Jagged Alliance 2

cRPG Corner
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

ja ostatnio w wildfire troche gralem i sie ciesze ze moja taktyka 2-2-2 (2 szturmowcow/stealth - 2 snajperow - 2 support-owcow z ckm-ami i mozdzierzem) jeszcze dziala :D ba, mozna nawet rozwinac, bo team moze miec 10 osob :D
scooly
Szczur Lądowy
Posty: 5
Rejestracja: środa, 21 lutego 2007, 23:08
Kontakt:

Re: Jagged Alliance 2

Post autor: scooly »

Wszystkich zainteresowanych serią Jagged Alliance zapraszam do przeglądania, poprawiania bądź też redagowania JAGGEDopedii - polskiej encyklopedii internetowej poświęconej w całości tym wszystkich znakomitym grom ze stajni Sir-tech (obecnie Strategy First) i ich świata.

Encyklopedia istnieje już ponad roczek i ma się coraz lepiej. Stworzona infrastruktura i liczba haseł pozwala już swobodnie przemierzać bezdroża Arulco :-)

Przykładowe hasła:
- Seria Jagged Alliance
- Jagged Alliance 3
- Deidranna Lives!
- Deidranna Reitman
- San Mona

JAGGEDopedia oparta jest na skrypcie MediaWiki, na której postawiona jest m.in. znana wszystkim Wikipedia więc edycja haseł czy wyszukiwanie odbywa się na tych samych zasadach.

I najważniejsze - encyklopedię o serii Jagged Alliance może tworzyć każdy zainteresowany - wystarczy się zarejestrować. Jeśli więc masz żyłkę JA-maniaka to zapraszamy serdecznie.

Adres JAGGEDopedii:
http://wiki.jaggedalliance.pl
ODPOWIEDZ