Tibia Corner Reaktywacja...

cRPG Corner
Soulfein
Stópkowy Tawerniak
Stópkowy Tawerniak
Posty: 138
Rejestracja: środa, 10 listopada 2004, 10:30
Numer GG: 2863670
Lokalizacja: Podmrok
Kontakt:

Tibia Corner Reaktywacja...

Post autor: Soulfein »

Witam. Nie bylo mnie jakis czas, zreszta boje sie nawet podac powod... Tak czy siak zauwazylem ze coraz bardziej wzrasta popyt na MMoRPG-i, tak wiec, jako szef Tibia Corner, zapewniam iz w nastepnym numerze Tawerny RPG, maniacy tibijskiego zycia beda mogli sobie co nieco o swojej ukochanej grze poczystac... Ekipe Tawerny RPG zas prosilbym o zrozumienie i usprawiedliwienie mej nieobecnosci i o pozwolenie na wznowienie pracy nad TC.

Pozdrawiam
Y0ur's - Soulfein~
...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Masz nasze błogosławieństwo...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Amen :-)

Nie, ale to dobrze, że w Tawernie będzie kącik o Tibie. To chyba jeden z lepszych MMORPG, bo:
po primo, jest popularny
po secundo, nie potrzeba szybkiego łącza do zagrania
a po terco, jest DARMOWY!
Obrazek
Qest
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 9 listopada 2004, 14:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Qest »

Tibia jest fajna ale żeby mieć wypas czeba mieć PACA
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Tibia żadzi !! Ale Polacy są do dupy 95% polaków jakich spotkałem to nooby które trapują i kradną.
Soulfein
Stópkowy Tawerniak
Stópkowy Tawerniak
Posty: 138
Rejestracja: środa, 10 listopada 2004, 10:30
Numer GG: 2863670
Lokalizacja: Podmrok
Kontakt:

Post autor: Soulfein »

I tu Dante musze sie z Toba zgodzic :) Szwedzi za to trzymaja twardo reke na prawie co 3 serwerrze, wiec mozewarto trzymac z nimi?
...
goki
Tawerniany Emeryt
Tawerniany Emeryt
Posty: 189
Rejestracja: środa, 18 sierpnia 2004, 09:34
Numer GG: 0
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: goki »

Dante pisze:Tibia żadzi !! Ale Polacy są do d*py 95% polaków jakich spotkałem to nooby które trapują i kradną.
wiesz wogole kto to jest "noob" :roll:
kra.
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

To ktoś kto gówni wie o grze podlizuje się najlepszy, wychwala się znajomościamim których wogle nie ma, Robi wszystko by większe noobki wykorzystać inaczej nOOb=Polak.
goki
Tawerniany Emeryt
Tawerniany Emeryt
Posty: 189
Rejestracja: środa, 18 sierpnia 2004, 09:34
Numer GG: 0
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: goki »

jedyne co jest prawda w tym co powiedziales to to ze noob nie ma zbytnio pojecia o grze :)
kra.
Soulfein
Stópkowy Tawerniak
Stópkowy Tawerniak
Posty: 138
Rejestracja: środa, 10 listopada 2004, 10:30
Numer GG: 2863670
Lokalizacja: Podmrok
Kontakt:

Post autor: Soulfein »

Nieprawda, osoba, ktora nie ma pojecia o grze to "newbie", a to zasadnicza roznia. Bo newpie troszke podpyta, troszke sprobje sam, cos poczyta, a noob lazi za Toba, ilosc pytan na minute przekrasza 50! :P No moze nie az tyle, ale cos w tym stylu. Noob chwali sie co to nie on i jakich ma kolego, a co do wszystkiego idzie robi z siebie na koniec posmiewisko.

Pozdro Soulfe~
...
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Ja grałem w tibię krótko... Bodajże do 13 poziomu. Wybrałem palladyna i liczyłem na ciekawą roz(g)rywkę, a tu d*pa. Wszędzie złodzieje, kolesie z wyższym lvl i cię nawalają lub sępy z niższym lvl, co ci podbierają łupy, a kiedy ich zaatakujesz, to lecą do swoich silniejszych kolesi... Ech, w końcu z nerwów nabluzgałem i mnie zbanowali :P
żyję
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Ale jeśli maiłbym być szczery, to lepszy jest chyba Helbreath. Ładniejszy i w ogóle. Poza tym ma polski serwer, gdzie człowiek może wiele osiągnąć (ja bardzo szybko uzyskałem tam 40-sty poziom). Chcecie rady? Jeśli pragniecie mieć wysoki poziom bez ewentualnego uszczerbku na zdrowiu, idźcie do koszar i zacznijcie zabijać kukły. Po kilkudziesięciu minutach możecie skoczyć nawet o 20 poziomów (!).
Obrazek
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Ogłoszenie: Szukam graczy z Xanterii, którzy siedzą na roku! W celu chodzenia na orki i minosy (co na moim 5 lv w pojedynkę jest niemożliwe) i spuszczenia lania spearmanowi. Czekam na oferty!
Dzaba
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 24 lutego 2005, 18:58
Lokalizacja: z Wrocławia

Post autor: Dzaba »

Moge wam też poprzysyłać artykuły moje (mogę współtworzyć corner), jeśli ofkorz się zgodzicie (aha, w necie siedzę tylko w weekend).

PS. Tibia to nie MMORPG (za niego się płaci abonament) tylko MUD (ang. Multiplayer Ultimate Dungeon - chyba...) - Gra taka jak MMORPG tylko bez abonamentu
- Przy dziku znajdujesz batonika -
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

moze zauwazyles ze sa konta "premium" za ktore sie placi, ale to tylko szczegol
Dzaba
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 24 lutego 2005, 18:58
Lokalizacja: z Wrocławia

Post autor: Dzaba »

Tyle, że NIE TRZEBA ich mieć aby grać. MMORPG to gry za które płacisz w sklepie, a potem musisz płacić cały czas co miesiąc, kwartał, 1/2 roku, rok itd. A w tibię można grać na Free Accouncie a dopiero potem dokupić Premium
- Przy dziku znajdujesz batonika -
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


echh.... :

MMORPG - Massive Multiplayer Only RPG - gra RPG w której na raz mogą grać tysiace graczy, posiadająca grafikę itp. może być darmowa lub płatna

MUD - Multi User Dungeon - również RPG dla wieeelu graczy na raz, ale całkowicie tekstowe (zero, lub prawie zero grafiki) i niemal zawsze darmowe (czasmi Mudami nazywa się też przeznaczone dla jednego gracza off-linowe gry tego typu (choć powinny sie nazywać SUD))

ODPOWIEDZ