
Tak to już jest! Nie dość, że mówią o nas (naszym narodzie) nie najlepiej (bo to Polak pijak, złodziej itp.), to i jeszcze w grze spotykam się "PL and BR SUCKS!!". No jak wtedy takiego, za przeproszeniem, nie zajeb**?? - szkoda, że to było na rooku, bo tak kiepsko by znim było :twisted: Jeśli ktos ma wykupionego PACC'a, gra na serverze Foltera i ma założoną Gildię, to już czuję się jej członkiem :D
Esa que fortunate alve religious - hanta mama ;-P
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

A wiecie, co mi się przydarzyło?
Spokojnie pałętałem się po mieście ( mam 9 poziom, mało do 10 brakuje). Zatrzymałem się koło cmentarza, a że byłem głodny to poszedłem do kuchni po jakieś jedzonko. Przyłażę do kompa i patrzę- trup. Myślę sobie- o k.... Złapie kolesia i zabiję ( nie patrzyłem na jego poziom :D ). Szybki "respawn", łapie kolesia na ulicy i mówię, żeby oddał ekwipunek bo dostanie ( nieźle sięwściekłem, bo długo zbierałem kase na heavy magic missile i całą straciłem), a koleś zasadził mi tubę- zabił mi postać zanim zdąrzyłem odbiec. Odpuściłem sobie i polazłem na cmenatrz zabrać ekwipunek. Patrzę, a tam 6 kolesi obkrada moje ciało i sie kłucą- po POLSKU. :D
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
Soulfein
Stópkowy Tawerniak
Stópkowy Tawerniak
Posty: 138
Rejestracja: środa, 10 listopada 2004, 10:30
Numer GG: 2863670
Lokalizacja: Podmrok
Kontakt:

Post autor: Soulfein »

Zdarza sie :)) Najlepiej bic jak najszybciej wysoki lv, aby nie stac sie ofiara napasci, ja w niecaly miesiac zrobilem 25 moim paladynem i byle (za przeproszenie) siurek mi nie podskoczy :)

Pozdro~~
...
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Ja to już wogle nie patrze na pk. Tyle ich mnie zabijało, że chej. Rzuciłe grę moim ryckiem i przeżuciłem się na maga. Teraz przynajmiej z hmm umiem przywalic w potworki a mam 11 lv i 10 mlvl.
Vircung
Marynarz
Marynarz
Posty: 214
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2004, 13:22
Lokalizacja: ...z nienacka...
Kontakt:

Post autor: Vircung »

Mam pytanko :?: Kumpel (z któreym niestety rzzadko wsię widuję, bo jego bym się spytał) powiedział mi kiedy że płaci za konto kasą z tibii :roll: czy to możliwe :?: jeśli tak to czy mógłby ktoś podać sposób takiego płacenia, bo jak sprawdzałem na stronce tibii to takiej opcji nie wodziałem. ja siedzę jeszcze na rooku bo nie mam dostępu do neta, ale jestem blisko wydostania się z niego (około 1100 xp). pozdro dla wszystkich

P.S. Ale mnie tu dawno nie było, widzę że kilka rzeczy się zmieniło. mam nadzieję że znowu będę miał okazję z kimś o czymś pogadać. narx
Czyń Zło

Na potęgę Moherowego Beretu !!

http://www.i-rpg.net
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Tak da się kupić pacc za realną kase ale:
1. Jest to nielegalne i trzeba uważać by Cipy się nie skumały.
2. Łatwo stracić kase i tyle mieć z tranzakcji.

Pełny poradnik o tym jak kupić pacc od graczy jest na stronie tibia.pl.

Ja powiem tylko bym nie zgadzać się na dawanie numeru konta i hasła ani na płacenie z góry.

I kupujcue tylko od 25+ lub 50+ lv.

- Hi
- BR?
- Fu*k you
- BR?
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Soulfein napisał:
Tibia c. powraca, dzisiaj wyslalem txty do Sir Osaxa. Co sie ze mna dzialo. czmu nie bylo TC cale 2 miechy, wyjasniam we wstepniaku. Z tego miejsca skladam serdeczne przeprosiny za moja nieobecnosc.

Mam nadzieje, ze bedzie mi to wybaczone, obieuje poprawe, a wszystkich tibijczykow zapraszam do wspolpracy, pokazcie na co Was stac Smile

Pozdro, Wasz Sola~
przeniosłem zeby nie dublowac tematu ;-)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Rochatyniec
Pomywacz
Posty: 29
Rejestracja: środa, 13 kwietnia 2005, 21:51
Lokalizacja: grod z herbem szlonego dzika
Kontakt:

Post autor: Rochatyniec »

:cry: :cry: wlazlem do dziury bez liny i teraz wyjsc nie moge
niezla porazke zrobilem
moze sie znajdzie jedny chetny co pomoze mi wyjsc (SELENA)
"...Jestem okruchem ostatnim, zagubionym w powrzechnej eutropii, tak niewielkim i tak bolesnym ziarnem..."
Delirium w Tharsys
Wiktor Żwikiewicz
Gość

Post autor: Gość »

:?: Hmmm. zastanawiałem sie niedawno jak można kupić domek... :? usłyszałem że można go kupic bez posiadania pacc i gdzie takie domiki sie kupuje. Byłbym wdzięczny za tę informacje.

Rochatyniec : próbuj krzyczeć kelp i może ktoś Ci pomoże. Wiem, to jest przykre ale sam pare trazy wpadłem :lol: i zawsze ktoś (najczęściej polak) mnie wyciągał
Rochatyniec
Pomywacz
Posty: 29
Rejestracja: środa, 13 kwietnia 2005, 21:51
Lokalizacja: grod z herbem szlonego dzika
Kontakt:

Post autor: Rochatyniec »

Radzilbym nie kozystac z lewych zakupow domkow Mozna nadziac sie na nie mila niespodzianke
Ale jak sie upierasz przy takim sposobie to musiesz zaczepiac wszystkich powyzej 30 lvl Bo tylko z takimi mozna sie dogadac A ci z nizszym lvl tylko zrobia cie w bambuko


A co do mojej dziury to juz wslalem po siebie misje ratunkowa (mam nadzieje ze do tego czasu nie umre z nudow :D )
"...Jestem okruchem ostatnim, zagubionym w powrzechnej eutropii, tak niewielkim i tak bolesnym ziarnem..."
Delirium w Tharsys
Wiktor Żwikiewicz
Liado

Niechce mi się konta zakładać.

Post autor: Liado »

A mi się tibia nudzić zaczyna :(. Teraz gram knightem (18 lvl) na Asterze. Ale nudnooo strasznie. Gram w tibię już koło roku a mój największy wyczyn to 23 lvl :/. Ja niewiem. Jak na Galanie nabijałem lvl w ~2 dni to teraz w tydzień robię 50%. Jakoś expienie mnie nie pociąga. Niedawno sprzedałem WH i kupiłem draggy hammer bo myśłałem że na cyce se pójde a tu nic. Biją mnie bardziej niż jak miałem m-stara (naprawdę!).

PS:Rampah, na jakim grasz servie??
Buncur
Szczur Lądowy
Posty: 19
Rejestracja: sobota, 18 czerwca 2005, 16:51
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Buncur »

ja grałem na Asterze, ale tak mnie brazyliany (złodzieje!) wkur... zdenerwowali, że rzuciłem te gierke w cholere.... jakby to był pvp serwer to bym przynajmniej sie zemscił, a tak ---> wał.
tru dis fild of distrakszyn ju did not dezert mi maj brader in arms
Gość

Post autor: Gość »

Ja gram na balmeri mam az 4 poziom i sie wkurzyłem jak mnie zabił pk i zabrał mi plecak co za cham tam było az 45 golda i troches sprzętu żarcie itp. jak sie tam wróciłem koleś mnie wyś miał . jedyne co mi oddal to pusty plecak za szkieletem ryby i złomami co tam powsadzał wkurzające to jest i jeszcze mnie lagi denerwują ble!!!
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Ja skolei w Tibie grałem tak długo aż mnie nie zaciukał koleś zza ekranu. gdy byłem na jednego strzała zorientowałeś się że ktoś do mnie strzela, bo się pojawił na ekranie, do tego to potwór - hunter się nazywa...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
SteeltH
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: wtorek, 16 sierpnia 2005, 13:20
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: SteeltH »

Baaa niedawno w to zaczołem grać i mam już aż 6lvl heh jeszcze 2 jeszcze 2!!!!
BLACK METAL WAR MACHINE!!!
"Można odejść od swoich bliskich, zaakceptować koniec istnienia, można pożegnać się z życiem, ale najciężej jest pożegnać się z muzyką."
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Soulfein pisze:Elu ^_^ Zastanawialem sie dzisiaj nad tym, czy zamiast ja szukac wspolpracownikow nie wiadomo skad, nie moglbym liczyc na Was? Nie jest ciezko napisac ciekawy text (zaznaczam; ciekawy, nie dlugi) Zapraszam do wysylania ciekawych txtow (opisy broni, cos o questach, opowiadania, opis lokacji itp.) na moj mail : rampah@tlen.pl

Pamietajcie, ze na tym skorzysta cala spolecznosc Tibijska, ktora nas czyta.

PS: Nie piszcie maili w stylu "ja moge pomoc" tylko pomagajcie. Ja postaram sie jakos odwdzieczyc. Jesli txtow bedzie przychodzilo sporo, to bedzie przynaujmniej z czego wybierac :)

Pozdrawiam!
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Seth
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1448
Rejestracja: poniedziałek, 5 września 2005, 18:42
Lokalizacja: dolina muminków

Post autor: Seth »

a ja się niedawno zarejestrowałem na Iridii. Wszyscy moi kumple grają na Iridii. Ale super. Słyszałem że to fajna gra. Okaże się. Cholera, muszę przestac pic tyle kawy. Wpisałem tego posta zanim kliknąłem w odpowiedz. I nie jestem noobem. Wbrew temu co mogą mówic. Nie wyżywam się na niższych levelach. Nie kradnę. Nie upijam się i nie wkurzam innych graczy. :wink:
Seth
Mu! :P (ja przynajmniej działam pod przykrywką)
http://www.pajacyk.pl/- wstawic do zakładek i klikać raz dziennie! NATYCHMIAST!
ODPOWIEDZ